[A] + [B] Zmiana języka w kompie na polski

Posty na tematy techniczne, które nie pasują do żadnego innego działu technicznego, np. HowTo, porady wykonane przez użytkowników.

Moderator: Mariusz

Wiadomość
Autor
Anony Mous

#76 Post autor: Anony Mous »

Hmm ciekawe czy u mnie w Zofii A 2000 rok silnik DI16V by się dało, bo niestety jest włoski :czerwona:

Ewentualnie mogę mieć angielski.
Gdzie w WLKP a najlepiej okolice Konin-Września to robią ?? Zna ktoś speca ??

Mihó

#77 Post autor: Mihó »

Znam z okolic Konina, ale muszę poszukać numeru. Jeśli bardzo Ci się pali, możesz mi wysłać wyświetlacz, zmienię Ci i odeślę :)

Anony Mous

#78 Post autor: Anony Mous »

Mihó pisze:Znam z okolic Konina, ale muszę poszukać numeru. Jeśli bardzo Ci się pali, możesz mi wysłać wyświetlacz, zmienię Ci i odeślę :)
Daj namiary. Zadzwonię sobie.

Mihó

#79 Post autor: Mihó »

606714657 :) Okolice Konina :) Gość w temacie :)

Anony Mous

#80 Post autor: Anony Mous »

Mihó pisze:606714657 :) Okolice Konina :) Gość w temacie :)
Wielkie dzięki :)

A nie wiesz czasem czy naprawia MID-y tzn gdy nie wyświetla wszystkich danych ??

*********** EDIT **************

Dzwonię po ten numer ale jak narazie nikt nie odbiera :(

Anony Mous

#81 Post autor: Anony Mous »

Sorki że nowy post ale tamtego już nie dąło się edytować.

Dodzwoniłem się, gość powiedział że można spróbować polski jak się nie da to i tak wybiorę angielski bo włoski jakoś nie jest moja domeną :)

Niestety nie naprawia tych wyświetlaczy, więc najpierw musze zająć się tą sprawą.

marqed

#82 Post autor: marqed »

Przepraszam, że dopiero po ponad miesiącu wzmiankę na ten temat umieszczam. W mojej Zafirce z lipca 2001r. udało się ustawić PL język, zatwierdzając język turecki. Wszystkie komunikaty mam obecnie po polsku. Usługę wykonałem w serwisie OPEL przy Al. Jana Pawła II w Krakowie. Pozdrawiam.

darkp1

#83 Post autor: darkp1 »

No to i ja pisałem o tym na forum. Zmienić język da się TECHem 2, ustawiając język turecki.

X-MAN

#84 Post autor: X-MAN »

Szukam kogoś kto może mi zmienić język kompa z trójmiasta bądź okolic,
i podobno da się zmienić soft tak aby świece się podgrzewały przy 12-13 stopniach na zewnątrz a nie dopiero od 5.

Awatar użytkownika
Rogal
Świeżak
Posty: 19
Rejestracja: 09 sie 2010, 09:01
Lokalizacja: Lubartów
Model:

#85 Post autor: Rogal »

WITAM
Czy może mi ktoś polecic gdzie moge zmienic jezyk w zafirze A na turecki/polski w okolicach LUBLINA??????

cris559

#86 Post autor: cris559 »

Witam
Czy jest możliwość zmiany języka w ZA data produkcji: 2001-08-24 na język polski ??? Czytając temat stwierdzam że chyba tak ale tak dla pewnści pytam. Jeżeli tak to gdzie konkretnie można wykonać taka usługę i za ile w okolicy Myślenic :piwo:
Z góry dziekuje za odpowiedzi ;)

darkp1

#87 Post autor: darkp1 »

cris559, tylko TECHem 2 da się to zrobić. Cena nie powinna przekraczać 100zł z tego co sie orientuję.

pawusek

#88 Post autor: pawusek »

witam
czy mógłby ktoś podrzucić namiar na kogoś kto zmieni język na polski w poznaniu bądź okolicach

z góry dzieki

pozdrawiam :) :)

kasiunia34

#89 Post autor: kasiunia34 »

Witam,


czy może mi ktoś podesłać gdzie w wlkp zmienię język na polski?

Awatar użytkownika
MieHor
Zafiromaniak
Posty: 2915
Rejestracja: 26 kwie 2009, 16:07
Imię: Mieczysław
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Auto: Zafira
Model: B
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#90 Post autor: MieHor »

kasiunia34, skontaktuj się z kolegą celius i popraw nazwę swojej Zafiry, bo w takim oznaczeniu nigdy nie występowała

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna technika”