Uwaga na te autokomisy i handlarzy !!!!

Czy to auto warto kupić? Co o nim sądzą inni forumowicze? Tutaj możecie się do woli pytać o auta z ogłoszeń.

Moderator: Tunio999

Wiadomość
Autor
Crazy
Zafiromaniak
Posty: 1813
Rejestracja: 25 maja 2016, 08:00
Imię: Dawid
Lokalizacja: Rzeszów
Auto: Insignia
Model: A
Oznaczenie silnika: A16LET
Gender:

#181 Post autor: Crazy »

Ulep mało powiedziane ze skrzyni cieklo szybciej niż byś nalewal haha
Diagnostyka komputerowa, programowanie, dorabianie kluczy OPEL wszystkie modele do 2020r.Odczyt kodu PIN/Car-Pass, rozszerzenie komputera Zafira C i inne
Pomoc przy zakupie pojazdu. Zapraszam

damien82
Debiutant
Posty: 26
Rejestracja: 27 lip 2016, 18:03
Lokalizacja: Kraków
Model:

#182 Post autor: damien82 »

Witam czy ma ktoś może jakieś doświadczenia z komisem trade - lux w Libiążu dobre lub złe z góry dziękuję za zainteresowanie i odpowiedzi 😀😀😀

Awatar użytkownika
SD72
Zafiromaniak
Posty: 5940
Rejestracja: 18 lip 2017, 18:21
Imię: Sylwek
Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
Auto: Zafira A 1.8 Elegance automatic
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Z18XE
Gender:
Kontakt:

#183 Post autor: SD72 »

bazyliszek72

damien82
Debiutant
Posty: 26
Rejestracja: 27 lip 2016, 18:03
Lokalizacja: Kraków
Model:

#184 Post autor: damien82 »

dziękuję

Awatar użytkownika
Tunio999
Zafiromaniak
Posty: 5255
Rejestracja: 15 gru 2011, 21:09
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Auto: ex ZB 1.8 SPORT
Model: 2008
Oznaczenie silnika: Z18XER
Gender:
Kontakt:

#185 Post autor: Tunio999 »

Dostałem info z ostrzeżeniem:
cytuję: "Witam serdecznie jak możesz daj ostrzeżenie swoim ziomkom że ten samochód to mina znam właściciela i te auto wszystko po kosztach jakieś regenerację bieze olej dlaczego to robię bo sam kupiłem niby igłę i od marca stałem do dnia dzisiejszego montowalem ic odlot itp w tej zafize lecz nie zmieni to faktu że właściciel ukrywa ze auto nie bite i zdrowa serjja"

Obrazek
Obrazek
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."
- Albert Einstein

<<< Pozdrawiam Tunio999 >>>

David09

#186 Post autor: David09 »

ci ludzie są nie poważni 500 km jechałem z kolegą bo też chce kupić zafire C umówione wszystko gościu mówi że sprzedał, te same samochody mają na aukcjach z rożnymi przebiegami, nie mogłem sprawdzić auta nie przyjęli nawet Autotestu który zajmuje się sprawdzaniem aut

Crazy
Zafiromaniak
Posty: 1813
Rejestracja: 25 maja 2016, 08:00
Imię: Dawid
Lokalizacja: Rzeszów
Auto: Insignia
Model: A
Oznaczenie silnika: A16LET
Gender:

#187 Post autor: Crazy »

David09 pisze:ci ludzie są nie poważni 500 km jechałem z kolegą bo też chce kupić zafire C umówione wszystko gościu mówi że sprzedał, te same samochody mają na aukcjach z rożnymi przebiegami, nie mogłem sprawdzić auta nie przyjęli nawet Autotestu który zajmuje się sprawdzaniem aut
Moja taka drobna uwaga, jadąc tyle km, warto sprawdzić czy coś nie ma w okolicy lub po drodze.
A firma zachowała się nie odpowiednio skoro sprzedali wiedząc, że jedziecie i wszystko przygotowane, powinni poinformować, zapytać czy wybierają się Państwo itd.
Ostatnio zmieniony 03 lis 2016, 14:26 przez Crazy, łącznie zmieniany 1 raz.
Diagnostyka komputerowa, programowanie, dorabianie kluczy OPEL wszystkie modele do 2020r.Odczyt kodu PIN/Car-Pass, rozszerzenie komputera Zafira C i inne
Pomoc przy zakupie pojazdu. Zapraszam

David09

#188 Post autor: David09 »

Tak tylko tam były dwa tylko potem się zorientowałem że to prawdopodobnie rodzina obok siebie mają te samochody, od innych forumowiczów dowiedziałem się że nie tylko ja miałem taki problem, znalazłem jeszcze Auto Vanessa i tez nazwisko Tomasik i znowu boje się jechać tyle km

