POMOC DLA OLIWKI

Archiwum Tematów
Wiadomość
Autor
gregorio__80

POMOC DLA OLIWKI

#1 Post autor: gregorio__80 »

Witam, dawno mnie nie było na tym forum ale zafirka dalej u mnie tylko czasu brakuje na fora. Ale nie o tym temat chciałbym Was wszystkich prosić o POMOC DLA OLIWKI.

Oliwia to moja druga córeczka, która w spadku za nieudolność personelu oddziału położnictwa otrzymała przy urodzeniu uszkodzenie centralnego układu nerwowego, padaczkę jak i opóźnienie rozwoju. Urodziła się jedenaście miesięcy temu z czego 6 m-cy spędziła w szpitalach. Na dzień dzisiejszy jest dzieckiem leżącym nie utrzymuje główki, nie siedzi a oddycha za pomocą respiratora. Mamy ją w domu i cieszymy się z każdego dna z nią spędzonego. Żona zrezygnowała z pracy na rzecz opieki nad dzieckiem a ja, na własnym biznesie, do tego dochodzi jeszcze szereg spraw dotyczących zdrowia dziecka, które mogą załatwiać tylko rodzice, a w tym wypadku to właśnie jestem ja więc czasu na robotę jeszcze mniej. Leczenie i rehabilitacja to duży koszt, a wszyscy dobrze wiecie jak wygląda sprawa z NFZ i że o to co lepsze na rynku jak i o lepszych lekarzy trzeba starać się samemu na własny koszt i tutaj prośba do wszystkich dobrego serca na tym portalu jak i do waszych znajomych o pomoc w formie 1% czy jakkolwiek innej pomocy którą możecie zaoferować.

Szczegóły pomocy i informacje na stronie www.dlaoliwki.pl

strona jeszcze nie zawiera historii choroby ale i to będzie a poza tym często będzie aktualizowana

POZDRAWIAM wasz portalowy kolega

Grzegorz Syrnicki tata OLIWKI.
Ciężko jest prosić o pomoc ale to jedyny sposób w tym kraju by było nas stać na ratowanie zdrowia
Ostatnio zmieniony 27 paź 2015, 09:08 przez gregorio__80, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Tunio999
Zafiromaniak
Posty: 5255
Rejestracja: 15 gru 2011, 21:09
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Auto: ex ZB 1.8 SPORT
Model: 2008
Oznaczenie silnika: Z18XER
Gender:
Kontakt:

#2 Post autor: Tunio999 »

Archiwum.
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."
- Albert Einstein

<<< Pozdrawiam Tunio999 >>>

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”