Opinie o sprzedawcy - Andrzej2503

Czy to auto warto kupić? Co o nim sądzą inni forumowicze? Tutaj możecie się do woli pytać o auta z ogłoszeń.

Moderator: Tunio999

Wiadomość
Autor
Axit
Debiutant
Posty: 28
Rejestracja: 03 cze 2010, 21:27
Imię: Damian
Lokalizacja: Stalowa Wola
Auto: ZAFIRA
Model: ZA
Oznaczenie silnika: X18XE
Gender:

Opinie o sprzedawcy - Andrzej2503

#1 Post autor: Axit »

http://zafiry.otomoto.pl/

Chciałem zapytać o tego sprzedawcę. Teściu upatrzył sobie u niego zafirę. Poproszę o opinie o samym sprzedającym. Warto do niego jechać przez pół polski?

Ponoć (z kontaktu z nim wynika) ze i forumowicze u niego zaopatrują się w samochody.

AHA opinie typu handlarz to zuo proszę sobie darować. Zależy mi na opiniach mówiących coś konkretnego.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2012, 08:32 przez Axit, łącznie zmieniany 3 razy.

David

#2 Post autor: David »

Janie kupowałem swojej u tego sprzedawcy, ale z tego co napisało kilku użytkowników którzy się tam zaopatrują w samochody to raczej żaden złego słowa nie powiedział na temat sprzedawcy i samochodu który u Niego nabył.

mario1910
Przeglądacz
Posty: 69
Rejestracja: 24 lis 2009, 11:22
Lokalizacja: lodz
Model:

#3 Post autor: mario1910 »

kolego moge ci z czystym sumienie polecic p andzeja ja tez jechalem sporo kilometrow ale jestem zaskoczony pozytywnie cala transakcja i zafirki ma w super stanie

Andrzej2503
Zafiromaniak
Posty: 678
Rejestracja: 05 sty 2010, 22:59
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. [FG]
Auto: Zafiry
Model: wszystkie
Oznaczenie silnika: różne
Gender:

#4 Post autor: Andrzej2503 »

Twój teściu upatrzył sobie taką samą jak ma mario1910 - też z firmy DORMA - tylko przywieziona w drugim rzucie - pogadajcie sobie na PW :D
sklepik z Zafirami B i C

Axit
Debiutant
Posty: 28
Rejestracja: 03 cze 2010, 21:27
Imię: Damian
Lokalizacja: Stalowa Wola
Auto: ZAFIRA
Model: ZA
Oznaczenie silnika: X18XE
Gender:

#5 Post autor: Axit »

Andrzej2503 pisze:Twój teściu upatrzył sobie taką samą jak ma mario1910 - też z firmy DORMA - tylko przywieziona w drugim rzucie - pogadajcie sobie na PW :D
Spoko (ziarnko niepokoju u teścia już zasiane - powoli ale skutecznie kiełkuje :lol: ), dobrze rozumiem że rozmawiam z ta sama osoba co na emila? Jeśli tak to wysłałem ci zapytanie dodatkowe.

drmex

#6 Post autor: drmex »

Również polecam i to od strony "towaru", jak i samej transakcji - ze spokojem i porządkiem. Moje auto również zakupiłem u Andrzeja i pomimo pewnych trudności technicznych z autem "jestem na tak". Otrzymałem fakturę z wpisanym przebiegiem adnotacją dotyczącą bezwypadkowości i stanu technicznego. Jest to istotne dla bezpieczeństwa kupującego. Kupując auto z umową in blanco - takiego bezpieczeństwa nikt nie zagwarantuje, a wręcz przeciwnie istnieje duże ryzyko "wtopy". Polecam zwłaszcza auta poleasingowe, są z jednego źródła i w miarę pewne co do serwisu i historii. Co do cen u Andrzeja - powiem, że są realne patrząc na analogiczne modele auta w Niemczech i to jest moim zdaniem podstawowy wymiernik ceny.

norbert_p

#7 Post autor: norbert_p »

Polecam Andrzeja (już nie Pana :lol: ). Jestem następną osobą, która kupiła u niego auto i nie żałuję. Jak dla mnie to wszystko jest OK. :piwo:

corsar

#8 Post autor: corsar »

Moją Zafirę kupiłem u Andrzeja - rewelacja!!! Stan wozu i przebieg zgodnie z opisem, sprawdzone w GM. Pełen profesjonlizm, elastyczność, dużo cierpliwości dla upierdliwych kupujących :lol:
Wozy poliftowe po firmie Dorma (2008) widziałem na żywo - bez porównania do zajeżdżonych egzemplarzy, które wcześniej oglądałem w komisach.
Jeśli jestes zdecydowany kupić Zafirę - warto jechać nawet przez pół Polski.

