ZC - dywaniki

Wszystko o karoserii na zewnątrz i wnętrzu (naprawy blacharskie, szyby, fotele, tapicerka, plastiki, bagażniki dachowe itp.)

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
jaromat

#16 Post autor: jaromat »

camill1982 pisze: 05 sty 2018, 08:32
jaromat pisze: 04 sty 2018, 15:34 Ja zawsze kupuje z Azuga,super jakosc i sa bardziej gumowe niz plastikowe,tak samo jak ta guma do bagaznika.
Azuga z rantem to jak mnie oczy nie mylą to czy to nie jest przypadkiem Rezaw plast?
Tak to Rezaw plast

krasnal-pl
Debiutant
Posty: 28
Rejestracja: 13 lis 2017, 15:05
Lokalizacja: Milton Keynes
Model:

#17 Post autor: krasnal-pl »

Witam Panowie :)

Mam zapytanie odnośnie tych dywaników rezaw plast...właściwie to czy mogli by się wypowiedzieć Ci którzy takowe posiadają :) Czy myślicie ze do mojej Zafirki w wersji angielskiej czyli z kierownica po drugiej stronie również będą pasować ?? głownie chodzi mi czy dywanik od kierowcy i pasażera się rożni i czy będzie to miało znaczenie bo na zdjęciu jednak wyglądają one nieco inaczej i tak się zastanawiam czy to oby pasowało.... z góry dziękuje ze wszelkie informacje :) pozdrawiam

qtom
Mieszkaniec
Posty: 233
Rejestracja: 15 sie 2016, 00:30
Imię: Tomek
Lokalizacja: RZESZÓW
Auto: Zafira
Model: ZCfl
Oznaczenie silnika: b20dth
Gender:
Kontakt:

#18 Post autor: qtom »

tak jest różnica

krasnal-pl
Debiutant
Posty: 28
Rejestracja: 13 lis 2017, 15:05
Lokalizacja: Milton Keynes
Model:

#19 Post autor: krasnal-pl »

Skoro jest roznica to nie bede ryzykowal i poszukam w Uk... wielkiego tu wyboru nie ma ale jakos bede musial dac rade :) dzieki wielki za choc jedna odpowiedz i pozdrawiam :)

kfiatos
Debiutant
Posty: 47
Rejestracja: 24 sty 2017, 12:45
Imię: Michał
Lokalizacja: Karczew
Auto: Zafira
Model: C
Oznaczenie silnika: b14net

#20 Post autor: kfiatos »

Ma ktoś z Was oryginalne gumowe? Szukam ładnych do FL

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karoseria i wnętrze”