wyjazd do Niemiec po Zafire

Czy to auto warto kupić? Co o nim sądzą inni forumowicze? Tutaj możecie się do woli pytać o auta z ogłoszeń.

Moderator: Tunio999

Wiadomość
Autor
janek

wyjazd do Niemiec po Zafire

#1 Post autor: janek »

Chcialem spytac czy warto pojechac do Niemiec po auto osobiscie czy lepiej szukac w kraju bo szkoda czasu?

Anony Mous

#2 Post autor: Anony Mous »

Dla mnie pytanie bez sensu mówiąc delikatnie. Tak samo u nich jak i u nas trzeba upolować samochód. Trzeba poszukać, polować itp. Czy jest sens ?? A czy jest sens u nas jechać na drugi koniec kraju po samochód ??

janek

#3 Post autor: janek »

Pytam,bo moze ktos jezdzil i ma jakies doswiadczenie.

Michallot

#4 Post autor: Michallot »

janek pisze:Pytam,bo moze ktos jezdzil i ma jakies doswiadczenie.
Mamy dwóch forumowych handlarzy tradeluxa iAndrzeja2503

bondzo001

#5 Post autor: bondzo001 »

kolegojanek, ja wszystkie samochody kupuje osobiscie w de.
raz sie nadzialem w polsce i wiecej nie mam ochoty.kazdy handlarz musi na tym zarobic swoje i szukaja aut z przebiegiem lub uszkodzonych.wiec sobie reszte dopowiedz.a tak pozatym, to wschodnia czesc polski ma przechlapane, daleko wszedzie.

Przemcio

#6 Post autor: Przemcio »

janek pisze:warto pojechac do Niemiec
Przed wyjazdem gdziekolwiek należy skontaktować się telefonicznie ze sprzedającym. W D warto wysłać mejla żeby potwierdził przebieg i bezwypadkowośc. Na miejscu warto pojechać do ADAC na przegląd ( przed zakupem). Pozornie nie znajdziesz jakiejś super okazji ale zyskasz pewność że nie będziesz miał niespodzianek.Pisaliśmy już o tym TU .Ja zrobiłem to sam po raz pierwszy :P i nie żałuję :> Zostaje jasno sprecyzować oczekiwania i wpisać je na odpowiednim portalu :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o auta, porady przed zakupem”