[B]Stuka - diabli wiedzą gdzie

Wszystko o karoserii na zewnątrz i wnętrzu (naprawy blacharskie, szyby, fotele, tapicerka, plastiki, bagażniki dachowe itp.)

Moderatorzy: Mariusz, Tazz

Wiadomość
Autor
M@rio

#16 Post autor: M@rio »

fiodork pisze:wydaje mi się że zwykła pianka poliuretanowa nie jest aż tak mocna aby zlikwidować stukanie blachy o blachę przy pękniętym spawie.
a może po prostu pianka to tylko wygłuszyła a problem w środku pozostał

samochód był w 2 innych ASO gdzie nie doszli co to
W tym w Bydgoszczy poprzednim razem dochodzili kilka godzin jeżdżąc w 4 osoby z otwartymi drzwiami
powiedzieli że nawet wyczuwają jakby próg się przemieszczał znaczy blachy względem siebie
stwierdzili że trzeba zajrzeć do środka bo poważna sprawa a oni bez zgody warszawy sami nie mogą więc czekaliśmy do tej wizyty
koleś który wczoraj dzwonił powiedział:
"Pan Andrzej zajmujący się pana przypadkiem(chyba szef lakierni) kazał powiedzieć że sposób naprawy był pomysłem szefaASO i kolesia z Warszawy a on nie miał nic do gadania i zarazem odwagi do pana zadzwonić
no to dlatego się wkurzam
fiodork pisze:prędzej wygląda mi to na jakiś luź ny element (śrubka, wkręt) który wpadł w ten profil w trakcie montażu i teraz został unieruchomiony.
nie sądzę gdyż oprócz ASO oglądało go 2 mechaników i wszyscy stwierdzali to samo
pukało tylko w określonych sytuacjach jakby łamania auta lub sztucznie można było wywołać szarpiąc za koło

także nich dadzą na piśmie co było usterką jak to naprawili i odbiorę auto i zobaczymy czy będzie nadal stukać po czasie czy może faktycznie to nie to co wszyscy myśleli.
Tylko irytuje fakt że się nie upewnili :>

Besh2324
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: 19 lis 2015, 10:22
Lokalizacja: z nikąd
Model:

#17 Post autor: Besh2324 »

Witam, Od jakiegos tygodnia usłyszałem dziwne stuki w okolicy tylnego lewego koła. Jest to takie jedno głuche spore walnięcie dobrze słyszalne przy wychyleniu auta. Np na rondzie jak szybciej wjeżdżam. Dziwne bo po dłuzszej jezdzie zmniejsza sie intensywnosc stuku. Auto jedzie równo przy szybszej jezdzie nic nie stuka, przy przejezdze przez progi tez tego nie słychac. Co to moze być? Patrzyłem na sprezyne i wydaje sie byc cała. Moze jakies mocowanie amortyzatora skoro slychac przy wychyleniu auta na boki ? mial ktos podobne doswiadczenia? brzmi to jak by cos sie przestawialo i waliło w podłoge z tyłu
Ostatnio zmieniony 04 gru 2016, 18:47 przez Besh2324, łącznie zmieniany 1 raz.

Skasowany użytkownik 6483

#18 Post autor: Skasowany użytkownik 6483 »

Sprawdź tuleje wahacza...te dziwne stuki to domena tych gum :lol:

Mariusz 79
Mieszkaniec
Posty: 231
Rejestracja: 15 mar 2015, 14:42
Lokalizacja: Kielce
Model:

#19 Post autor: Mariusz 79 »

Witam, miałem podobne stuki tylko ze w Zafirze A, przyczyną było oderwanie się tulei gumowej od ; ucha tylnego amortyzatora" poruszaj amortyzatorem na boki czy nie uderza ci w nadwozie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karoseria i wnętrze”