[B]przekładka kierownicy

Wszystko o karoserii na zewnątrz i wnętrzu (naprawy blacharskie, szyby, fotele, tapicerka, plastiki, bagażniki dachowe itp.)

Moderatorzy: Mariusz, Tazz

Wiadomość
Autor
panlistonosz

[B]przekładka kierownicy

#1 Post autor: panlistonosz »

Panowie i Panie....mam kilka pytan zwiazanych z moja zafirka...

jestem posiadaczem zafiry 1,6 Life...czyli jak sie dobrze orientuje w podstawowej wersji...myslalem o tym by zamienic kierownice (bo moja jest lekko wytarta poprzedni wlasciciel mial "pomocnicza" galke przykrecona do obreczy kierownicy) na obszyta oryginalnie skora...takowe moza nabyc na roznych aukcjach internetowych...ale te kierownice obszyte fabrycznie skora maja takze sterowanie radiem oraz komputerem i tu mam pytanie..ja w swojej wersji nie mam sterowania radiem ani komputera ale czy jest moze jakas mozliwosc by podlaczyc z tej nowej kierownicy do mojego radia..nie wiem moze jest jakies fabryczny sterownik do ktorego wystaczy podpiac kabelki...naprawde nie mam pojecia..moze ktos mial doswiadczenie w tej dziedzinie...

a co z poduszka...czy jesli bym kupil druga kierownice to czy moge przelozyc swoja podusze do nowej i jak to zrobic...czy jechac do serwisu czy sa potrzebne jakies specjalne narzedzia...???????

moze ktos z was wczesniej robil cos takiego...

bylbym bardzo wdzieczny za jakies info... ;)

;)
Ostatnio zmieniony 15 gru 2011, 01:13 przez panlistonosz, łącznie zmieniany 1 raz.

Lorry
Zafiromaniak
Posty: 2370
Rejestracja: 04 lut 2009, 11:41
Imię: Grisza
Lokalizacja: KR/WF
Auto: Direct, OPC i BiałaStrzała
Model: ZBZAAF
Oznaczenie silnika: Z22yh20LET

#2 Post autor: Lorry »

Poduche przekładasz tam filozofii wielkiej generalnie nie ma , odkręcić śrubki i powypinać taśmę

A co do sterowania z kierownicy... Nie ma problemu, trzeba to tylko aktywowac potem techem w ASO (wiecej o tym w temacie o dołożeniu sterowania z kierownicy w tym dziale albo elektryce)

Komputer(pokładowy) raczej nie jest potrzebny ale głowy nie daję...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karoseria i wnętrze”