Crazy
Zafiromaniak
Posty: 1813
Rejestracja: 25 maja 2016, 08:00
Imię: Dawid
Lokalizacja: Rzeszów
Auto: Insignia
Model: A
Oznaczenie silnika: A16LET
Gender:

#189 Post autor: Crazy »

to lepiej te strony odpuścić skoro to samo nazwisk widnieje
Diagnostyka komputerowa, programowanie, dorabianie kluczy OPEL wszystkie modele do 2020r.Odczyt kodu PIN/Car-Pass, rozszerzenie komputera Zafira C i inne
Pomoc przy zakupie pojazdu. Zapraszam

Awatar użytkownika
fredas
Zafiromaniak
Posty: 5218
Rejestracja: 30 lis 2014, 12:46
Imię: Ryszard
Lokalizacja: Sypniewo [cse]
Auto: Opel Zafira B
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#190 Post autor: fredas »

Nie wiesz co zrobić obsmaruj ich na oto moto i tyle a opinia pójdzie w świat :>
Obrazek
Obrazek

David09

#191 Post autor: David09 »

ostatnio mieli nawet forda S-max tylko że dwa rożne przebiegi(to akurat kolega podesłał), jeszcze raz przestrzegam Uwaga na M.T Automoto i A.T. Auto Złotów

Crazy
Zafiromaniak
Posty: 1813
Rejestracja: 25 maja 2016, 08:00
Imię: Dawid
Lokalizacja: Rzeszów
Auto: Insignia
Model: A
Oznaczenie silnika: A16LET
Gender:

#192 Post autor: Crazy »

A ja uprzedzam przed bardzo dużym komisem "AAA Auto" w Katowicach
Byłem oglądać Citroena na miejscu peknieta szyba, maska na 2óch srubach przykrecona 2óch po prostu najnormalnie brakowało kierunki z boku zbite achhh porażka a oczywiście przez telefon to Proszę Pana stan salonowy
Diagnostyka komputerowa, programowanie, dorabianie kluczy OPEL wszystkie modele do 2020r.Odczyt kodu PIN/Car-Pass, rozszerzenie komputera Zafira C i inne
Pomoc przy zakupie pojazdu. Zapraszam

Awatar użytkownika
ryba1
Zafiromaniak
Posty: 1980
Rejestracja: 09 lip 2017, 12:27
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: CGD/SB
Auto: Zafira B 381KM/507NM
Model: OPC
Oznaczenie silnika: Z20LEH
Gender:
Kontakt:

#193 Post autor: ryba1 »

Crazy, kto kupuje u handlarzy???po tych wszystkich latach oglądania aut to stwierdzam. że sprzedać a potem nowy właścieciel niech się sam martwi.dosłownie na palcach jednej ręki gdzie zaskoczył mnie profesjonalizm i prawdomówność wprzy oględzinach auta.pomijajać mój ostatni zakup ZA wcześniej ogladałem peugota w B-B dla kumpla z Krakowa żeby nie potrzebnie jechał.wyszedł syn i 5 min już chciałem odjeżdzać bo ściema przez tel jakich mało.ogollnie szkoda słow

moja rada kupować od prywaciarzy lub na prawdę sprawdzonych sprzedawców

Crazy
Zafiromaniak
Posty: 1813
Rejestracja: 25 maja 2016, 08:00
Imię: Dawid
Lokalizacja: Rzeszów
Auto: Insignia
Model: A
Oznaczenie silnika: A16LET
Gender:

#194 Post autor: Crazy »

Ryba ja kupiłem od handlarza ktory sprowadza większość Opli, i byłem mega zaskoczony podejściem przy sprzedaży 0 kłamstw !!! A przy montażu LPG przebieg się potwierdził, jestem mega zadowolony i z Zafirki i ceny :)
Bodek też by Ci coś o tej samej osobie powiedział o której Ja pisze.
Diagnostyka komputerowa, programowanie, dorabianie kluczy OPEL wszystkie modele do 2020r.Odczyt kodu PIN/Car-Pass, rozszerzenie komputera Zafira C i inne
Pomoc przy zakupie pojazdu. Zapraszam

Awatar użytkownika
ryba1
Zafiromaniak
Posty: 1980
Rejestracja: 09 lip 2017, 12:27
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: CGD/SB
Auto: Zafira B 381KM/507NM
Model: OPC
Oznaczenie silnika: Z20LEH
Gender:
Kontakt:

#195 Post autor: ryba1 »

Crazy pisze:Ryba ja kupiłem od handlarza ktory sprowadza większość Opli
i takich miałem na myśli

swego czasu na ACC był też typ który miał ściągał tylko BERTONE.niestety po czasie poszedł w ilość zrezygnował z jakości bo miał juz renome..oczywiście nie wrzuca się wszystkich do jednego worka.ale trzeba pamiętać że ktoś z tego żyje i za im więcej sprzeda i oszuka tym więcej zostanie mu w kieszeni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o auta, porady przed zakupem”