dziwne zjawisko

Silnik (ON, PB, LPG, CNG), układ przeniesienia napędu, układ wydechowy itp.

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
lukaszek_0583

dziwne zjawisko

#1 Post autor: lukaszek_0583 »

czesc wszystkim. mam nast. pytanko czy podczas przyspieszania macie podobne zjawisko co ja? tzn. gdy wciskam gaz do dechy na 5-ce to do 2,8 tys obr przyspiesza normalnie, a później już skokami, tzn. przyspiesza,po chwili pozostaje na stałych obrotach, przyspiesza zwiększajac obroty i tak w kółko, nie przyspiesza stale. Co może to powodować? z góry dzięki za odpowiedź.

sQcha

#2 Post autor: sQcha »

Mam ten sam silnik, i nie mam takich objawów, o jakich piszesz. Podłącz autko pod komputer i sprawdź jakie masz błędy.

lukaszek_0583

#3 Post autor: lukaszek_0583 »

sQcha pisze:Mam ten sam silnik, i nie mam takich objawów, o jakich piszesz. Podłącz autko pod komputer i sprawdź jakie masz błędy.
podłączony do kompa - brak błędów , zauważyłem jednak,iż na zimnym silniku auto przyspiesza bez przerywania

boogoo

#4 Post autor: boogoo »

To szwankuje ci coś z elektroniki.Może któryś czujnik,albo od egr sterownik może.Bo ten ostatni startuje po nagrzaniu silnika.
Nie pompa....Podłącz kompa i przejedź się,przy okazji zobacz na parametry w momencie przerywania.Wszelkie anomalie podaj na forum to się dowiesz ''o co loto''.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”