AAA Auto podejście do klienta

Czy to auto warto kupić? Co o nim sądzą inni forumowicze? Tutaj możecie się do woli pytać o auta z ogłoszeń.

Moderator: Tunio999

Wiadomość
Autor
shadoworg
Przeglądacz
Posty: 95
Rejestracja: 07 paź 2014, 09:57
Imię: Piotr
Lokalizacja: Jaroszów
Auto: Opel Zafira A i B
Model: ZAiZB
Oznaczenie silnika: ZiX18XEiR

AAA Auto podejście do klienta

#1 Post autor: shadoworg »

Witam Szanownych Forumowiczów !!
Nadszedł czas aby zmienić moją leciwą ale żwawą Zosię A na coś nowego padło na ofertę ze słynnego AAA Auto.
To co mnie dzisiaj spotkało dobitnie wprawiło mnie w osłupienie !

Przytaczam to co do nich napisałem po całej sytuacji.

Ładne traktowanie klientów w AAA Auto. Sprzedają samochody, których nie mają !!!!! Historia samochodu,który chciałem kupić !! W dniu 7/02/2018, godzina parę minut po 8:00 (dzień wcześninej po 19:00 również kontakt gdzie autko stoi) zadzwoniłem na infolinie odnośnie oferty Zafiry B 1.8 rok produkcji 2014 z LPG złoty metalik. Miła pani informuje,że samochód stoi w Piasecznie pod Warszawą ale mogą go sprowadzić do Wrocławia. Powiedziałem, że przyjadę do punktu tego dnia około godziny 19:00 w celu uiszczenia kaucji za sprowadzenie. Pani odpowiedziała, dobrze samochód sprowadzimy po wpłacie (ważne wpłatę można dokonać tylko punkcje AAA Auto takie info przez infolinie otrzymałem) , że nie ma problemu autko zostanie bodajże zarezerwowane albo wstrzymana sprzedaż do uiszczenia stosownej opłaty przez moją osobe. Koło godziny 16 (wcześniej niż deklarowałem) stawiłem się w punkcie AAA Auto Wrocław. W czasie rozmowy ze sprzedawcą usłyszałem, że autko zostało sprzedane. Sprzedawca po przytoczeniu powyższej historii, jedynie wzruszył ramionami i na odczepnego zaproponował, abym zobaczył inne auta. No dobra, tel na infolinie, a tam jak to zwykle kto pierwszy ten lepszy odbierze słuchawkę. Okazuje się, że owszem pani zarezerwowała autko ale Zafirę C silnik 1,6 Diesel !!! no ładne kwiatki taka mała pomyłka Zafira B a C i silniki 1.8 benzyna + LPG a 1.6 Diesel , pan po drugiej stronie słuchawki wspomniał coś o konsekwencjach dla tej miłej pani zobaczymy co z tego wyniknie, bo poprosiłem o informacje zwrotną. Nawet telefonu nie było między 8 coś tam a 16, że auto sprzedane no nie dziwi mnie to skoro chciałem kupić Zafire C 1.6 Dodatkowo przed godziną 20 07.02.2018 tel. z infolinii dlaczego się nie stawiłem !!! zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Tej rozmowy nie będę opisywał , nie chce mi się!!

Czy mieliście podobne przeboje z tą firmą ?
Ostatnio zmieniony 07 lut 2018, 20:23 przez shadoworg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kocur
Zafiromaniak
Posty: 1666
Rejestracja: 24 maja 2017, 19:04
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Opel Zafira B OPC
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z20LEH
Gender:
Kontakt:

#2 Post autor: Kocur »

Ja kiedyś przyjechałem obejrzeć samochód, który mieli na ogłoszeniu. Gdy się zapytałem sprzedawcy, to odpowiedział mi, że auto zostało sprzedane. Poszedłem więc do biura i z ciekawości zapytałem o ten samochód. Co się okazało - on nie został sprzedany, bo nigdy nie istniał w ich systemie komputerowym. Mnie także zaproponowano obejrzenie innego samochodu. Sprzedawca oczywiście twierdził, że samochód nie miał żadnej przygody. Może i bym uwierzył, gdyby ktoś nie próbował szpachlować maski, co zresztą zrobił bardzo nieudolnie. Po tym spostrzeżeniu nie chciałem już więcej mieć nic wspólnego z firmą AAA Auto
Ostatnio zmieniony 07 lut 2018, 22:40 przez Kocur, łącznie zmieniany 2 razy.
:f1: kolejno: Opel Corsa 1.2i, Opel Astra 1.6i, Opel Calibra 2.0i, Opel Zafira A 2.0 DTL 16V., Corsa B 1.2 16V, Astra Bertone Cabrio 1.6. Obecnie:
Opel Zafira B Cosmo Panorama DTH
Opel Zafira B OPC
Audi A4 B6 S4 Cabrio 3.0 V6

Awatar użytkownika
ojciec polak
Zafiromaniak
Posty: 1216
Rejestracja: 28 kwie 2013, 12:54
Imię: Paweł
Lokalizacja: Ciepielów (WLI)Maz
Auto: Ford
Model: SMAX
Oznaczenie silnika: Durat2.0L

#3 Post autor: ojciec polak »

Wniosek jest taki, że dają atrakcyjne oferty tylko po to żeby przyciągnąć klienta. a na miejscu może kupi coś innego. Jest to jawne wprowadzanie klienta w błąd i w przypadku udowodnienia nie istniejącej oferty auta, po które klient przyjechał, należy się zwrot kosztów przejazdu.

