[FAQ]Jak wywalić DPFa

Tematy dotyczące DPF.

Moderatorzy: Mariusz, Tazz

Wiadomość
Autor
Przemcio

#421 Post autor: Przemcio »

kaczorgsm pisze:Ci zrobię soft za zgrzewkę

No to wsadziłeś kij w mrowisko :mrgreen:

kaczorgsm

#422 Post autor: kaczorgsm »

kaliope pisze:Też zadałem takie pytanie kiedyś. Pytanie tylko czy ma ten komputer z legalnym oprogramowaniem. Op-coma też można kupić za 90 zł z CHin albo za 3 tyś z Adako i ciekawe czy np. diagnoza u posiadaczy takich fejsów z dwóch źródeł byłaby w tej samej cenie?
Była już o tym dyskusja na forum Vectry.
Jakie znaczenie w świetle prawa ma to, czy przerobisz soft w sterowniku softem legalnym czy piratem. Nadal będziesz piratem bo ... KTOŚ MA PRAWA AUTORSKIE DO SOFTU W ECU, a Ty je złamiesz przerabiając go :lol:

[ Dodano: Pon Lip 18, 2011 23:42 ]
[quote"Przemcio"]]No to wsadziłeś kij w mrowisko :mrgreen:[/quote]

Ja tylko niosę pomoc :D
Ostatnio zmieniony 18 lip 2011, 23:43 przez kaczorgsm, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
heko
Mieszkaniec
Posty: 201
Rejestracja: 25 wrz 2010, 21:50
Lokalizacja: Kraków
Model:

#423 Post autor: heko »

...to nie pierwszy kij w "mrowisku"...ale takich "pomagierów"jest w Polsce setki :P
Ostatnio zmieniony 18 lip 2011, 23:43 przez heko, łącznie zmieniany 1 raz.

MIRKO8
Przeglądacz
Posty: 94
Rejestracja: 02 maja 2011, 09:57
Lokalizacja: Słupsk
Model:

#424 Post autor: MIRKO8 »

Witaj kaczorgsm, myślę że jaja sobie ze mnie robisz, uważaj bo w Łodzi mam akurat rodzinę (na Widzewie)i mam gdzie się zatrzymać, i zgłosić się do usprawnienia mojej ZB. I będzie lipa na naszym forum jak pojadę na darmo.
Jednocześnie pozdrawiam, lubię u innych poczucie humoru
MIRKO8

kaczorgsm

#425 Post autor: kaczorgsm »

MIRKO8 pisze:Witaj kaczorgsm, myślę że jaja sobie ze mnie robisz, uważaj bo w Łodzi mam akurat rodzinę (na Widzewie)i mam gdzie się zatrzymać, i zgłosić się do usprawnienia mojej ZB. I będzie lipa na naszym forum jak pojadę na darmo.
Jednocześnie pozdrawiam, lubię u innych poczucie humoru
Ja pi....olę - ogarnij się - dostałeś konkretną propozycję i jeszcze marudzisz :shock:
Mówiłem jak najbardziej poważnie.

Jak będziesz jechał to weź sobie ręcznik i ciuchy na zmianę - po fakcie zobaczysz dlaczego.

PS. Tylko żeby Tiger był normalny (żadnych Sugar Free)

MIRKO8
Przeglądacz
Posty: 94
Rejestracja: 02 maja 2011, 09:57
Lokalizacja: Słupsk
Model:

#426 Post autor: MIRKO8 »

Już Cię polubiłem, jutro sprawdzę kiedy mogę się urwać z pracy to uzgodnimy szczegóły.
ps. rozumiem że ciuchy na zmianę potrzebne by wyjść do miasta i oblać tę inwestycję (oczywiście ja stawiam)
MIRKO8

kaczorgsm

#427 Post autor: kaczorgsm »

heko pisze:...to nie pierwszy kij w "mrowisku"...ale takich "pomagierów"jest w Polsce setki :P
Proszę Cię - nie zaczynaj. Ty masz swój busines ja swój.
Ty mówisz ludziom, że Denso nie do zrobienia, a ja te auta robię.
Różnica między nami jest taka, że ja mówię otwarcie, że JA czegoś nie umiem zrobić - Ty mówisz, że NIKT tego nie robi.

To forum po to jest, żeby sobie pomagać i tyle.