Axit
Debiutant
Posty: 28
Rejestracja: 03 cze 2010, 21:27
Imię: Damian
Lokalizacja: Stalowa Wola
Auto: ZAFIRA
Model: ZA
Oznaczenie silnika: X18XE
Gender:

#9 Post autor: Axit »

Dziękuje za opinie, ale teściu już zakupił swoją "perełkę" jak sie będzie sprawować czas pokaże.

norbert_p

#10 Post autor: norbert_p »

Axit pisze:Dziękuje za opinie, ale teściu już zakupił swoją "perełkę" jak sie będzie sprawować czas pokaże.
Gratuluję. Tylko ciekawe czy u tego sprzedawcy dostał po dobrej cenie felgi strukturalne z kołpakami i za darmo nakładki na śruby :mrgreen: Bo ja u Andrzeja TAK. :piwo: Jeestem bardzo zadowolony z zakupu autka i na pewno będę go polecał innym (nie tylko osobom z forum).

Axit
Debiutant
Posty: 28
Rejestracja: 03 cze 2010, 21:27
Imię: Damian
Lokalizacja: Stalowa Wola
Auto: ZAFIRA
Model: ZA
Oznaczenie silnika: X18XE
Gender:

#11 Post autor: Axit »

norbert_p pisze:
Axit pisze:Dziękuje za opinie, ale teściu już zakupił swoją "perełkę" jak sie będzie sprawować czas pokaże.
Gratuluję. Tylko ciekawe czy u tego sprzedawcy dostał po dobrej cenie felgi strukturalne z kołpakami i za darmo nakładki na śruby :mrgreen: Bo ja u Andrzeja TAK. :piwo: Jeestem bardzo zadowolony z zakupu autka i na pewno będę go polecał innym (nie tylko osobom z forum).
Właśnie dostał felgi strukturalne i kołpaki. Juz kilku chętnych do ja od teścia odkupiło. Więc najdalej za 4 lata będzie na sprzedaż co by za bardzo na wartości nie straciła - tak teściu powiedział.
Poszukuję Zafiry z LPG. INFO PV

kaka32

#12 Post autor: kaka32 »

Było już o nim na forum.Ja też dzięki Andrzejowi 26.03.11 stałem się posiadaczem Zafiry.Pełen profesjonalizm obsługi jak i wcześniejszej informacji o samochodzie które w 100% się potwierdziły.Pewnie do tej pory Andrzej się śmieje z tego że przyjechał facet z drugiego końca Polski i nawet maski silnika nie otworzył.Bo tak było naprawdę.Po oglądnięciu z wierzchu i pięcio kilometrowej przejażce stwierdziłem że wszystko gra i kasa zmieniła właściciela.Tak że z ręką na sercu mogę polecić tę firmę.Kazek.Krynica.

drmex

#13 Post autor: drmex »

kaka32 pisze:nawet maski silnika nie otworzył
Daleko posunięta nieostrożność - zaufanie, zaufaniem, ale nie otworzywszy maski możesz sobie później "pluć w brodę", że zaliczyłeś porządną minę (bo takie się zdarzają). Niestety to mój przypadek... :cry:

Szymon78

#14 Post autor: Szymon78 »

drmex taka minę nastąpiłes ze strony Andrzeja?

mam kolege który szuka tez Zosi i zastanawiałem sie by polecić tegoz forumowicza ale sam nei wiem czy bawic sie w "polecenia" - by nie miał do mnie wyrzutów ze wpakowałem go na minę.

norbert_p

#15 Post autor: norbert_p »

Ja Andrzeja mogę polecić, bo po pierwsze warto. Po drugie: jeśli ktoś chce kupić ZB to ma tam w jednym miejscu kilka do oglądnięcia. Może oglądać i cały dzień ;) Po trzecie auto można zeskanować miernikiem . Niedaleko jest też serwis GM. Można tam ewentualnie sprawdzić zawieszenie i silnik. Naprawdę osoba godna zaufania. Sam kupiłem u niego auto i jestem b. zadowolony. Do przejechania w jedną stronę miałem 200km. Trasę tą zrobiłem dwa razy.
Ostatnio zmieniony 06 paź 2017, 19:22 przez norbert_p, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o auta, porady przed zakupem”