[A]Schowek

Modyfikacje dla Zafiry A
Wiadomość
Autor

Woytas

#62 Post autor: Woytas »

tomekuza-nie chodziło mi o ten (ten mam) chodzi o schowek z podsufitki, jak na zdjęciach podanych przez kolegę firek


Woytas

#64 Post autor: Woytas »

również nie ten ;)
chodzi o ten:
http://i2.ebayimg.com/04/i/07/44/f0/6b_1_b.JPG

U mnie przy lampce są zaślepki i zastanawiam się czy toto wejdzie w miejsce tych zaślepek do ZB

firek
Zafiromaniak
Posty: 1143
Rejestracja: 01 maja 2009, 12:23
Imię: Mirek
Lokalizacja: Lublin
Auto: Opel Zafira A 1,8 Elegance
Model: ZA
Oznaczenie silnika: X18XE1
Gender:

#65 Post autor: firek »

Woytas, ale z tego co się do czytałem w aukcji do której były te fotki to podobno do Zoski nie pasuje, trzeba by sie zgadac z kims kto ma Vectrę C i spróbowac przezucic na próbę.
Postaram sie wrzucic link aukci na e-bayu może ktoś bardziej obcykany w niemieckim..
http://cgi.ebay.de/BRILLENFACH-Opel-Vec ... 2c5396c729
Ja równiez wczorej troszke pogmerałem po wszelkiego rodzaju forach, aukcjach i jedyny dedykowany schowek na okulary do Zafi B to ten nad drzwiami zamiast uchwytu-niestety
Ostatnio zmieniony 21 cze 2010, 20:49 przez firek, łącznie zmieniany 2 razy.

Woytas

#66 Post autor: Woytas »

firek pisze:podobno do Zoski nie pasuje
Widzę ,że jest to coś innego - ale baza do moda jakaś już jest (mam na to pomysła), chyba, że jest jakiś schowek dedykowany w to miejsce ale kopie się, kopie się i nic znaleźć nie mogę ( chyba, że się kopie w złym miejscu :P )

Anony Mous

#67 Post autor: Anony Mous »

byłem osobiście w serwisie opla i niestety do ZB w to miejsce nie ma żadnych schowków :(

firek
Zafiromaniak
Posty: 1143
Rejestracja: 01 maja 2009, 12:23
Imię: Mirek
Lokalizacja: Lublin
Auto: Opel Zafira A 1,8 Elegance
Model: ZA
Oznaczenie silnika: X18XE1
Gender:

#68 Post autor: firek »

Wiesz marian329, jakbys pojechał Zofią A i zapytał o schowek to pewnie poza tym pod uchwyt nad drzwiami nic innego bys nie dostał...Tak właśnie działają ASO... :)

Woytas

#69 Post autor: Woytas »

skoro są zaślepy w mojej ZB to logicznym mi się wydaje, że jest coś co można tam założyć----ale co ??? :roll:

Lorry
Zafiromaniak
Posty: 2370
Rejestracja: 04 lut 2009, 11:41
Imię: Grisza
Lokalizacja: KR/WF
Auto: Direct, OPC i BiałaStrzała
Model: ZBZAAF
Oznaczenie silnika: Z22yh20LET

#70 Post autor: Lorry »

Woytas pisze:jest coś co można tam założyć----ale co
u mnie są czujki od alarmu seryjnego i przycisk do wygluszenia gdy np zwierze w środku ;)

Anony Mous

#71 Post autor: Anony Mous »

no właśnie co, sam bym tam coś wsadził bo co jak co ale schowków to w ZB to praktycznie nie ma :P

Danyxm

#72 Post autor: Danyxm »

panowie a testowal ktos taka polke z signum ?
dzis rzucilem okiem i mysle ze wymiarowo sa podobne tylko troche wiecej przyciskow bylo.. pytam gdyz irytacji dostaje z tym oswietleniem kabiny- szczegolnie w nocy jak pasazer potrzebuje mape poczytac albo inna ksiazke.. poluje na polke ktora bedzie miala osobne swiatelko dla pasazera.. ktos cos wie ?:>

firek
Zafiromaniak
Posty: 1143
Rejestracja: 01 maja 2009, 12:23
Imię: Mirek
Lokalizacja: Lublin
Auto: Opel Zafira A 1,8 Elegance
Model: ZA
Oznaczenie silnika: X18XE1
Gender:

#73 Post autor: firek »

Może byc ze jak nie schowek to chociaż lampka bedzie z Vectry C pasowała, może trzebaby popytac kolegów z zaprzyjażnionego forum, bo widział vectrę z taka lampka z kilkoma żaróweczkami, gdyby tylko wymiary pasiły to moglibyscie sobie potuningowac ;)

Awatar użytkownika
ryba1
Zafiromaniak
Posty: 1980
Rejestracja: 09 lip 2017, 12:27
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: CGD/SB
Auto: Zafira B 381KM/507NM
Model: OPC
Oznaczenie silnika: Z20LEH
Gender:
Kontakt:

#74 Post autor: ryba1 »


do tego schowka brakuje metalowego stelaża.bez nie zamontuje się tej półeczki z viki b

Danyxm

#75 Post autor: Danyxm »

Jakby ktos chcial to mam taki jasno szary podsufitkowy schowek wraz z blacha mocujaca - pozostalosc po moich ambicjach modernizacyjnych - do oddania w szczecinie 7 grudnia :)

[ Dodano: Czw Lis 25, 2010 02:53 ]
jakby cos : vipcior@gmail.com

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira A”