Roleta bagaznika

Wszystko o karoserii na zewnątrz i wnętrzu (naprawy blacharskie, szyby, fotele, tapicerka, plastiki, bagażniki dachowe itp.)

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
mirkosek

#76 Post autor: mirkosek »

no tak tam też szukałem,ale nie ma Zośki na szrocie w GD, dobrze to czy nie, sam nie wiem :roll:

Andrzej7405
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2016, 10:13
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Lublin
Auto: Opel Zafira A 1.8
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Z18XE
Gender:

#77 Post autor: Andrzej7405 »

witam też mam ten problem ze jak zwiałem roletę też mi wypad kołek do zaczepu tej rolety można go kupić czy trzeba druga roletę.

Poprawiłem błędy ortograficzne ;) .
Proszę używać polskich znaków - jest to wymagane Regulaminem Forum i zainstalować przeglądarkę, która sprawdza pisownię ;) - Bodek
Ostatnio zmieniony 13 gru 2017, 19:23 przez Bodek, łącznie zmieniany 2 razy.

Piotr7704
Przeglądacz
Posty: 64
Rejestracja: 17 lis 2015, 17:45
Imię: Piotr
Lokalizacja: Brzozów
Auto: Opel Zafira A
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Z18XE
Gender:

#78 Post autor: Piotr7704 »

Mi też to ,,coś'' się ułamało. Nigdzie nie kupiłem. Dorobiłem z koszulki plastikowej kołka rozporowego . 10 albo 12. Żeby ładnie wyglądało owinąłem czarną taśma izolacyjną. Ponad rok sprawdza się to.

Skasowany użytkownik 26302

#79 Post autor: Skasowany użytkownik 26302 »

Witam, mam problem z roletą bagaznika. Niestety przestała się składać i chciałbym ją naprawić ale zbytnio nie wiem jak ona powinna wewnątrz działać. Roleta była juz wczesniej naprawiana przez poprzedniego wlasciciela czy ma ktos moze filmik/tutorial jakis z naprawą rolety?

donald7000
Przeglądacz
Posty: 99
Rejestracja: 21 cze 2012, 23:19
Lokalizacja: Radom
Model:

#80 Post autor: donald7000 »

Potrzebuje prawy kołek rolety do Zafiry A.
Czy ma ktoś kod tego elementu aby próbować kupić go w serwisie lub innym miejscu na planecie ziemia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karoseria i wnętrze”