Forfiter2012
Bywalec
Posty: 146
Rejestracja: 17 kwie 2016, 16:23
Imię: Forfiter
Lokalizacja: CB
Auto: Opel Zafira A 1.8 Elegance + LPG STAG
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Z18XE
Gender:

#4 Post autor: Forfiter2012 »

Sprzedawalem kiedyś auto to dzwonili do mnie żebym przyjechał zainteresowani itd. miałem parę kilometrów mówie a co tam szybko sprzedam najwyżej troche taniej, auto sprawdzali badali 3h (na swój wiek i stan było OK, najdroższe na allegro w roczniku. modelu itp.) po czym zapronowali 50% ceny wyłoławczej którą podbili o 700zł a bo w tym kolorze nie idą, bo to bo owamto... strata czasu. Auto sprzedałem 2 oglądającemu po 5 dniach za cenę 500zł niższą od wywoławczej. Tak że ja tam AAA też nie polecam. Mają swoje słodkie pierdzenie o standardach cudach wiankach a to typowi mistrzowie z giełdy.

Crazy
Zafiromaniak
Posty: 1813
Rejestracja: 25 maja 2016, 08:00
Imię: Dawid
Lokalizacja: Rzeszów
Auto: Insignia
Model: A
Oznaczenie silnika: A16LET
Gender:

#5 Post autor: Crazy »

Raz byłem w Katowicach bodajże w AAA Auto, ładnie pięknie, proszę siadać itp.
Idziemy auto oglądać Citroen 2012r ten taki mały zapomniałem modelu, a tam:
-auto nie odpala
-peknieta przednia szyba
-w masce brakowało 3 śrub, cud że nie odpadła.
Dramat !!!!!
Wracamy do domu a tu telefon od nich, czemu nie kupiliśmy pojazdu ?
Odpowiedziałem wkurzony że sprawę nagłośnie i będę zadał kosztów paliwa, to się babka rozłączyła :D
Diagnostyka komputerowa, programowanie, dorabianie kluczy OPEL wszystkie modele do 2020r.Odczyt kodu PIN/Car-Pass, rozszerzenie komputera Zafira C i inne
Pomoc przy zakupie pojazdu. Zapraszam

Axit
Debiutant
Posty: 28
Rejestracja: 03 cze 2010, 21:27
Imię: Damian
Lokalizacja: Stalowa Wola
Auto: ZAFIRA
Model: ZA
Oznaczenie silnika: X18XE
Gender:

#6 Post autor: Axit »

Też miałem kupować samochód w tym komisie niestety pierwszy samochód został sprzedany zanim się na niego zdecydowałem a co gorsze oferta tego samochodu jeszcze miesiąc później wisiała na otomoto. Drugi samochód chciałem sprowadzić do krakowa i ja w odróżnieniu do ciebie dowiedziałem się że wpłatę można zrobić za pomocą przelewu samochód zostanie sprowadzona gdy podjąłem temat wpłaty zostałem oddelegowany z krakowa do bodajże Wrocławia. Z Wrocławia mieli do mnie zadzwonić podać szczegóły numer konta i wszystkie potrzebne informacje do dokonania przelewu. Niestety do dnia dzisiejszego nikt łaskawie nie Zechciał zadzwonić a minęło już około trzech miesięcy. Niestety nie polecam firmy może i mają dobre samochody ale tak jak olewają klienta takt chyba tylko oni potrafią.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Poszukuję Zafiry z LPG. INFO PV

Awatar użytkownika
Mariusz
Zafiromaniak
Posty: 2470
Rejestracja: 11 maja 2017, 07:01
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Warszawa
Auto: ZB OPC Line
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z18XER
Gender:

#7 Post autor: Mariusz »

Axit pisze: 16 paź 2019, 16:30 może i mają dobre samochody


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mają dobre samochody? Moi dwaj koledzy sprzedali im swoje auta, takie trupy że hej. Jeden po niezłym dzwonie, a drugi z rozklekotanym podwoziem.

harvard
Mieszkaniec
Posty: 405
Rejestracja: 23 kwie 2018, 12:33
Imię: adam
Auto: zafira b
Model: za
Oznaczenie silnika: Z18XER

#8 Post autor: harvard »

To jak od siebie dorzucę.
Kolega, jakiś czas temu, miał już dość swojego Audi A4 2.0 benzynka. Ten silniczek, który znany jest z wady która objawia się znacznym poborem oliwy. Można to ogarnąć, ale kolega chciał się pozbyć, bo błędy na kompie co jakiś czas wywalało, zawiecha do roboty przód (amelinium) i macha do lakierowanie (przetarliśmy w trakcie polerki), wentylator sięwłączał samoczynnie i jak kompem nie usunąłem błędów to pracował przez cały czas. Po zgaszeniu i odpaleniu pracował...no wiecie usterki których w szanującym się komisie i tak rozpisywanym przez AS, Motor, nie powinno mieć miejsca. Odkupili auto za 11tysi, za 2 tygodnie wystawili za 16500 i nawet łajzy maski nie pomalowali, na fotkach widać było czarny chyba podkład.
Konkludując, mam wrażenie, że każdy komis musi rżnąć klienta bo nikt za 1000-2000zl auta nie sprowadzi z zagranicy a najlepiej polskim zwyczajem kupić tanio sprzedać drogo a tty kliencie racji nie masz bo myśmy go przed sprzedażą sprawdzili, duzy serwis zrobili (czytaj woda szampon) i on chodził!! to się nazywa polski handelek.....
Ostatnio zmieniony 29 paź 2019, 12:38 przez harvard, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o auta, porady przed zakupem”