Zafirka pomocy

Silnik (ON, PB, LPG, CNG), układ przeniesienia napędu, układ wydechowy itp.

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
seba119

Zafirka pomocy

#1 Post autor: seba119 »

Rok temu założyłem mojej zafirce elek pompke,powodem bylo cieżkie palenie, jeździłem aż padła pompa wtryskowa, została naprawiona. Niestety teraz po wyjeciu pompki samochód traci moc szarpie brakuje mu paliwa. Chyba nie przywykł do tej pompki.
Pomocy co jest.

Harry200
Zafiromaniak
Posty: 2531
Rejestracja: 15 sty 2009, 19:27
Imię: Henryk
Lokalizacja: Raszyn
Auto: Zafira
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Y22DTR
Gender:

#2 Post autor: Harry200 »

Po pierwsze czy nie masz nieszczelności na zasilaniu paliwem,przelewach,w Twoim przypadku to jest typowy objaw zapowietrzania się pompy,czy po nocy nie masz problemu z odpalaniem :?:Założyłeś pompkę elektryczna z powodu ciężkiego odpalania,a czy ten powód usunąłeś.. :?:

seba119

#3 Post autor: seba119 »

po wymianie pompy mu pomogło pali dobrze, wszystko jest powymieniane ( przewodziki nadmiarowe byla nieszczelnosc w filtrze no i trawersy) czy moze byc jakas jeszcze nie szczelnosc

[ Dodano: Wto Cze 28, 2011 21:08 ]
chce zdjac mu pomke bo robi ona za duze cisnienie na ukladzie, duzo lepiej pali jak jest na czas palenia odlaczona

Harry200
Zafiromaniak
Posty: 2531
Rejestracja: 15 sty 2009, 19:27
Imię: Henryk
Lokalizacja: Raszyn
Auto: Zafira
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Y22DTR
Gender:

#4 Post autor: Harry200 »

Ty odłączasz pompkę tylko elektrycznie,podejrzewam że pompa ma ciężko ciągnąć paliwo przez pompkę elektryczną,spróbuj usunąć całkowicie elektryczna z układu i wtedy zobacz,a jeżeli masz pompkę usunięta całkowicie to może jakaś nieszczelność na przewodach przy zbiorniku paliwa..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”