Opinie o sprzedawcy - Andrzej2503

Czy to auto warto kupić? Co o nim sądzą inni forumowicze? Tutaj możecie się do woli pytać o auta z ogłoszeń.

Moderator: Tunio999

Wiadomość
Autor
jaxson

#211 Post autor: jaxson »

Zadam mało dyskretne pytanie:

Da się coś u Andrzeja stargować z ceny wywoławczej?

Awatar użytkownika
gRZENIU
Zafiromaniak
Posty: 2136
Rejestracja: 17 maja 2015, 03:30
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Błonie
Auto: Signum
Model: Polift
Oznaczenie silnika: Z19DTH
Gender:

#212 Post autor: gRZENIU »

Andrzej też jest człowiekiem więc myślę ,że napewno idzie się dogadać :lol:

Napewno jak przeczyta to sam Ci odpowie ... :lol: Bo zagląda do nas często za co :piwo:

Andrzej2503
Zafiromaniak
Posty: 678
Rejestracja: 05 sty 2010, 22:59
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. [FG]
Auto: Zafiry
Model: wszystkie
Oznaczenie silnika: różne
Gender:

#213 Post autor: Andrzej2503 »

się nie dowiesz, jak nie zapytasz się :P
Ostatnio zmieniony 20 mar 2016, 10:23 przez Andrzej2503, łącznie zmieniany 1 raz.
sklepik z Zafirami B i C

Awatar użytkownika
krzysiek0215
Debiutant
Posty: 28
Rejestracja: 31 mar 2016, 22:35
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Opel Zafira c Cosmo
Model: Zc
Oznaczenie silnika: Z14NET
Gender:

#214 Post autor: krzysiek0215 »

Witam
Aktualnie poszukuje iski lub zafirki c w benzynie 1.4,i własnie na forum vectra klub polska dowiedziałem sie o Panu Andzeju .Na jego stronie jest własnie samochód zafira c i moje pytanie brzmi czy ktoś z Szanownych kolegów ja oglądał i jakies opinie o samochodzie.dodam ze w przeprowadzonej rozmowie zostałem poinformowany o braku ks.serwisowej tylko faktury potwierdzajace wymiany ale sa to 3 sztuki i na dodatek brak wglądu tylko nagłówki.jestem z bielska białej i trochę daleko do Gorzowa aby sie rozczarować choc rozmowa telefoniczna prowadzona w miłej atmosferze.przebieg 108000 km i chciałbym jakies opinie o tym silniku, troche słaby raczej do takich gabarytów

Andrzej2503
Zafiromaniak
Posty: 678
Rejestracja: 05 sty 2010, 22:59
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. [FG]
Auto: Zafiry
Model: wszystkie
Oznaczenie silnika: różne
Gender:

#215 Post autor: Andrzej2503 »

proponował bym o auto zapytać w odpowiednim dziale, a o skany faktur poprosić sprzedającego - myślę, że nie będzie żadnych problemów z dosłaniem :D
prowadzona książka serwisowa we Francji to rzadkość - to nie Germania, faktury z serwisu Opla są zdecydowanie cenniejsze
sklepik z Zafirami B i C

Awatar użytkownika
krzysiek0215
Debiutant
Posty: 28
Rejestracja: 31 mar 2016, 22:35
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Opel Zafira c Cosmo
Model: Zc
Oznaczenie silnika: Z14NET
Gender:

#216 Post autor: krzysiek0215 »

Będę w kontakcie zresztą już rozmawialiśmy tylko jeszcze bije się z myślami, Iska czy zoska :)

Awatar użytkownika
Archi69
Bywalec
Posty: 130
Rejestracja: 22 mar 2016, 05:25
Imię: Arkadiusz
Lokalizacja: Szczepanowice
Auto: Opel Zafira B 1.8 Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z18XER
Gender:

#217 Post autor: Archi69 »

Polecam pana Andrzeja. Bardzo miły człowiek, twardy negocjator :) Wczoraj zakupiona Zafirka, przejechane specjalnie po nią 650 KM, powrót na kołach bez problemu. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam!
Tekst podpisu by Archi.

Awatar użytkownika
gfizyk
Świeżak
Posty: 19
Rejestracja: 29 kwie 2016, 23:30
Lokalizacja: lubelskie
Model:

#218 Post autor: gfizyk »

Przyłączam się do zadowolonych klientów Andrzeja. Bardzo dobry kontakt. W zasadzie auto zaproponowane przez Niego nie zdążyło pojawić się w postaci ogłoszenia, a na placu nie zagrzało miejsca :-) Zdjęcia poszły na maila, wyjazd wczoraj o 1:45. Na miejscu byliśmy o 7:30 i kilku minut później już oglądaliśmy auto. Jazda próbna połączona z przeglądem. W zasadzie decyzja mogła być tylko jedna. Powrót - bez zakłóceń. Krótkie negocjacje.
Wersja 1.8, Cosmo z 2009 roku - stoi już pod domem. Łącznie 2x630km, ale warto było.

Transakcja szybka i udana. Auto w bardzo dobrym stanie. Po przejechaniu prawie już 700km - nie mam uwag.

