katalizator brzeczy

Silnik (ON, PB, LPG, CNG), układ przeniesienia napędu, układ wydechowy itp.

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
darek_s
Mieszkaniec
Posty: 238
Rejestracja: 20 gru 2009, 09:05
Lokalizacja: Mońki
Model:

katalizator brzeczy

#1 Post autor: darek_s »

Witam od jakiegos czasu brzeczy mi katalizator,cos tam w srodku musialo sie zruszyc stad moje pytanie,czy mial ktos moze doczynienia z katalizatorem uniwersalny np.BOSAL?.Mozna by od biedy wstawic tlumik zamiast kata bo auto ma tylko jedna sonde przed nim ale wolalbym chyba jednak katalizator zwlaszcza ze mam LPG i pewnie spaliny walily by gazem.Moze ktos jest zorientowany czego szukc jaki zamiennik bedzei odpowiedni a moze kupic uzywany oryginalny ale to loteria bo za chwile bedzie taki sam jak u mnie.Uzywanego kata mozna opylic moze ktos sie orientuje ile to warte?.Pytalem na alledrogo i za uniwersalny zamiennik gosc krzyknąl 300 zeta,to mniej wiecej tyle samo co uzywka oryginał.Widzialem tez na alledrogo Bosala uniwersalnego za 200 zeta ale cos za tanio jak myslicie?pzdr.

kobra

#2 Post autor: kobra »

darek_s pisze:Witam od jakiegos czasu brzeczy mi katalizator,cos tam w srodku musialo sie zruszyc stad moje pytanie,czy mial ktos moze doczynienia z katalizatorem uniwersalny np.BOSAL?.Mozna by od biedy wstawic tlumik zamiast kata bo auto ma tylko jedna sonde przed nim ale wolalbym chyba jednak katalizator zwlaszcza ze mam LPG i pewnie spaliny walily by gazem.Moze ktos jest zorientowany czego szukc jaki zamiennik bedzei odpowiedni a moze kupic uzywany oryginalny ale to loteria bo za chwile bedzie taki sam jak u mnie.Uzywanego kata mozna opylic moze ktos sie orientuje ile to warte?.Pytalem na alledrogo i za uniwersalny zamiennik gosc krzyknąl 300 zeta,to mniej wiecej tyle samo co uzywka oryginał.Widzialem tez na alledrogo Bosala uniwersalnego za 200 zeta ale cos za tanio jak myslicie?pzdr.
moja rada poszukaj tłumikaży w okolicy i popytaj u nich co maja i w jakij cenie, myśle że coś ci doradzą i może odkupią starego kata

emjot

#3 Post autor: emjot »

Może trochę obok tematu, ale jeśli masz sekwencję i dobrze ustawione mapy to nie ma prawa nic gazem śmierdzieć ;-D.

A w temacie, to mi też zaczął brzęczeć. Jak się rozeznasz, to czekam na rezultaty!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”