moduł BSI tył

Czyli problemy z prądem w Opel Zafira (osprzęt elektryczny, włączniki, przekaźniki, szyby elektryczne, oświetlenie itp.)

Moderatorzy: Mariusz, Tazz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
tom 72
Świeżak
Posty: 13
Rejestracja: 20 lis 2011, 16:55
Lokalizacja: BRZESZCZE MAŁOPOLSKA
Model:

moduł BSI tył

#1 Post autor: tom 72 »

Witam. Chciałem opisać mój problem otóż po podłączeniu przyczepy padł moduł tylny BSI co objawiło się brakiem świateł stopu i pozycyjnych z tyłu. Zamówiłem taki sam ( tj. z takim samym numerem produkcyjnym) w internecie i po podłączeniu nie miałem centralnego zamka , prawego światła cofania, lewego kierunkowskazu tył oraz zamiast przeciwmgielnego z tyłu świecił się kierunkowskaz. Czy ten moduł da się przeprogramować by wróciło wszystko do normy ? Mam moduł HQ 13220831 a kolega Bodek napisał że wg nr. VIN ma być 13220832 czy ta różna końcówka może mieć jakiś wpływ?

drahe
Mieszkaniec
Posty: 449
Rejestracja: 09 sie 2012, 09:13
Lokalizacja: Gliwice
Model:

#2 Post autor: drahe »

Kupiłeś moduł z angola i na pewno nie wylogowany :(

Trzeba wyciągnąć z niego pin i ustawić parę rzeczy w konfiguracji wariantów programu.
Jak nie masz do kogo z tym podjechać to możesz wysłać ten moduł do mnie.Ja go wyloguję i ustawię wszystko pod twój samochód.
Szczegóły na PW.
Diagnostyka komputerowa.Odzyskiwanie kodu security (Opel carpass). Rozszerzanie funkcji komputera pokładowego - wszystkie modele Opla.Dokładanie tempomatu i inne mody.Wymiana modułu CIM.

miałczyk76
Bywalec
Posty: 188
Rejestracja: 16 maja 2010, 18:02
Lokalizacja: warszawa
Model:

#3 Post autor: miałczyk76 »

Jak by co to mam do sprzedania REC wylogowany pod alarm :P
W Warszawie zaloguję i wyciągnę Pin z twojego auta za free :lol: .
mechanika,elektryka,elektronika OPEL .TECH2,MDI Warszawa tel.512956438

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka i elektronika”