Co myślicie o tym radyjku - pytania dot. wymiany na niefabr.

Car Audio + navi - tematy dotyczące Zafiry A

Moderatorzy: Sebu$, Tunio999

Wiadomość
Autor
cebula1982

#196 Post autor: cebula1982 »

Sterowanie w moim vdo działa bez intfejsu tylko wyswietlacz jeszcze zostal

matty007

#197 Post autor: matty007 »

Witam,
ostatnio zacząłem poszukiwania nowego radia do mojej Zosi. Chciałbym żeby stylistycznie było podobne do fabrycznych czyli ciemne i nie pstrokate jak te nowe i znalazłem takie coś na allegro. Moje pytanie brzmi czy instalacja przebiegnie jak z seryjnym czy w ogóle się w to nie pakować?


A i jak możecie to podeślijcie mi jakieś linki do radyjek, mogą to być z wyświetlaczem wysuwanym ale na 1din czy jakoś tak do Zosi A

Becker Indianapolis Pro

sQcha

#198 Post autor: sQcha »

Nie będzie problemu z montażem. Jedynie, będziesz musiał dodatkowo zamontować gdzieś antenę GPS i pociągnąć od niej kabel do radyjka.
Wszystko powinno być w komplecie. Zadaj pytanie sprzedającemu, bo z opisu zawartego w aukcji nic nie wynika.

ronin

#199 Post autor: ronin »

matty007 pisze:Witam,
ostatnio zacząłem poszukiwania nowego radia do mojej Zosi. Chciałbym żeby stylistycznie było podobne do fabrycznych czyli ciemne i nie pstrokate jak te nowe i znalazłem takie coś na allegro. Moje pytanie brzmi czy instalacja przebiegnie jak z seryjnym czy w ogóle się w to nie pakować?

A i jak możecie to podeślijcie mi jakieś linki do radyjek, mogą to być z wyświetlaczem wysuwanym ale na 1din czy jakoś tak do Zosi A

Becker Indianapolis Pro
Jak dla mnie to radio nie warte swojej ceny - 800 PLN za używkę która nie ma portu USB i nie odtwarza MP3 :shock:

Anony Mous

#200 Post autor: Anony Mous »

ja również nie dałbym 800zł za takie radio...sam wygląd rodem z lat 90.....navi nie widomo jak będzie hulać czy w ogóle....z jakimi mapami?

matty007

#201 Post autor: matty007 »

Ale chodzi mi o w miarę klasyczny wygląd, żeby choć trochę współgrał z deską rozdzielczą. Jak możecie to podajcie linki jakie macie u siebie zamontowane.

Awatar użytkownika
jendrek
Bywalec
Posty: 194
Rejestracja: 28 mar 2009, 08:46
Lokalizacja: Pabianice
Model:

#202 Post autor: jendrek »

O ile chcesz coś bardziej klasycznego i ma USB
http://allegro.pl/radio-sd-usb-mp3-navi ... 95758.html
choć ja pomyślał bym nad takim
http://allegro.pl/nastepca-nr-1-testu-a ... ml#gallery

Awatar użytkownika
marwisn
Mieszkaniec
Posty: 398
Rejestracja: 21 maja 2010, 21:08
Lokalizacja: Poznań
Model:

#203 Post autor: marwisn »

Celowałbym raczej w coś oryginalnego. Radia firm "no name" kiepsko grają i mogą namieszać w instalacji.

Dobrej kasy radyjko kupisz już za około 300 pln. Polecam JVC (nie przepłacasz za logo na obudowie). Dobry stosunek jakości do ceny.

ronin

#204 Post autor: ronin »

Jeśli chcesz żeby całość "zagrała" to wymień też głośniki (przynajmniej przód). Mogę polecić PIONEER DEH-4300UB (wyświetlacz multikolor) + głośniki MOREL Maximo 6.2 (zestaw). Gra to naprawdę fajnie zważywszy że nie bawiłem się w wygłuszanie

Anony Mous

#205 Post autor: Anony Mous »

marwisn pisze:Radia firm "no name" kiepsko grają i mogą namieszać w instalacji.
Dokładnie tak jak piszesz,

z Corsą żony walczyłem prawie dwa tygodnie, szukałem po wiązkach gdzie się robi zwarcie które ciągle wyładowuje mi akumulator. Jak się okazało z niewiadomych przyczyn radio włączało się po uaktywnieniu alarmu no i sobie grało. Teraz założyłem fabryczne i bez jakichkolwiek zmian jest wszystko OK.

cebula1982

#206 Post autor: cebula1982 »

Ja do zośki zamontowałem Kenwood Kdc-6024g + interfejs wiec działa sterowanie i wyświetlacz. Interfejs jest potrzebny do sterowania z kierownicy bo wyświetlacz działa bezpośrednio. Jak znajde chwile to wstawie fotki

Awatar użytkownika
johanes
Przeglądacz
Posty: 65
Rejestracja: 03 lis 2009, 17:03
Imię: Johanes
Lokalizacja: Gorlice
Auto: opel zafira a
Model: ZA
Oznaczenie silnika: X18XE1
Gender:

#207 Post autor: johanes »

Witam jaki koszt tego radyjka bo moje fabryczne padlo chcialbym kupic zeby działało z kierownica i wyswietlaczem

cebula1982

#208 Post autor: cebula1982 »

Radio kupiłem za 140zl a interfejs 170zl wszystko śmiga. Radio używane, bo nowych żeby zadziałał wyświetlacz raczej brak
Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2011, 13:08 przez cebula1982, łącznie zmieniany 1 raz.

Zafirek

#209 Post autor: Zafirek »

http://www.motowawa.pl/ogloszenie-wawa/ ... odtwarzacz

ja mam coś takiego,oczywiście plus interfejs ok.140zł-działa sterowanie i wyświetlacz
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2011, 13:13 przez Zafirek, łącznie zmieniany 1 raz.

cebula1982

#210 Post autor: cebula1982 »

W kenwoodzie ja szukalem modelu z dodatkową wtyczka, ktora wygląda jak svhs. Do samego wyswietlacza wystarczy podpias 3 kabelki bo radio ma taki sam sygnał na wyjsciu jak orginalne radio tylko sterowanie jest inne tzn. cyfrowe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira A”