drzwi prawy przód

Wszystko o karoserii na zewnątrz i wnętrzu (naprawy blacharskie, szyby, fotele, tapicerka, plastiki, bagażniki dachowe itp.)

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
JaAga

drzwi prawy przód

#1 Post autor: JaAga »

W ostatni poniedziałek moja kochana Zafirka ucierpiała na jednym ze krzyżowań :( , w efekcie ma prawe przednie drzwi do wymiany, a tylnie tez prawe do pomalowania. Jako kobitka, która z tamatami technicznymi specjalnie nie ma doczynienia - uprzejmie zapytuję zorientowanych w temacie Panów i bardziej techniczne niż ja Panie - gdzie szybko i dobrze takie drzwi i malowanie zorganizować (w okolicy stolycy :) )
z góry dziękuję :)

bondzo001

#2 Post autor: bondzo001 »

Drzwi najlepiej na allegro,pewnie ktos ze stolicy lub okolic cos wystawia.
http://allegro.pl/listing/search.php?st ... egory=4094
A malowanie to juz musisz poszukac lakiernika,lub ktorys z klubowiczow poleci dobrego fachowca :!:
Pozniejszy montaz całkiem prosty,moze go wykonac maz,sasiad lub kolega z pracy :lol:

dejna

#3 Post autor: dejna »

na ulicy dobrej obok salonu forda jest lakiernik, z któym już niejedno "przeszliśmy"... polecam gościa, jezeli jestes zainteresowana to podam numer do niego na PW (części załatwia szybko i tanio)

JaAga

#4 Post autor: JaAga »

dzięki za szybką reakcję i cenne rady :)
dejna - poproszę o ten namiar. Mam kogoś, ale w rodzinnym mieście 300 km stąd, wolałabym kogoś na miejscu w Warszawie. Czy taki lakiernik zamontuje potem drzwi, czy mam szukać kolegi, sąsiada, męża (to może się przeciągnąć ;) a zależy mi na czasie) ?
dejna pisze:na ulicy dobrej obok salonu forda jest lakiernik, z któym już niejedno "przeszliśmy"... polecam gościa, jezeli jestes zainteresowana to podam numer do niego na PW (części załatwia szybko i tanio)
pozdrawiam
JaAga

JaAga

#5 Post autor: JaAga »

bondzo001 pisze:Drzwi najlepiej na allegro,pewnie ktos ze stolicy lub okolic cos wystawia.
http://allegro.pl/listing/search.php?st ... egory=4094
A malowanie to juz musisz poszukac lakiernika,lub ktorys z klubowiczow poleci dobrego fachowca :!:
Pozniejszy montaz całkiem prosty,moze go wykonac maz,sasiad lub kolega z pracy :lol:
od allegro zaczęłam, ale rozstrzał cenowy jest duży. Nie rozumiem, dlaczego. Nie znam się na tym, to pierwsza stłuczka. Moje obawy dotyczą m.in. tego, czy kupię w dobrym stanie dzrzwi, a nie wyglądające tylko na "dobre". Taki zakup to dla mnie poważna sprawa, to nie lakier do paznokci ;)

dzięki za rady
JaAga z Zielonej Zafiry :)

bondzo001

#6 Post autor: bondzo001 »

Jezeli zalezy ci na czasie, to kup drzwi pod kolor samochodu i po sprawie,a jezeli bedzie inny odcien to na spokojnie po zimie dasz do lakiernika. :idea:

Gdy lakier na paznokciach(tipsach) jest jeszcze mokry,To kobieta jest bezbronna. :oops:
:lol:

JaAga

#7 Post autor: JaAga »

bondzo001 pisze:Jezeli zalezy ci na czasie, to kup drzwi pod kolor samochodu i po sprawie,a jezeli bedzie inny odcien to na spokojnie po zimie dasz do lakiernika. :idea:

Gdy lakier na paznokciach(tipsach) jest jeszcze mokry,To kobieta jest bezbronna. :oops:
:lol:
Bondzo - ojciec mi podpowiadał podobne rozwiązanie, ale lakiernik powiedział, że tak się nie da, że się nie robi i bla bla bla. Czy robi rożnicę, że autko było malowane już (tak twierdzi lakiernik)
Takie rozwiązanie byłoby dla mnie optymalne ;) Czy ktoś ma na zbyciu drzwi do zielonej Zafiry? :P

co do mokrych paznokci - się zgadzam ;)

kibol66

#8 Post autor: kibol66 »

