Radio NCDR 1100 + AUX [?]

Car Audio + navi - tematy dotyczące Zafiry A

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Luko
Mieszkaniec
Posty: 493
Rejestracja: 09 lip 2013, 01:03
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Kraków
Auto: Opel Zafira B 1.8
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z18XER
Gender:
Kontakt:

Radio NCDR 1100 + AUX [?]

#1 Post autor: Luko »

Szukam informacji nt możliwości podłączenia gniazda AUX w radiu NCDR 1100, przerabiał to już ktoś ?
Znalazłem stronę na zagramanicznym forum ale język niestety jest mi całkiem obcy, ma ktoś możliwość przetłumaczyć?
LINK

Ze zdjęć wygląda na to, że się da, ale czy do tego trzeba mieć podpiętą zmieniarkę CD?
Moja Zafira

Idiotów na świecie jest niewielu, ale są tak sprytnie porozstawiani, że spotykasz ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
luken66
Debiutant
Posty: 42
Rejestracja: 16 sty 2015, 15:37
Lokalizacja: Kętrzyn
Model:

#2 Post autor: luken66 »

W komentarzach jest napisane, że niby głos jest cichy. W sumie nie jest to dużo roboty, więc można by było sprawdzić.
Tutaj masz link z google translator: http://translate.google.pl/translate?hl ... rev=search
Ostatnio zmieniony 04 lut 2015, 08:55 przez luken66, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Umcyk
Przeglądacz
Posty: 60
Rejestracja: 24 gru 2017, 22:26
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Stargard
Auto: Zafira 2.0 DTI 2002r
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Y20DTH
Gender:

#3 Post autor: Umcyk »

odkopie temat...

Tez posiadam NCDR1100 i brakuje mi mozliwosci odsluchu mp3

podczas modyfikacji centralki "komfort" w celu posidania domykania szyb z pilota, znalazlem podłączone w aucie cos tokiego:

http://aitek-ua.narod.ru/html/_vol/_thb ... lassic.htm

jest to centralka do telefonu - zestaw glosno mowiacy...

zastanawia mnie czy mozna do tego podlaczyc jakis oddtwarzacz mp3 (zamiast telefonu) i uzywac tego jako wejscia AUX do radia... jak to przerobic?? jaka bedzie jakosc dzwieku??

czy lepiej podpiac sie pod wejscie zmieniarki (w aucie zmieniarke również posiadam)..

Janus
Zafiromaniak
Posty: 1162
Rejestracja: 31 gru 2014, 21:17
Imię: Janusz
Lokalizacja: Pruszków
Auto: Zafira
Model: A
Oznaczenie silnika: Y20DTH
Gender:

#4 Post autor: Janus »

Najlepiej podpiąć się w kabel od zmieniarki. Tam masz normalne stereofoniczne LINE IN/OUT. Wystarczy że kupisz sobie gniazdko na mini-jacka z przełączaną masą. Jak puścisz masę audio ze zmieniarki przez gniazdo a kanały L i R równolegle podepniesz przez gniazdo, to włożenie kabla od MP3 spowoduje odtwarzanie przez radio muzyki z twojego kabla - pod warunkiem że w tym momencie działa płyta CD w zmieniarce.

Gdzieś czytałem w necie, że chyba CCR600 można tak ustawić, że aktywacja zmieniarki przyciskiem bez podpiętej zmieniarki, zmienia wejścia audio ze zmieniarki w zwykłe LINE IN.
Janusz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira A”