Auto jedzie bez zegarów

Czyli problemy z prądem w Opel Zafira (osprzęt elektryczny, włączniki, przekaźniki, szyby elektryczne, oświetlenie itp.)

Moderatorzy: Mariusz, Tazz

Wiadomość
Autor
MIRKO8
Przeglądacz
Posty: 94
Rejestracja: 02 maja 2011, 09:57
Lokalizacja: Słupsk
Model:

#16 Post autor: MIRKO8 »

ok. Dzięki
MIRKO8

ManiekW

#17 Post autor: ManiekW »

Witam serdecznie forumowiczów. Dziś dzięki pomocy forum udało mi się rozwiązać kolejny problem bez zbędnego wydawania pieniędzy. Miałem problem opisywany na wstępie, a mianowicie wsiadając rano do samochodu wszystko było ok, auto odpaliło i już miałem wyjeżdżać gdy zgasło wszystko w samochodzie za wyjątkiem świateł przednich i radia... tył zupełnie odcięty, kluczyk nie działa, bagażnik nie daje się otworzyć... Rozpacz nie do opisania... Szybko odpalam forum, przekopuję posty i trafiam tutaj, a tu informacja żeby sprawdzić w przedziale bagażnika wtyczkę z dwoma czerwonymi kablami:-) I co się okazuje... wypięła się sama z siebie... Po wetknięciu na swoje miejsce problem jak ręka odjął. Pozdrawiam forumowiczów i dzięki za Waszą pomoc, niejednokrotnie bardziej fachową niż w serwisie :ok: :zdrowko:

Baloo78
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: 26 sie 2018, 17:17
Imię: Michał
Lokalizacja: Piaseczno
Auto: Zafira 1.8
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z18XER
Gender:

#18 Post autor: Baloo78 »

Witam szanownych forumowiczów,
Odgrzewam temat, wczoraj przydarzyła mi sie identyczna historia, podczas jazdy zwariowały zegary, po czym zgasło wszystko a wyswietlacz przeszedł w tryb jasny :)
Dobrałem sie do tylnej skrzynki, ale nic nie wskazuje na kabelki...
Medotą "pedałową" odczytałem błędy i mam:
59761 i 65070
Jeśli macie jakieś sugestie to zamieniam sie w "słuch"
Czy ktoś może polecić dobrego elekrtyko elektronika od opli w Piasecznie/ Warszawie?

Z góry dzieki za pomoc
M.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka i elektronika”