Zafira C 1.6 Turbo

Moderator: Tunio999

Wiadomość
Autor
vedel
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2020, 14:37
Imię: Jarek
Lokalizacja: Mazury
Auto: brak
Model: brak
Oznaczenie silnika: brak

Zafira C 1.6 Turbo

#1 Post autor: vedel »

Witam
Ponieważ przymierzam się do zakupu Zafiry a wcześniej nigdy nie miałem żadnego opla mam kilka pytań przed zakupowych.
Jeżeli chodzi o samochód jest to Zafira 1.6 Turbo SIDI COSMO S&S 200KM, 6-cio biegowy manual z 2016 roku, kupiona w polskim salonie , serwisowana cały czas w ASO.
Celuję w benzynę bo większość mojej jazdy to krótkie odcinki po mieście i kilka razy w roku dłuższy wyjazd, spalanie mnie nie przeraża a z dieslami nie mam miłych wspomnień.
Gdyby w czymś był pomocny to VIN - W0LPE9E51G1044813
Interesują mnie wszelkie informacje odnośnie w/w modelu dotyczące wadliwości, usterek itp. Jak jest z awaryjnością silnika, skrzyni biegów.
Jakby jeszcze ktoś mógł wyjaśnić co to za oznaczenia SIDI i S&S, bo COSMO jak już gdzieś doczytałem to wersja wyposażenia.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Posty: 16394
Rejestracja: 17 paź 2010, 12:28
Imię: Bodek
Lokalizacja: Polska B
Auto: Zafira_B_Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:
Kontakt:

#2 Post autor: Bodek »

Proszę poprawić temat zgodnie z Regulaminem viewtopic.php?f=11&t=1838
:lis:

"NADZIEJE LUDZI MĄDRYCH SĄ PEWNIEJSZE NIŻ BOGACTWO NIEUKÓW" - DEMOKRYT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bogusław Kuduk, ps. Bodek + 30.11.2020. R.I.P.

vedel
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2020, 14:37
Imię: Jarek
Lokalizacja: Mazury
Auto: brak
Model: brak
Oznaczenie silnika: brak

#3 Post autor: vedel »

Ciężko zastosować się do pkt 2,3,4 w/w Regulaminu ponieważ auto sprzedaje znajomy mojego kolegi , auto nie jest obecnie wystawione na żadnym portalu.
Jestem zainteresowany zakupem tego samochodu ale tak jak pisałem byłby to mój pierwszy opel więc się dogadaliśmy ze sprzedającym, że w przeciągu tygodnia poczytam, poszukam informacji i wtedy podejmę decyzję.
Sprzedający zachwala samochód ale wiadomo jak jest a rzeczywistość może się okazać zupełnie inna stąd mój post na forum. Jeżeli bez spełnienia regulaminowych wymogów mój post nie może być opublikowany no cóż trudno.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Mariusz
Zafiromaniak
Posty: 2470
Rejestracja: 11 maja 2017, 07:01
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Warszawa
Auto: ZB OPC Line
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z18XER
Gender:

#4 Post autor: Mariusz »

vedel pisze: 02 kwie 2020, 20:17 Ciężko zastosować się do pkt 2,3,4 w/w Regulaminu ponieważ auto sprzedaje znajomy mojego kolegi , auto nie jest obecnie wystawione na żadnym portalu.
Jestem zainteresowany zakupem tego samochodu ale tak jak pisałem byłby to mój pierwszy opel więc się dogadaliśmy ze sprzedającym, że w przeciągu tygodnia poczytam, poszukam informacji i wtedy podejmę decyzję.
Sprzedający zachwala samochód ale wiadomo jak jest a rzeczywistość może się okazać zupełnie inna stąd mój post na forum. Jeżeli bez spełnienia regulaminowych wymogów mój post nie może być opublikowany no cóż trudno.
Pozdrawiam
W tej sytuacji zrobimy wyjątek. Prośba tylko o to abyś podał przynajmniej miejscowość, a w miarę możliwości zdjęcie.

Dekoder VIN niestety skromnie.


VIN: W0LPE9E51G1044813
Model: ZAFIRA-C
Nadwozie: Monocab / van
Data produkcji:
Rok modelowy: 2016
Produkcja dla:
Fabryka: Russelsheim, Niemcy
Silnik: A16SHT (benzyna, 1.6 Turbo, 200 KM)
Kolor:
Nr silnika:
Nr seryjny: 044813
1-szy nr rejestr.:

Kod= Opis
***Ogólne informacje:***
PE= WERSJA WYPOSAŻENIA: COSMO / INNOVATION
***Bezpieczeństwo:***
E= AKTYWNE PASY BEZPIECZEŃSTWA, PODUSZKI POWIETRZNE DLA KIEROWCY I PASAŻERA PRZEDNIE,
BOCZNE PRZEDNIE I DACHOWA

vedel
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2020, 14:37
Imię: Jarek
Lokalizacja: Mazury
Auto: brak
Model: brak
Oznaczenie silnika: brak

#5 Post autor: vedel »

Dziekuję Administracji za wyrozumiałość, dziękuję za wszystkie odpowiedzi w temacie.
Temat do zamknięcia, niestety auto zostanie sprzedane "w rodzinie".
Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuję

Deleted User 21664

#6 Post autor: Deleted User 21664 »

NA prośbę autora - zamykam.
Pozdroofka
Makary

Zablokowany

Wróć do „Archiwum ogłoszeń - Zafira Tourer”