[B] Książka Sam naprawiam Opel Zafira B

Moderatorzy: Mariusz, Tazz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kwazaar
Mieszkaniec
Posty: 287
Rejestracja: 25 sie 2009, 12:59
Lokalizacja: Warszawa
Model:

#31 Post autor: kwazaar »

jacek2308 pisze:spokojnie poczekajcie mam sam. napr. do ZB orginał od Lorrego dziś skończyłem kopiować i jeszcze tylko skan mi pozostał i sądzę, że +/- poniedziałek skończę ... tylko padł mi komp. z pełną wersją pdf. by to posklejać może jak ktoś wie skąd mogę ściągnąć pełną by móc to potem scalić w jeden plik pdf. to bym się uśmiechną za lik bo narazie to nie bardzo mam czas mieszać w sieci ....to i wtedy i wersja książki bedzie szybciej ;)
jacek możesz puścić skany do mnie spakowane - najlepiej w kilku mejlach po max 15 Mb. Mam pełnego Adobe'a i mogę zrobić PDF-a
w poszukiwaniu godnego następcy ZB OPC :)
edit: następca znaleziony... zobaczymy czy okaże się godny :)

Anony Mous

#32 Post autor: Anony Mous »

Jacku jakieś linki podaj :)

Anony Mous

#33 Post autor: Anony Mous »

www.przeklej.pl tam wrzuć

Anony Mous

#34 Post autor: Anony Mous »

moge wrzucic na serwer z dobrym transferkiem przeslij na maila terek@o2.pl

mktbg

#35 Post autor: mktbg »

TANKS :piwo: !

Anony Mous

#36 Post autor: Anony Mous »

no rewelacja !!! ja też dorzucę

Awatar użytkownika
BajBus
Zafiromaniak
Posty: 1367
Rejestracja: 16 kwie 2009, 13:11
Lokalizacja: Wrocław
Model:
Kontakt:

#37 Post autor: BajBus »

http://instrukcja.pl/i/sam_naprawiam_as ... _zafira_ii

bo podobno wcześniejszy link nie działa....
I miejsce naj-tuning Grotniki 2010
III miejsce najładniejsza ZA Grotniki 2010
I miejsce naj-tuning Rzeczka 2011 (n)
I miejsce najładniejsza ZA Rzeczka 2011 (n)

threexn

#38 Post autor: threexn »


http://z3.przeklej.pl/przd2558/1906652e ... lej.pl.pdf oto prawidlowy dzialajacy link100% wystarczy skopiować i wkleic w pasek adrsu dziala pozrawiam wszystkich

norbert_p

#39 Post autor: norbert_p »

Czy ma ktoś książkę "Sam naprawiam Astra III Zafira II" w pdf-ie, ale nie jako zdjęcia? Wszędzie widzę tylko taką słabawą wersję, której nie da się za bardzo czytać...

norbert_p

#40 Post autor: norbert_p »

jacek2308 pisze:norbert_p, no właśnie mój post powyżej daje linka do ściągnięcia w pdf. wystarczy kliknąć ;) ew. jak nie dasz rady to podaj mi na pw. adres e-mail to prześlę Ci to samo na emalię.
Dzięki :piwo: Tego szukałem. Właśnie wkleiłem na swojego gryzonia. Mam nadzieję, że Ci to nie przeszkadza. Mam tam również kilka innych rzeczy do ZB, ale to nie temat o tym. Jeszcze raz dzięki.

mkobo

#41 Post autor: mkobo »

jacek2308 pisze:Z racji, że jakoś zauważyłem ze na przeklej pow. 50mb trzeba się logować a to nie każdy ma konto itd. i cyklicznie co jakiś czas mam pyt. na pw. z prośbą o przesłanie emaila (co oczywiście nadal mogę czynić nie ma problema) to wkleiłem podzieloną rarem Sam. napr. ZB w 4 plikach - należy zciągnąć wszystkie 4 pliki i rozpakować 1 plik i zautomatu rozpakuje pozostałe i całą książkę można już normalnie przeglądać w pdf.
link do folderu: http://www.przeklej.pl/folder/sam-napra ... a-32505351
Witam
Podany powyżej link nie działa
Proszę o poprawienie w miarę możliwości:):):)
Pozdrawiam :piwo:

kaka32

#42 Post autor: kaka32 »

Na allegro jest ich dużo za około 60 zł chyba nie tak dużo.Sam kupiłem. :/

lapm

#43 Post autor: lapm »

kaka32 pisze:Na allegro jest ich dużo za około 60 zł chyba nie tak dużo.Sam kupiłem. :/
Ja tez mam, ale czesciej korzystam z ebooka, bo jak akurat chce cos sprawdzic to nie mam ksiazki :)

gayyos

#44 Post autor: gayyos »

mam prozbe jak ktos moze mi przeslac ksiazke sam naprawiam na irekikasia@tlen.pl z gory dziekuje

Anony Mous

#45 Post autor: Anony Mous »

gayyos pisze:mam prozbe jak ktos moze mi przeslac ksiazke sam naprawiam na irekikasia@tlen.pl z gory dziekuje
tylko do której zafiry....w avatarze masz A

Zablokowany

Wróć do „Zafira B (2005 - 2014)”