Pasujące fotele do ZB

Wszystko o karoserii na zewnątrz i wnętrzu (naprawy blacharskie, szyby, fotele, tapicerka, plastiki, bagażniki dachowe itp.)

Moderatorzy: Mariusz, Tazz

Wiadomość
Autor
Emvee_off
Posty: 2
Rejestracja: 17 lis 2023, 10:53
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Chodkowo-Załogi
Auto: Opel Zafira B
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

Pasujące fotele do ZB

#1 Post autor: Emvee_off »

Siemka, orientujecie się może jakie fotele będą pasowały do Zafirki B?
Planuje zmienić moje bo już się wytarły i fajnie by było też zmienić na kubełki. Od Opla Zafiry OPC zwykłe kubełki pół-skóra w dobrym stanie bardzo ciężko dostać, a co dopiero te z grzaniem. Słyszałem że od Astry H też powinny pasować bez przeróbek. Jedynie co to kostki mogą nie pasować od podgrzewania, ale jest to mały problem bo można je łatwo i szybko zmienić.
Przerabiał może ktoś ten temat i mógł by coś o tym powiedzieć, doradzić? Interesują mnie głównie przednie fotele no i z możliwością grzania, w zimy się przydaje haha.

Awatar użytkownika
Sebu$
-#Administrator
Posty: 8117
Rejestracja: 23 wrz 2012, 20:43
Imię: Sebastian
Lokalizacja: Śląsk / Niemcy
Auto: Astra Bertone Cabrio Linea Rosse
Model: Astra
Oznaczenie silnika: Z16
Gender:
Kontakt:

#2 Post autor: Sebu$ »

Widziałem u ryby1 fotele z Corsy D OPC.
Moje OPC to pikuś przy nich


Aaaaa ....
Czyli się da
Nie jestem gruby i nie mam nadwagi. Wyniki są poprawne ! Ale kurde wyszło mi, że mam znaczny niedobór wzrostu :evil:
Obrazek
i już wiem, że nie jestem stary - jestem po prostu RETRO ....
:lol:

Emvee_off
Posty: 2
Rejestracja: 17 lis 2023, 10:53
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Chodkowo-Załogi
Auto: Opel Zafira B
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#3 Post autor: Emvee_off »

Sprawdziłem sobie i bardzo fajna opcja. Niestety nie mogłem znaleźć czy wychodziły one z podgrzewaniem czy bez. Wydaje mi się że raczej bez a jest to rzecz którą chciał bym aby była. W każdym bądź razie dziękuje za informację i opcję do rozpatrzenia. Znalazłem też niedawno że od którejś Insigni będą pasować z przeróbkami kostek ale nie wiem dokładnie od której.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karoseria i wnętrze”