Zdjęcie - (jeszcze od Andrzeja):
Obrazek

Andrzeju - jeszcze raz - wielkie dzięki! :piwo:

Jak się ogarnę, to zgodnie z zasadami - uzupełnię wyposażenie zafiry o stosowaną naklejkę i zaprezentuję ją w odpowiednim dziale (Zafirę - nie naklejkę) ;-)
pozdrawiam!
Grzegorz

nicolae

#219 Post autor: nicolae »

Może nie miejsce na ten post ale tak mi się z Panem Andrzejem skojarzyło
http://otomoto.pl/oferta/opel-astra-100 ... ym1n5.html
jakiś znajomek Pana Andrzeja czy przejął "model biznesowy"?
Podobne opisy, gwarancja (mniejsza)

Axit
Debiutant
Posty: 28
Rejestracja: 03 cze 2010, 21:27
Imię: Damian
Lokalizacja: Stalowa Wola
Auto: ZAFIRA
Model: ZA
Oznaczenie silnika: X18XE
Gender:

#220 Post autor: Axit »

nicolae pisze:Może nie miejsce na ten post ale tak mi się z Panem Andrzejem skojarzyło
http://otomoto.pl/oferta/opel-astra-100 ... ym1n5.html
jakiś znajomek Pana Andrzeja czy przejął "model biznesowy"?
Podobne opisy, gwarancja (mniejsza)
Z racji że sam szukam to powiem Ci ze zalatuje mi to normalnym handlarzem ( żadna kopia P. Andrzeja ) eraz wszyscy sprzedają z gwarancja i potwierdzonym przebiegiem :/

BTW do p. Andrzeja juz się zbierał .... lookam na stronę dwa dni prze wyjazdem a tu zonk - brak tego po co jechałem :roll:

Moze na tym długim weekendzie.

Awatar użytkownika
gfizyk
Świeżak
Posty: 19
Rejestracja: 29 kwie 2016, 23:30
Lokalizacja: lubelskie
Model:

#221 Post autor: gfizyk »

Axit - proponuję Ci kontakt z Andrzejem.
Na początku brałem pod uwagę bordową panoramę (już nie ma w ofercie). W tym temacie rozmawiałem z Andrzejem, ale auta jeszcze nie było u Niego na podwórku. Planowałem wyjazd w nocy z czwartku na piątek. W rozmowie w środę wieczorem pojawiła się moja Zośka. Autko dopiero co Andrzej przyprowadził. Otrzymałem zdjęcia i wyczerpujące informacje o autku. Odpisałem, że będę w piątek rano. O 10.00 już wracałem do Lublina ;-) Auto nie zdążyło pojawić się w ogłoszeniach :-)

Warto zadzwonić, zapytać. Być może jest ciekawy pojazd, który na dniach będzie sprowadzony. Zapewniam Cię - zrobiłem 2 x 630km, ale nie żałuję. Dodam, że jestem dość wymagającym klientem z racji zawodu (jestem rzeczoznawcą), ale zarówno obsługa w osobie Andrzeja jak i pojazd - spełniły moje oczekiwania. :-)
pozdrawiam!
Grzegorz

Awatar użytkownika
krzysiek0215
Debiutant
Posty: 28
Rejestracja: 31 mar 2016, 22:35
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Opel Zafira c Cosmo
Model: Zc
Oznaczenie silnika: Z14NET
Gender:

#222 Post autor: krzysiek0215 »

Witam .Po długich poszukiwaniach zafiry lub iski wybór padł na insignie 2011 rok kombi wersja cosmo,rozmowy telefoniczne z Panem Andrzejem okazały sie ciezkie w pewnych momentach odnosiłem wrazenie, ze te samochody sprzedaje za karę,zbyt długa trasę miałem do pokonania aby jechac bez konkretnych wiadomości.Moze to tylko moje wrazenia ale kupilem samochod znacznie blizej sprawdzony w serwisie.Gdyby nie odległość i przymusowy zakup drugiego samochodu natychmiast pewnie znalazł bym sie w Gorzowie.Pozdrawiam zafiromaniakow i kto wie czy w najblizszym czasie nie zmienie drugiego samochodu na Zośke.

yankis

#223 Post autor: yankis »

Jak Pan Andrzej ma na nazwisko? Mona na PW, jak tajna informacja.

Awatar użytkownika
gfizyk
Świeżak
Posty: 19
Rejestracja: 29 kwie 2016, 23:30
Lokalizacja: lubelskie
Model:

#224 Post autor: gfizyk »

Kolego - w nazwie firmy, na stronie zafiry.gratka.pl masz nazwisko. Wystarczy przeczytać. Zresztą na forum , w tym wątku - również padło. IMHO podawanie nazwisk na forum nie jest czymś właściwym. Tataj jesteśmy userami o nickach i imieninach. Andrzej jest jednym z nas. Nazwisko bez trudu znajdziesz.
pozdrawiam!
Grzegorz

yankis

#225 Post autor: yankis »

gfizyk pisze:Kolego - w nazwie firmy, na stronie zafiry.gratka.pl masz nazwisko. Wystarczy przeczytać. Zresztą na forum , w tym wątku - również padło. IMHO podawanie nazwisk na forum nie jest czymś właściwym. Tataj jesteśmy userami o nickach i imieninach. Andrzej jest jednym z nas. Nazwisko bez trudu znajdziesz.
Kolego skoro jest podane, czyli Pan Andrzej nie ma nic przeciwko temu. Mam przefiltrować 15 stron, zeby znaleźć nazwisko? Taka pomoc jest słaba. Własnie nie nalezy się bać swoich danych i ukrywać szczelnie pod nickiem.
Ale dziekuje za skierowanie na stronę zafiry.gratka.pl, nazwisko tam jest.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o auta, porady przed zakupem”