Montaż CB-Radia w konsoli środkowej

Modyfikacje dla Zafiry A
Wiadomość
Autor
profesor74

#16 Post autor: profesor74 »

Odbiór jest ok z nadawaniem to już słabo :/ ale ja głownie po mieście tym autem śmigam i mnie to wystarcza.
W planach mam zakup jakiejś normalnej anteny ( ponad metr ) i jak pojadę w trasę to podmienię :lol:

A gdzie upchałeś Twoje radio ?

pablo2374

#17 Post autor: pablo2374 »

Ja swoje zamontowałem pod deską z lewej strony pod bezpiecznikami. Też szukałem dobrego miejsca na schowanie radyjka, bo autko trzymam na ulicy pod blokiem. Później postaram się wrzucić fotki.

Awatar użytkownika
Tunio999
Zafiromaniak
Posty: 5255
Rejestracja: 15 gru 2011, 21:09
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Auto: ex ZB 1.8 SPORT
Model: 2008
Oznaczenie silnika: Z18XER
Gender:
Kontakt:

#18 Post autor: Tunio999 »

Moje radio było zamontowane na rzepach, które były przyklejone na zaślepce od bezpieczników ;)

Wsiadanie i wysiadanie było ok... a i przy wypadku jakim miałem radio i kolana całe :D
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."
- Albert Einstein

<<< Pozdrawiam Tunio999 >>>

Awatar użytkownika
bykmark
Mieszkaniec
Posty: 354
Rejestracja: 04 lip 2011, 21:51
Imię: Marek
Lokalizacja: Małopolska
Auto: Zafira
Model: A
Oznaczenie silnika: Z18XE
Gender:

#19 Post autor: bykmark »

pablo2374 pisze:Ja swoje zamontowałem pod deską z lewej strony pod bezpiecznikami. Też szukałem dobrego miejsca na schowanie radyjka, bo autko trzymam na ulicy pod blokiem. Później postaram się wrzucić fotki.
czekamy na fotki ;)

pablo2374

#20 Post autor: pablo2374 »

Sorki że dopiero teraz wrzucam fotki swojego cb. Radyjko oczywiście zamontowane na rzepy

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

robert1979gl
Mieszkaniec
Posty: 239
Rejestracja: 23 lut 2015, 09:33
Imię: Robert
Lokalizacja: Śląsk
Auto: Opel
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Y20DTH
Gender:

#21 Post autor: robert1979gl »

beniu ja co prawda dopiero chce kupić zafkę A i mam inteka 110 mógłbyś mi powiedzieć jaka jest szerokość i wysokość tej półki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira A”