Nawigacja - Zafira A

Car Audio + navi - tematy dotyczące Zafiry A

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
Michallot

#16 Post autor: Michallot »

U mnie gdy mam włączone światła wyświetlacz jest szaro czarny z pomarańczowymi napisami natomiast przy wyłączonych światłach ekran ma więcej kolorów (foto w temacie)
Ustawienia natomiast są mało rozbudowane :/

kmsony

#17 Post autor: kmsony »

twardypt91 pisze:U mnie ekran ma czarne tło. Wie ktoś jak można je zmienić? W "setingach" nie znalazłem nic, jedynie regulacja kontrastu :mysli:
Możesz zmienić rodzaj podświetlenia podpinając pod komputer najlepiej u jakiegoś dobrego montera car audio pozdrawiam :driver:

wojt3k
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2016, 10:22
Imię: wojciech
Lokalizacja: Przemysl
Auto: Zafira B 1.8 Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z18XER

#18 Post autor: wojt3k »

wiecie co jak czytam to o tym ze nie można szybie to śmiać mi się chce a ciekawe gdzie ich odpowiednik naszego viatoola sie przyczepia na czołowej szybie

Awatar użytkownika
Dziadek13
Zafiromaniak
Posty: 2004
Rejestracja: 26 wrz 2010, 21:28
Imię: Jorg
Lokalizacja: Mysłowice
Auto: VW Turan była zafira DTL
Model: Turan
Oznaczenie silnika: AVQ
Gender:

#19 Post autor: Dziadek13 »

Wszysko ładnie jest napisane w przepisach a policja i tak po swojemu określa "pole widzenia kierowcy" dla nich przednia szyba to pole widzenia kierowcy bo takie mam doświadczenie z nimi i weź się spieraj ze słowakiem lub czechem. Teraz daje na boczną szybkę z dłuższym ramieniem navi.Kamerke taż mam na bocznej szybie w drzwiach od kierowcy widzi licznik i do przodu.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2016, 18:11 przez Dziadek13, łącznie zmieniany 2 razy.

commer
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2012, 20:10
Lokalizacja: Nowy Targ
Model:

#20 Post autor: commer »

Tak odgrzebując temat, to u mnie w trakcie realizacji (z braku czasu jeszcze potrwa) jest radio z nawigacją, zestawem głośnomówiącym oraz kamerką cofania (jeszcze nie założona) ;) Co prawda musiałem ciąć i krzesać iskry.. ale jestem zadowolony.

Obrazek

robert1979gl
Mieszkaniec
Posty: 239
Rejestracja: 23 lut 2015, 09:33
Imię: Robert
Lokalizacja: Śląsk
Auto: Opel
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Y20DTH
Gender:

#21 Post autor: robert1979gl »

Fajnie to wygląda ale odpada jak masz grzane fotele i widzę wywaliłeś przycisk od świateł awaryjnych
Obrazek

Awatar użytkownika
Mat86radom
Zafiromaniak
Posty: 2502
Rejestracja: 08 lut 2016, 16:16
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Radom
Auto: Mazda 5 2.0 Diesel 143KM/360nm
Model: MZRCD
Oznaczenie silnika: CITD
Gender:
Kontakt:

#22 Post autor: Mat86radom »

robert1979gl pisze:Fajnie to wygląda ale odpada jak masz grzane fotele i widzę wywaliłeś przycisk od świateł awaryjnych
Kolega gRZENIU rozwiązał i ten problem: http://www.zafiraklub.pl/viewtopic.php? ... &start=135

Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 sie 2017, 16:09 przez Mat86radom, łącznie zmieniany 1 raz.

commer
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2012, 20:10
Lokalizacja: Nowy Targ
Model:

#23 Post autor: commer »

U mnie awaryjne polecą na drugą stronę kierownicy, tam gdzie także przeniosłem przycisk od LPG, będzie też zmiana przycisku najprawdopodobniej bo nie do końca mi pasuje do koncepcji.

robert1979gl
Mieszkaniec
Posty: 239
Rejestracja: 23 lut 2015, 09:33
Imię: Robert
Lokalizacja: Śląsk
Auto: Opel
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Y20DTH
Gender:

#24 Post autor: robert1979gl »

trzeba mieć też zdolności manualne u mnie by się to skończyło zakupem całych nowych paneli
Obrazek

Awatar użytkownika
Adamo76
Debiutant
Posty: 40
Rejestracja: 07 paź 2017, 06:32
Imię: Adam
Lokalizacja: Wolin
Auto: ZA OPC 2,2DTI
Model: A
Oznaczenie silnika: Y22DTR
Gender:

#25 Post autor: Adamo76 »

Witam.
Mam ncdr1110 i z ciekawości chciałabym zobaczyć jak ta navi działa ,interesuje mnie płyta z mapą na Niemcy bo czasem śmigam za zieloną wie ktoś gdzie taką kupić bądź pożyczyć jesli ktoś ma w Szczecinie. Lub jak to nagrac na płycie? I jaka mapa musi być w jakim pliku czy producenta?
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2018, 22:06 przez Adamo76, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira A”