czy mogę założyć zderzaki od zafiry po lifcie ozn OPC?

Wszystko o karoserii na zewnątrz i wnętrzu (naprawy blacharskie, szyby, fotele, tapicerka, plastiki, bagażniki dachowe itp.)

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
arash

czy mogę założyć zderzaki od zafiry po lifcie ozn OPC?

#1 Post autor: arash »

witam, chciałbym upiekrzyć moją zafirkę zderzakami z modelu po lifcie opc czy mocowanie jest takie samo czy różni sie czymś???

dejna

#2 Post autor: dejna »

siemka - najprawdobniej bedzie wszystko ok, gdyz jest też dużo Zafirek z pakietem OPC i szkoda byłoby konstruktorom kasy, zeby zaczepy zmieniac... tak mi sie wydaje... :)

Awatar użytkownika
Maciek
Zafiromaniak
Posty: 3463
Rejestracja: 24 gru 2008, 16:35
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Z20LET
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Z20LET
Gender:
Kontakt:

#3 Post autor: Maciek »

Na 99% będą pasować. Na 100% nie wiem, bo nie zakładałem.

Ale w przypadku Astry G zderzak OPC pasuje do wszystkich modeli, łącznie z QP, także w Zafirach powinno być tak samo.

Ozis

#4 Post autor: Ozis »

Czy ktos juz moze wyprobowal zakladanie zderzakow z Opla Zafiry w wersji OPC do zwyklej wersji? Jestem ciekaw gdyz sam zamierzam to zrobic:D

arash

#5 Post autor: arash »

witaj kolego Ozis, jak widziałes byłem pomysłodawcą postu i powiem ci szczerze że chyba jednak wole kupić oryginalną wersję opc... mam pewne obawy co do pomalowania i dopasowania farby żeby nie wyszedł jakiś wieśtunning :) a po za tym nigdzie nie mogę wychaczyc progów opc bo bez nich jakoś sobie nie wyobrażam zafci... ty oczywiście zrobisz co będziesz chciał :) pozdrox

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karoseria i wnętrze”