Fotelik dla dziecka na siedzeniu pasażera

Wszystko o karoserii na zewnątrz i wnętrzu (naprawy blacharskie, szyby, fotele, tapicerka, plastiki, bagażniki dachowe itp.)

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
murderbydolly
Debiutant
Posty: 28
Rejestracja: 18 cze 2014, 08:55
Imię: ARTUR
Lokalizacja: LCH/LKR
Auto: Zafira A 1.8 16v//VECTRA B 2.0 16v
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Z18XE
Gender:

#16 Post autor: murderbydolly »

Janus pisze:
murderbydolly pisze:mało to bezpieczne...poza tym tak jak u mnie w zośce mam 10pp w przednich fotelach nawet boczne i na cały tył kurtyny i nawet stawiając fotelik przodem do kierunku jazdy obawiałbym się skutków wypalenia tej bocznej...
Nie ma Zafiry A z 10 PP. Maksymalnie masz 6: 2 przednie, 2 boczne w fotelach, 2 kurtyny. Ja mam konfigurację 6PP.

Boczną poduszkę też możesz odciąć - żaden problem. Tylko jak pomyślę, że w bok auta po którego stronie stoi fotelik z moim dzieckiem, wbija się inny samochód, to uwierz - wolę żeby tam zadziałała każda poduszka boczna która odizoluje fotel i dziecko od gołej blachy...
dlatego dziecko wożę zawsze za swoim fotelem...

a co do PP każdy słupek ma AIRBAG (ale rożnie to liczą - czasami kurtynę jako całość, czasami po prostu od słupka z napisem AIRBAG właśnie - 6 słupków + 2x przód kierowca, pasażer i 2x fotel kierowca, pasażer ) bo widziałem i Zofię z 6PP - to czego by nie miała ???

Janus
Zafiromaniak
Posty: 1162
Rejestracja: 31 gru 2014, 21:17
Imię: Janusz
Lokalizacja: Pruszków
Auto: Zafira
Model: A
Oznaczenie silnika: Y20DTH
Gender:

#17 Post autor: Janus »

murderbydolly pisze:
a co do PP każdy słupek ma AIRBAG (ale rożnie to liczą - czasami kurtynę jako całość, czasami po prostu od słupka z napisem AIRBAG właśnie - 6 słupków + 2x przód kierowca, pasażer i 2x fotel kierowca, pasażer ) bo widziałem i Zofię z 6PP - to czego by nie miała ???
Poduszek masz tyle ile nabojów gazowych/zapłonników. A tych jest maksymalnie 6 dla poduszek. Plus dwa naboje dla przednich napinaczy pasów. A zaślepki to tylko zaślepki
Janusz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karoseria i wnętrze”