podłączenie navigacji do radia CCRT 700

Car Audio + navi - tematy dotyczące Zafiry A

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
ekmir
Mieszkaniec
Posty: 393
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:24
Lokalizacja: lubuskie
Model:

podłączenie navigacji do radia CCRT 700

#1 Post autor: ekmir »

Czy da się podłączyć navigację np. Nawigacja 7 GOCLEVER Navio 705 V Plus PL Bluetooth do radia fabrycznego CCRT 700 tak aby audio miec w głośnikach pojazdu?

Awatar użytkownika
Mattai
Zafiromaniak
Posty: 786
Rejestracja: 15 lis 2009, 15:23
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Auto: Zafira
Model: C
Oznaczenie silnika: A20DT
Gender:

#2 Post autor: Mattai »

Pod tym względem polecam Balupunkta, z dodatkiem BT, bo fabryczne bardzo nieliczne maja wyjście, na "dodatki"
To lepiej kupić dodatkowe urządzenie na kokpit albo "słonecznik" - mniej problemów i łatwiej przy wymianie radia/auta.

Swego czasu kupiłem za bezcen Sevilla MP52 na "bardzo drogim portalu" i jestem bardzo zadowolony, jak dokupiłem dodatek BT, to mało ze mam głośnomówiący , to mam mp3 po BT, i USB na pokładzie, parę groszy kosztowało, bardzo odbiega standardem od fabrycznych.
Scorpio I Lift-back 2.0(OHC)>VW Golf III Variant 1.9TDI(ALE)> ZA 2.0(Y20DTH)>ZC 2.0 (A20DT)

Awatar użytkownika
ekmir
Mieszkaniec
Posty: 393
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:24
Lokalizacja: lubuskie
Model:

#3 Post autor: ekmir »

Niestety w przypadku radia CCRT 700 nie da się go w prosty sposób podmienić - ma dedykowany wyświetlacz (tylko w Zafirach z tymi radiami) :(

Awatar użytkownika
Mattai
Zafiromaniak
Posty: 786
Rejestracja: 15 lis 2009, 15:23
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Auto: Zafira
Model: C
Oznaczenie silnika: A20DT
Gender:

#4 Post autor: Mattai »

Ale gdzieś widziałem zaślepki dopasowujące do kokpitu... kiedyś w focusie miałem ten problem.... Całkiem, całkiem wyglądało. A wyświetlacz...hm prawie na pewno da się to pożenić. Chłopaki na forum cuda tu robią.
Scorpio I Lift-back 2.0(OHC)>VW Golf III Variant 1.9TDI(ALE)> ZA 2.0(Y20DTH)>ZC 2.0 (A20DT)

Awatar użytkownika
ekmir
Mieszkaniec
Posty: 393
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:24
Lokalizacja: lubuskie
Model:

#5 Post autor: ekmir »

Z tego co wyczytałem to nestety z tym wyświetlacze dedykowanym do radia CCRT 700 nawet Forumowiczom nie udaje się za wiele zrobić :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira A”