Zakup TECHA 2

Posty na tematy techniczne, które nie pasują do żadnego innego działu technicznego, np. HowTo, porady wykonane przez użytkowników.

Moderator: Mariusz

Wiadomość
Autor
Jacek
Świeżak
Posty: 23
Rejestracja: 30 lip 2017, 14:37
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie
Model:

Zakup TECHA 2

#1 Post autor: Jacek »

Witam zastanawiam się nad zakupem techa ,tylko jest dużo wątpliwości może ktoś z klubowiczów mi doradzi
Na allegro jest kilka sztuk za ok 2000 ale to pewnie chinole ,słyszałem opinie że jak działa to będzie działał ,ale jakoś nie jestem przekonany do tego
Na olx są czasem używki i niby piszą że to oryginał ale jak to sprawdzić ??/
I co z tym Tisem?? tech potrzebuje czasem jakieś kody z niego ,tego Tisa się gdzieś aktualizuje ,czy ściąga ?? to jest płatne??
Tech insigni już nie ogarnie??

Chyba że macie jakiś program który ma podobne właściwości jak Tech (nie licząc OP coma mam go)

Awatar użytkownika
tOmki
Zafiromaniak
Posty: 536
Rejestracja: 09 wrz 2013, 16:32
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Słupsk
Auto: Zafira
Model: ZC
Oznaczenie silnika: B14NET

#2 Post autor: tOmki »

Nie wiem czy chcesz znać prawdziwe ceny:
https://www.gme-infotech.com/info.html
ZB Obrazek
ZC Obrazek

Jacek
Świeżak
Posty: 23
Rejestracja: 30 lip 2017, 14:37
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie
Model:

#3 Post autor: Jacek »

A bez tis-u to co mozna Techem zrobic?

Skasowany użytkownik 23188

#4 Post autor: Skasowany użytkownik 23188 »

Jacek pisze: 13 maja 2018, 13:40 A bez tis-u to co mozna Techem zrobic?
Ale jak co można zrobić ?
Tis to program serwisowy.

Jacek
Świeżak
Posty: 23
Rejestracja: 30 lip 2017, 14:37
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie
Model:

#5 Post autor: Jacek »

ale coś jak dobrze pamiętam to tech chce jakieś kody z techa gdy np kodujesz kluczyk

Skasowany użytkownik 23188

#6 Post autor: Skasowany użytkownik 23188 »

Carpass masz na karcie kodowej.
Jeśli nie wiesz do czego to służy to jaki jest cel zakupu ?

Jacek
Świeżak
Posty: 23
Rejestracja: 30 lip 2017, 14:37
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie
Model:

#7 Post autor: Jacek »

Nie chodzi mi o car pass
Mam jeszcze opla signum, zmieniałem tam silnik z 2.2 na 3.2 trzeba było zalogować eku.
Przyjechał jakiś paprok niby się znal zj**..... mi kompa i usunął wszystkie klucze op comem
Następnie znajomy znajomego polecił mi Pana, który przyjechał z Techem i wszystko mi ogarnął, zaczął mi trochę tłumaczyć o tech-u i czasem tech potrzebuje jakieś dane z tisu.

Proszę stosować polskie znaki i zachować zasady ortografii - taki jest Regulamin Forum. Przeglądarki posiadają odpowiednie słowniki ;)

Bodek
Ostatnio zmieniony 20 maja 2018, 17:32 przez Bodek, łącznie zmieniany 1 raz.

shaqal
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 02 wrz 2011, 00:01
Lokalizacja: Grudziądz / Gdańsk
Model:

#8 Post autor: shaqal »

Jacek pisze: 20 maja 2018, 11:38 Nie chodzi mi o car pass
Mam jeszcze opla signum, zmieniałem tam silnik z 2.2 na 3.2 trzeba było zalogować eku.
Przyjechał jakiś paprok niby się znal zj**..... mi kompa i usunął wszystkie klucze op comem
Następnie znajomy znajomego polecił mi Pana, który przyjechał z Techem i wszystko mi ogarnął, zaczął mi trochę tłumaczyć o tech-u i czasem tech potrzebuje jakieś dane z tisu.

Proszę stosować polskie znaki i zachować zasady ortografii - taki jest Regulamin Forum. Przeglądarki posiadają odpowiednie słowniki ;)

Bodek
Opcomem też zalogujesz ecu, robiłem wiele razy, ale niestety jeśli ktoś kupi tylko dlatego że ludzie na forum polecili to można nie znać w pełni możliwości.
!!! Diagnostyka: Opel, Saab, Audi, VW, Seat, Skoda, Citroen, Peugeot, Renault, BMW - 692 226 016 !!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna technika”