Obudowa filtra powietrza - spinki/wkład

Silnik (ON, PB, LPG, CNG), układ przeniesienia napędu, układ wydechowy itp.

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Jaymzarf
Mieszkaniec
Posty: 418
Rejestracja: 24 lis 2010, 09:10
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Model:
Kontakt:

Obudowa filtra powietrza - spinki/wkład

#1 Post autor: Jaymzarf »

Albo źle szukam w szukajce, albo...

Czy ktoś z szanownych kolegów się orientuje, gdzie można nabyć spinki/zatrzaski do obudowy filtra powietrza? Wymieniałem dzisiaj sobie wkład i zauważyłem brak aż 2 z 4 sztuk.

Ponadto, kupując filtr powietrza, pokazano mi 2 rodzaje, jeden standardowy a drugi z taką dodatkową podkładką z jakiejś grubszej tkaniny. W/g katalogu, w mojej Zosi powinna być właśnie ta z tą tkaniną (katalog filtrona). Różnica w cenie to 3zł więc kupiłem z tą tkaniną ale strasznie ciasno wchodzi. Poprzednio miałem założony standardowy...

Jakieś sugestie?
Ostatnio zmieniony 29 gru 2010, 16:02 przez Jaymzarf, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie ma rzeczy niemożliwych, czasami tylko brakuje czasu, chęci... i funduszy...
Obrazek

wiehol

#2 Post autor: wiehol »

jacek2308 pisze:co prawda nie kupowałem ale myślę że najlepiej to do ASO i takie "gadżety" kosztują tam grosze tak jak pewnie nie które spinki są tańsze niż w sklepie czy allegro
"święte słowa" Ostatnio szukałem spinek do zamknięcia obudowy filtru kabinowego. Na All...o znalazłem gościa, który miał je po - o zgrozo- 10zł. W ASO w Markach udało się je zakupić po... 68gr.

Awatar użytkownika
Jaymzarf
Mieszkaniec
Posty: 418
Rejestracja: 24 lis 2010, 09:10
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Model:
Kontakt:

#3 Post autor: Jaymzarf »

Niestety, w ASO są dostępne tylko (dotyczy to mojego silnika) razem z dolną częścią obudowy filtra za bagatela 327 zł brutto... Chyba pozostaje mi tylko szrocik lub dalej zamknięcie opaską kablową...
Dziękuję za odpowiedzi...
Można zamykać...
Nie ma rzeczy niemożliwych, czasami tylko brakuje czasu, chęci... i funduszy...
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Silnik”