Centrala GM Warszawa - potwierdzenie napraw gwarancyjnych

Czy to auto warto kupić? Co o nim sądzą inni forumowicze? Tutaj możecie się do woli pytać o auta z ogłoszeń.

Moderator: Tunio999

Wiadomość
Autor
tradelux

#61 Post autor: tradelux »

Zafira B 2009r 1.9CDTi 100KM VIN W0L0AHM759G087924 przebieg: 161tys km, rej: AB427TK

maxio

#62 Post autor: maxio »

Z ciekawości wrzuciłem VIN w wyszukiwarkę i co się ukazało:

W0L0AHM7592049742 - przebieg 191335
http://auto-sukces.otomoto.pl/index.php ... =C19816627

Zrzut:
http://imageshack.us/g/21/nasielsk.jpg/

W ogłoszeniu mniej o blisko 100tys km!

PHU AUTO-SUKCES
Parkowa 14 05-191 Nasielsk/Pieścirogi
tel.: +48 693 021 707Wyświetl numer +48 0 693 317 126Wyświetl numer
adres strony: http://auto-sukces.otomoto.pl/
Do tego KŁAMCA I OSZUST!!!:
-w przeciwieństwie do zdecydowanej większości sprzedajemy auta TYLKO I WYŁĄCZNIE BEZWYPADKOWE Z ORYGINALNYMI PRZEBIEGAMI

Awatar użytkownika
MieHor
Zafiromaniak
Posty: 2915
Rejestracja: 26 kwie 2009, 16:07
Imię: Mieczysław
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Auto: Zafira
Model: B
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#63 Post autor: MieHor »

W dodatku nakłamał w samym opisie - silnik jest Z17DTJ - A17DTJ i ma 110 KM a nie 125 KM, jest z roku mod. 2009 - wyprod. 03-12-2008, wprawdzie nic nie napisał o felgach, ale są to felgi strukturalne z nakładkami (choć robią wrażenie ładnych alu)

twardypt91
Mieszkaniec
Posty: 479
Rejestracja: 25 mar 2011, 20:43
Lokalizacja: Kraków
Model:

#64 Post autor: twardypt91 »

A co jeżeli kupił auto za granicą, nie wiedząc o cofniętym liczniku?

Swoją drogą 200 kkm w 2 lata :shock:
Opel Zafira A (po lifcie) - jedyne słuszne auto :driver:

maxio

#65 Post autor: maxio »

Kolejny przyłapany:

W0L0AHM759G100121 - przebieg 175484

http://allegro.pl/2009-cosmo-skora-navi ... 77280.html
# Przebieg (km): 165000

Niby niewiele, ale zawsze. Na innym aucie mniej na innym więcej.

Michał Pękala
M.P.Moto
Paderewskiego 1i/30
35-328 Rzeszów
REGON: 180531491
NIP: 8133270211
601 832 870

twardy - najlepiej zapytaj sprzedającego lub osoby, która tutaj wrzucała informacje.

vinopij

#66 Post autor: vinopij »

maxio, W jaka wyszukiwarkę wklepujesz VIN? :)

djmatti91

#67 Post autor: djmatti91 »

Też dzownilem i powiedzieli ze bylo 6 nmapraw gwarancyjnych i ze auto jest objete akcja serwisowa, na temat przebiegu i jakie to byly naprawy nie chcieli mowic :(

djmatti91

#68 Post autor: djmatti91 »

na forum VKP chłopaki pisali że zależy kto odbierze. Po moim telefonie napisałem e-mail ale zero odp. Malo tego pisalem do delera w belgii to mi napisali ze nie maja juz auta w systemie

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Posty: 16394
Rejestracja: 17 paź 2010, 12:28
Imię: Bodek
Lokalizacja: Polska B
Auto: Zafira_B_Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:
Kontakt:

#69 Post autor: Bodek »

Jestem po rozmowie z bardzo miłą Panią w centrali GM oraz po wizycie w serwisie na oględzinach chłodnicy wody w związku z akcją serwisową i ku mojemu zaskoczeniu moja chłodnica zostanie wymieniona na gwarancji gdyż uległa przetarciu.

Panowie trzeba się upominać i domagać w GM-ie tego co nam się słusznie należy, tym bardziej, że była to wada fabryczna.