Witam koleżankę co do zielonych drzwi to myślę,że bedzie ciężko znalezć (srebny lub czarny to są standardy)myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie oddanie auta do lakiernika on powinien wszystko załatwić kwestia dogadania,podpowiem Ci że u nas od segmentu biorą góra 350 zł za malowanie

JaAga

#9 Post autor: JaAga »

kibol66 pisze:Witam koleżankę co do zielonych drzwi to myślę,że bedzie ciężko znalezć (srebny lub czarny to są standardy)myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie oddanie auta do lakiernika on powinien wszystko załatwić kwestia dogadania,podpowiem Ci że u nas od segmentu biorą góra 350 zł za malowanie
Dzięki koledzy za informację. Znalazłam zielone drzwi w Krakowie. Brat ma sprawdzić kolor. Szukam czegoś w Wawie jeszcze, żeby bliżej. A co do malowania, to mam lakiernika (malował mi zderzak) i liczy sobie 250 pln za element, ale czeka mnie wyprawa 300 km w jedną stronę :roll: Sprawdzam teraz różne rozwiązania. Dam zanć, jak mi poszło :)

Dzięki za wszystkie rady, jakby się miały pojawić jeszcze jakieś, to ja chętnie.

Noż podoba mi się tu na forum, podoba :)

Awatar użytkownika
BajBus
Zafiromaniak
Posty: 1367
Rejestracja: 16 kwie 2009, 13:11
Lokalizacja: Wrocław
Model:
Kontakt:

#10 Post autor: BajBus »

JaAga, weź nr od dejny (tym bardziej że lakiernik sprawdzony) i załatwia elementy, odpada Ci szukanie, zamartwianie sie i kombinowanie...
a czas ten sam jak nie krótszy :)
I miejsce naj-tuning Grotniki 2010
III miejsce najładniejsza ZA Grotniki 2010
I miejsce naj-tuning Rzeczka 2011 (n)
I miejsce najładniejsza ZA Rzeczka 2011 (n)

JaAga

#11 Post autor: JaAga »

BajBus pisze:JaAga, weź nr od dejny (tym bardziej że lakiernik sprawdzony) i załatwia elementy, odpada Ci szukanie, zamartwianie sie i kombinowanie...
a czas ten sam jak nie krótszy :)
Dzięki, już zapytałam :) czekam na odpowiedź. Jako, że autem mogę jeździć normalnie, przestało mi się już tak bardzo śpieszyć - chcę sprawdzić możliwe opcje :) i wybrać optymalną dla siebie. Co by wypadkowa efekt-końcowy-czas-kasa wypadła ok. :)

dziekuję i dam zać, jak będzie po sprawie

Anony Mous

#12 Post autor: Anony Mous »

Zapytam tak z pewną nieśmiałością ;)...Jaga a ten dzwon to z Twojej winy?

JaAga

#13 Post autor: JaAga »

Marki pisze:Zapytam tak z pewną nieśmiałością ;)...Jaga a ten dzwon to z Twojej winy?
:oops: yhmmm :oops:

Anony Mous

#14 Post autor: Anony Mous »

...i pewnie AC brak?

Awatar użytkownika
BajBus
Zafiromaniak
Posty: 1367
Rejestracja: 16 kwie 2009, 13:11
Lokalizacja: Wrocław
Model:
Kontakt:

#15 Post autor: BajBus »

marki nie wnikaj już w takie tematy bo zaraz sie zaczną dewagacje czemu nie ma ac i jakie by najlepiej wybrać... a czasami jest taniej zrobić samemu niż ciągnąć po zniżkach z AC...
I miejsce naj-tuning Grotniki 2010
III miejsce najładniejsza ZA Grotniki 2010
I miejsce naj-tuning Rzeczka 2011 (n)
I miejsce najładniejsza ZA Rzeczka 2011 (n)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karoseria i wnętrze”