[TUT/A] Montaż świateł do jazdy dziennej

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
chabretti
Zafiromaniak
Posty: 2248
Rejestracja: 30 sie 2011, 20:51
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Żyrzyn [LPU]
Auto: Volvo
Model: V70
Oznaczenie silnika: D5244T5
Kontakt:

[TUT/A] Montaż świateł do jazdy dziennej

#1 Post autor: chabretti »

Witam zainteresowanych montażem światełek do jazdy dziennej 4led TAKICH JAK MOJE w Zafirce 2.2DTI
Przedstawię tu krótki opis montażu.
1. Na początek potrzebne są takie lampy jak moje.
2. Kanał lub prowizoryczny najazd. (Jak na przedostatnim zdjęciu). Uwaga na bezpieczeństwo to tylko moje udogodnienie i nie biorę odpowiedzialności że wytrzyma !!!
3. Nóż tapicerski, śrubokręty i klucze gwiazdkowe, oraz kombinerki.
4. Kocyk - by położyć na nim zderzak (by go nie porysować), kilka browarów i przystępujemy do pracy. UWAGA po spożyciu :piwo: nie można wyjechać na ulicę :mrgreen:
5. Po ustawieniu auta na podjeździe lub na kanale zdejmujemy przedni zderzak.
6 Gdy zderzak mamy na kocyku zaczyna się nasz proces twórczy. Oto fotki jak ja to robiłem krok po kroku :)
7. Zakładamy zderzak na swoje miejsce i się cieszymy :lol:
Obrazek :D Obrazek :mrgreen: Obrazek :D Obrazek :roll: Obrazek :) Obrazek :evil2: Obrazek
Obrazek :/ Obrazek 8) Obrazek :mrgreen: Obrazek :P Obrazek[/URL :) [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b2195760c278ee41.html]Obrazek Obrazek :evil: Obrazek :lol: Obrazek :piwo:
Dokładne wymiary i schemat montażu:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

U mnie wszystko gra :piwo:
W benzynie istnieje możliwość montażu bez zdjęcia zderzaka. Kolega Tunio999 tak montował te same lampy co ja :piwo: U mnie z przodu jest wentylator od chłodnicy klimy i nie ma jak tam manewrować :lol:
Jak ktoś skorzysta z mojej instrukcji to niech wstawi fotkę swojej Zosi z ledami w tym poście
Ostatnio zmieniony 21 paź 2013, 18:09 przez chabretti, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Tunio999
Zafiromaniak
Posty: 5255
Rejestracja: 15 gru 2011, 21:09
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Auto: ex ZB 1.8 SPORT
Model: 2008
Oznaczenie silnika: Z18XER
Gender:
Kontakt:

#2 Post autor: Tunio999 »

Oto mój montaż światełek (ale bez ściągania zderzaka) wg instrukcji i pomocy chabretti :piwo:
Obrazek
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."
- Albert Einstein

<<< Pozdrawiam Tunio999 >>>

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Posty: 16394
Rejestracja: 17 paź 2010, 12:28
Imię: Bodek
Lokalizacja: Polska B
Auto: Zafira_B_Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:
Kontakt:

#3 Post autor: Bodek »

Krzychu - profesjonalna robota.

Podklejam dla potomnych ;)

:piwo: :piwo: :piwo:
:lis:

"NADZIEJE LUDZI MĄDRYCH SĄ PEWNIEJSZE NIŻ BOGACTWO NIEUKÓW" - DEMOKRYT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bogusław Kuduk, ps. Bodek + 30.11.2020. R.I.P.

Zablokowany

Wróć do „TUTORIALE”