Co myślicie o tym radyjku - pytania dot. wymiany na niefabr.

Car Audio + navi - tematy dotyczące Zafiry A

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
calus18

#181 Post autor: calus18 »

witam mam pytanie chce kupic sobie jakies inne radyjko czy jest to mozliwe??? jeden kolo powiedzial mi ze to tylko radyjk fabryczne mogą być! ale niechce mi sie wierzyc a niechce mi sie wyciagac go zeby sprawdzic!!!!

kamyk77

#182 Post autor: kamyk77 »

nie tylko fabryczne. mogą tylko być kłopoty z wyświetlaniem info na fabrycznym wyświetlaczu i sterowaniem z kierownicy - jeśli masz takowe. sprawę załatwia odpowiedni adapter - było już o tym pisane. poszukaj na forum

Harry200
Zafiromaniak
Posty: 2531
Rejestracja: 15 sty 2009, 19:27
Imię: Henryk
Lokalizacja: Raszyn
Auto: Zafira
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Y22DTR
Gender:

#183 Post autor: Harry200 »

Tak jak poprzednik napisał,można każde zamontować tylko na wyświetlaczu zostanie data a co do sterowania to adapter, tylko nie wszystkie radyjka chcą z tymi adapterami działać..

banderaz

#184 Post autor: banderaz »

Powtórzę kolejny raz. Radia Kenwooda mają wyjścia na sterowanie z kiery i wyświetlacz a adapter kosztuje niecałe 150pln, oczywiście nie wszystkie modele Kenwooda posiadają taką możliwość trzeba po prostu sprawdzić. PZDR

Zafirek

#185 Post autor: Zafirek »

witam.ja wstawiłem do siebie jakieś 2lata temu kenwooda +adapter za 150zł z przesyłką z www.piloty.pl i działa wyświetlacz normalnie i sterowanie z kiery pozdrawiam

calus18

#186 Post autor: calus18 »

ok dzieki panowie ja jeden problem mam z głowy do nie mam sterowania przy kierownicy :lol: duży :piwo: na weekend ;)

Grzesiek

#187 Post autor: Grzesiek »

Witam

Nosze się z zamiarem kupna nowego radia do swojej Zafirki. Upatrzyłem sobie Kenwood KDC-3047A, tylko teraz naszła mnie niepewność. Nie wiem czy po podłączeniu na wyświetlaczu z zegarkiem będą pojawiać się nazwy stacji itp. Jakieś porady czy sugestie, a może ktoś by polecił jakieś radio... Moja zafira jest z 99 roku.

Dzieki za wszelkie sugestie.

Mihó

#188 Post autor: Mihó »

Tylko pilot

SH'Raku

#189 Post autor: SH'Raku »

Grzesiek, sam niedawno zmieniałem radyjko, niestety na wyświetlaczu MID itd itp, nie wyświetlają się informację, nic więcej Ci nie powiem bo jakoś nawet nie specjalnie mi to przeszkadza i jeszcze nie szukałem i pewnie też nie będę szukać czy w ogóle jest taka możliwość bo w zasadzie do szczęścia mi to potrzebne nie jest, w późniejszym okresie tylko zainteresuje się mimo wszystko sterowaniem z kierownicy chodź mam pilot do radia to jednak myślę że o tym warto pamiętać przydaje się podczas jazdy ;)

Lemina

#190 Post autor: Lemina »

Czy ktoś w Zafirze A wymieniał radio na takie, co odtwarza mp3. Interesuje mnie podłączenie takie radia, żeby sterowanie działało z kierownicy. Ktoś eksperymentował na tym polu?

Pozwolicie, że pominę milczeniem, co geniusze w Oplu w Ełku mi powiedzieli, jak ich zapytałam w zeszłym roku... :>

Harry200
Zafiromaniak
Posty: 2531
Rejestracja: 15 sty 2009, 19:27
Imię: Henryk
Lokalizacja: Raszyn
Auto: Zafira
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Y22DTR
Gender:

#191 Post autor: Harry200 »

Jest taka możliwość, tym temacie masz opisane różne możliwości, może Ci się przydać..
Ostatnio zmieniony 02 lip 2011, 20:40 przez Harry200, łącznie zmieniany 1 raz.

Mihó

#192 Post autor: Mihó »

na forum.vectraklub.pl jest lista sprzętu, który działa z pilotem. Kolega w Astrze G zamontował sobie jakieś radio z CD/USB/BT i steruje je z kierownicy (ma przejściówkę z pilota fabr. na podczerwień)

SH'Raku

#193 Post autor: SH'Raku »

Lemina, Ja wymieniałem, szczerze zmieniłem zdanie co do tego sterowania, kupiłem radio z pilotem i to "prawie" dla mnie to samo co przy kierownicy, pilot po 5 min opanowany jeżeli chodzi o obsługę na tyle że nie muszę na niego patrzeć podczas jazdy :) więc nie trzeba było inwestować w PRZEJŚCIÓWKĘ, która na PILOTY.PL kosztuje średnio w granicach 130zł, pisze jakie masz auto, jakie radio i oni Ci takie coś przygotują, tylko ja już zmieniłem zdanie, jak to mówią Kobieta zmienną jest, ja też czasami i uważam, że jak zakupisz radyjko tak jak ja z pilotem to nie będzie Ci to sterowanie z kierownicy potrzebne. ;)

cebula1982

#194 Post autor: cebula1982 »

Witam. A ja posiadam radio vdo cd 5304mp3 ma wbudowany interfejs Edi czyli posiada opcje wyswietlania informacji na fabrycznym wyswietlaczu oraz sterowania z kierownicy. Aktualnie walcze z podlączeniem. Czy ktoś ma doświadczenie w p[odpięciu takiego radia??

Mihó

#195 Post autor: Mihó »

Na Vectraklubie chyba Chrustek taki manewr zrobił

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira A”