Zafira 2016 1.4 120 - pomoc w ocenie (zbyt niski przebieg?)

Moderator: Tunio999

Wiadomość
Autor
Rybens
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: 06 lut 2020, 21:09
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Auto: C4
Model: Picasso
Oznaczenie silnika: Z19DTH

Zafira 2016 1.4 120 - pomoc w ocenie (zbyt niski przebieg?)

#1 Post autor: Rybens »

Czy jest ktoś ze świętokrzyskiego (25km od Kielc - BILCZA) i miałby możliwość obejrzeć Zafirę C z ogłoszenia poniżej (oczywiście nie za darmo)? Jak nie to ewentualnie zlecę firmie zajmującej się takim sprawdzaniem ale bardziej się zastanawiam czy jest w ogóle sens sprawdzać to auto. Jak dla mnie podejrzanie mały przebieg.
Historia pojazdu pokazuję 19 tyś w 2019 roku a że auto jest z 2016 roku to rozumiem że nowe auta 1x po 3 latach się dopiero puszcza na przegląd....tylko skąd mam pewność że przed tym 1 przeglądem nie cofnięto licznika? DO aso zadzwonię (jest książka) to potwierdzą przebieg zapewne no bo to był dopiero 1szy przegląd auta.
I cena wydaje mi się dość atrakcyjna, za atrakcyjna (no chyba, że to z racji najsłabszego silnika 1.4 120km?)?
Będę wdzięczny za pomoc, opinie.

https://www.otomoto.pl/oferta/opel-zafi ... CJfTz.html


Obrazek

PS. Mały EDIT bo właśnie otrzymałem odpowiedź z ASO - wychodzi na to że przebieg o dziwo się zgadza:
"Witam, auto ostatni razu w ASO było 2018.11.29 przy biegu 12092 km

Zapraszamy na „przegląd przed zakupem”
Ostatnio zmieniony 07 lut 2020, 19:52 przez Sebu$, łącznie zmieniany 2 razy.

mlody17
Bywalec
Posty: 191
Rejestracja: 29 cze 2009, 13:22
Imię: Michał
Lokalizacja: Okolice Dzierżoniowa
Auto: Opel Zafira B 1.9 CDTI OPC Line
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DTH

#2 Post autor: mlody17 »

Powiem Ci kolego że przebieg może i mały ale ciężko bedzie sprzedac to auto moze dlateho też stad sie wzięła cena bo auto ma bardzo słabe wyposażenie jeszcze ten kolor podstawowy biały zeby to chociaż była perła...

Rybens
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: 06 lut 2020, 21:09
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Auto: C4
Model: Picasso
Oznaczenie silnika: Z19DTH

#3 Post autor: Rybens »

Hej mlody17 - dzięki za odpowiedź. zanim wrćóciłem sprawdzić czy ktoś tu coś odpisał to dokładnie do identycznego wniosku doszedłem bo wcześniej nie zwróciłem uwagi po zdjęciach że to jest ....GOLAS....ekranik jak w starych Oplach..masakra. Poprosiłem też o rozczytanie VINu w ASO i się potwierdziło to co napisałeś, że wyposażenia można powiedzieć praktyznie brak ;) Akurat kolor mi pasuje, wyjątkowo te Zafiry C w białym mi się podobają. ALe masz rację, ciężko będzie potem sprzedać. no i to wyposażenie. Temat właściwie do zamknięcia, odpuszczam, nie będę zlecał inspekcji.

Awatar użytkownika
basti_seba
Mieszkaniec
Posty: 426
Rejestracja: 10 paź 2013, 18:11
Imię: Seb
Lokalizacja: SRB
Auto: ZC 1.4T Enjoy
Model: ZC
Oznaczenie silnika: B14NEL
Gender:

#4 Post autor: basti_seba »

Wyposażenie słabe faktycznie, ale warto policzyć, czy i co można dołożyć.
Z "must have" brakuje czujników parkowania, albo kamery.

Klima manualna nie jest zła, skóra na kierownicy jest. Szyby przyciemnisz, są z tyłu elektryczne, to na +.
Felgi stalowe strukturalne zostaną na zimę, na lato można dokupić alu.

Jeżeli przebieg jest prawdziwy, a auto bezwypadkowe, to utarguj cenę, dołóż co trzeba i masz super auto na lata.

harvard
Mieszkaniec
Posty: 405
Rejestracja: 23 kwie 2018, 12:33
Imię: adam
Auto: zafira b
Model: za
Oznaczenie silnika: Z18XER

#5 Post autor: harvard »

U sumie klima jest, elektryka na tył również, abs a nie każdy potrzebuje grzanych doop, czy kamerki. Mały ekranik? i co z tego. Ważne, że auto jak nowe więc potargować warto i dlaczego nie. Chociaż w dzisiejszych czasach esp musi być a tutaj po vinie nie widać.

Rybens
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: 06 lut 2020, 21:09
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Auto: C4
Model: Picasso
Oznaczenie silnika: Z19DTH

#6 Post autor: Rybens »

Dzięki bardzo za odpowiedzi. Faktycznie trochę słabe wyposażenie ...(no brak esp słabo, resztę można przeboleć ostatecznie). Ale znalazłem właśnie dziś coś lepszego (2 posty wyżej), 10 tyś drożej ale z gazem i ...no lepsza wersja nie ma co ukrywać. Jak komuś się chce to będę wdzięczny za rzucenie okiem ;)

Awatar użytkownika
Mariusz
Zafiromaniak
Posty: 2470
Rejestracja: 11 maja 2017, 07:01
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Warszawa
Auto: ZB OPC Line
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z18XER
Gender:

#7 Post autor: Mariusz »

Ogłoszenie nie aktualne- Archiwum

Zablokowany

Wróć do „Archiwum ogłoszeń - Zafira Tourer”