Pierwszy raz jak pojechałem z tym problemem to mnie wyśmiali - więc pozwoliłem sobie na interwencje w centrali GM - poskutkowało. :D
:lis:

"NADZIEJE LUDZI MĄDRYCH SĄ PEWNIEJSZE NIŻ BOGACTWO NIEUKÓW" - DEMOKRYT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bogusław Kuduk, ps. Bodek + 30.11.2020. R.I.P.

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Posty: 16394
Rejestracja: 17 paź 2010, 12:28
Imię: Bodek
Lokalizacja: Polska B
Auto: Zafira_B_Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:
Kontakt:

#70 Post autor: Bodek »

DaRek7 pisze:
Bodek_K pisze:Panowie trzeba się upominać i domagać w GM-ie tego co nam się słusznie należy, tym bardziej, że była to wada fabryczna.

Pierwszy raz jak pojechałem z tym problemem to mnie wyśmiali - więc pozwoliłem sobie na interwencje w centrali GM - poskutkowało.
Ciekawe co jest powodem takich działań i decyzji centrali i autoryzowanych serwisów że w jednym przypadku wymieniają a w inny nie :?:
Może ja miałem szczęście i trafiłem na czyjś dobry humor, w każdym razie trzeba być upartym.

Pani w Centrali nie spodobało się jak mnie potraktowali w serwisie i to było chyba powodem, że była w stanie mi pomóc.
:lis:

"NADZIEJE LUDZI MĄDRYCH SĄ PEWNIEJSZE NIŻ BOGACTWO NIEUKÓW" - DEMOKRYT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bogusław Kuduk, ps. Bodek + 30.11.2020. R.I.P.

David

#71 Post autor: David »

A ja zrobiłem lepszy myk. w piątek szwagier oglądał Zochę B, wszystko git ale z Belgii i Tylko 116tyś km. 2006r. w tym tygodniu kontakt do kolegi Miechora, wyszło produkcja 2005rok z czerwca NIE MA DPF . W GM nikt nie odbiera wi ec dzwonię do.... Salony Opla w Siedlcach - dział serwisu. Powiedziałem miłej Pani , że chcę kupić taką i taką Zafirę i czy może mi sprawdzić czy była gdzieś w serwisie bo pochodzi z Belgii a w centrali GM gdzie mogą potwierdzić przebieg i serwis nikt nie odbiera. I dowiedziałem się co i jak, że miała 4 wizyty serwisowe odnośnie ogrzewania, powłoki lakierniczej, coś jeszcze oraz najważniejsza w maju tego roku w belgii akcja serwisowa odnośnie CIM przy przebiegu 112 tyś km. i chyba będzie nasza . może spróbujcie zadzwonić do salonu może coś pomogą :piwo: :piwo: :piwo:

tomitom

#72 Post autor: tomitom »

Dziś przemiły Pan Jacek udzielił mi info na temat "prawie mojej" Zofii.

była zakładana jakaś obejma na obudowie modułu CIN. Co to jest - nie wiem, ale zupełnie "nie do uwierzenia" przebieg został potwierdzony :D
wychodzi, że Zośka rocznie robiła około 10 tys, a jest z 2007

chyba w końcu mam swoje autko!

pozdr

Nikoś

#73 Post autor: Nikoś »

Dzwonię od rana w sparwie potwierdzenia historii serwisowej i nikt tam nie odbiera :(
Ja rozumiem że mają duzo pracy ale ktoś za to bieże pieniądze!!!!
Może jest jakiś inny numer telefonu?

norbert_p

#74 Post autor: norbert_p »

Nikoś pisze:Dzwonię od rana w sparwie potwierdzenia historii serwisowej i nikt tam nie odbiera :(
Ja rozumiem że mają duzo pracy ale ktoś za to bieże pieniądze!!!!
Może jest jakiś inny numer telefonu?
Ja dzwoniłem na numer: 22 606 17 00 i przedstawiłem swój problem (np chęć sprawdzenia czy auto obejmuje dana akcja serwisowa). Jakaś kobieta przekierowuje na inny numer i tam już kolejna odbiera.

Nikoś

#75 Post autor: Nikoś »

Po prawie całym dniu dzwonienia udało mi się skontaktować z centralą GM :)
Po podaniu nr. VIN pan mi powiedział o wszystkich naprawach gwarancyjnych ostatni wpis i przegląd z maja akcja serwisowa z naprawą CIM przebieg potwierdzony :) i conajważniejsze nie kręcony :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o auta, porady przed zakupem”