MIRKO8
Przeglądacz
Posty: 94
Rejestracja: 02 maja 2011, 09:57
Lokalizacja: Słupsk
Model:

#428 Post autor: MIRKO8 »

kaczorgsm. Wiadomość przyjąłem. Będziemy w kontakcie.
ps. Chętnie po pięciu latach odwiedzę rodzinę na Widzewie i Bałutach, myślę że możliwe to będzie po 30 lipca. Pozdrawiam, będę dzwonił. Mirek ze Słupska.
MIRKO8

Awatar użytkownika
heko
Mieszkaniec
Posty: 201
Rejestracja: 25 wrz 2010, 21:50
Lokalizacja: Kraków
Model:

#429 Post autor: heko »

...różnica jest akurat taka, że Ty mówisz ludziom...że wszystko robisz...ja że nie potrafię :P

kaczorgsm

#430 Post autor: kaczorgsm »

heko pisze:...różnica jest akurat taka, że Ty mówisz ludziom...że wszystko robisz...ja że nie potrafię :P
Hmm. Nigdy nie mówiłem, że wszystko robię.
Proszę popatrz na swoje wypowiedzi w wątku Likwidacja DPF - 1,7 CDTI 125KM---NIEWYKONALNE

Awatar użytkownika
heko
Mieszkaniec
Posty: 201
Rejestracja: 25 wrz 2010, 21:50
Lokalizacja: Kraków
Model:

#431 Post autor: heko »

...dobra..."załatwiłeś" mnie...odpuszczam... i zmieniam zawód, bo po wypiciu zgrzewki tigera, pompka by mi już na pewno wysiadła, nadwyrężona 20-sto minutowymi poszukiwaniami gotofffców do wywalania dpf za 1500zł :/
Ostatnio zmieniony 19 lip 2011, 00:50 przez heko, łącznie zmieniany 1 raz.

MIRKO8
Przeglądacz
Posty: 94
Rejestracja: 02 maja 2011, 09:57
Lokalizacja: Słupsk
Model:

#432 Post autor: MIRKO8 »

szkoda że się wycofałeś z transakcji, już myślałem, że poznałem nowego kolegę z charakterem, ale naprawdę serdeczne pozdrowienia
ps. i tak będę w Łodzi
MIRKO8

kaczorgsm

#433 Post autor: kaczorgsm »

Ja naprawdę nic do Ciebie nie mam.
Jesteśmy oddaleni od siebie ładny kawałek drogi.
Raczej sobie w drogę nie wchodzimy. (już bardziej "TF" jest moją konkurencją)
Chyba zdajesz sobie sprawę, że gdybym był złośliwy to już dawno "Wycinka grupowa" byłaby wspomnieniem. Tyle, że ja się nie wtrącam - zdobyłeś klienta - jest twój.
Nie mam zamiaru Ci nikogo podkupywać :P
Nikomu nie mówię, że robicie źle itd...
Postarajcie się także zachować troszkę godności i nie obrażajcie innych.
Nie jesteście jedyni którzy się tym zajmują i myślę, że warto się z tym pogodzić.

Staram się nikogo nie obrażać i tego samego oczekuję od innych.
Pomyśl może nawiążemy jakiś rodzaj współpracy.
Mi naprawdę czasami jest żal klientów, którzy jadą z "Polski" (przez KRK) do nas, żeby "wyrwać chwasta".

Po co była ta złośliwość z Tigerem ?
Nie piję alkoholu więc nie prosiłem o piwo. A symbolicznie coś trzeba od klienta "zainkasować". Bo za darmo to boli gardło :mrgreen:

PS. Sorki, jeśli kogoś to dotknęło i za off-topic.

[ Dodano: Wto Lip 19, 2011 01:08 ]
MIRKO8 pisze:szkoda że się wycofałeś z transakcji, już myślałem, że poznałem nowego kolegę z charakterem, ale naprawdę serdeczne pozdrowienia
ps. i tak będę w Łodzi
??
Z niczego się nie wycofałem !!

Awatar użytkownika
heko
Mieszkaniec
Posty: 201
Rejestracja: 25 wrz 2010, 21:50
Lokalizacja: Kraków
Model:

#434 Post autor: heko »

...spoko... z Łodzi, Wawy, Białegostoku, nawet Szczecina i np. dzisiaj Z Trójmiasta mam klientów i nie dlatego że robię coś "tanio"...to lata pracy, doświadczenia, inwestycji i tysięcy godzin przesiedzianych nad rozwiązaniami i wbrew temu co piszesz, najbardziej piłem do tych 1500zł. za 20 min. pracy, to mnie po prostu wyprowadza z równowagi, takie teksty totalnych laików, którzy próbują wyliczać coś o czym pojęcia nie mają, widzą tylko efekt końcowy...jak by tak założyli sobie działalność, zadłużyli się na kwoty których przez lata za swoje 8h pracy nie zarobią, zatrudnili i opłacili pracowników, utrzymywali warsztat i w końcu dowiedzieli się jak to jest pracować od 8 do 20...22...24 w nocy (często z TF jesteśmy w firmach jeszcze dłużej) to przestali by zazdrościć i opowiadać takie bzdety :>

Anony Mous

#435 Post autor: Anony Mous »

Koledzy, trochę więcej pokoju w sercach :)

kaczorgsm, poza tą symboliczna zgrzewką tigera, nie napisałeś jaka u ciebie cena?

ODPOWIEDZ

Wróć do „DPF”