Jak włączyć pokazywanie daty w wyświetlaczu BID?

Car Audio + navi - tematy dotyczące Zafiry B

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
dino70

Jak włączyć pokazywanie daty w wyświetlaczu BID?

#1 Post autor: dino70 »

Witam!

Mam w zafirce wyświetlacz BID. Problem polega na tym że nie umiem ustawić na wyświetlaczu Daty zamiast tych opcji typu Śr. spalanie, chwilowe spalanie, śr. prędkość, stoper itd. Co muszę nacisnąć aby pokazywała się data (tak jak na tym zdjęciu: )Link

tico0

#2 Post autor: tico0 »

Wystarczy przeprowadzić deaktywację BC techem lub op-com(em). Wow chyba pierwsza osoba która nie chce aktywować BC a wyłączyć go.... ;) też tak kiedyś miałem.... ale aktywowałem BC ....

smynioo

#3 Post autor: smynioo »

W sumie mnie też to wkurza. Wolałbym godzinę, datę i stacje radiową. Tyle by w zupełności wystarczyło.

kamol

#4 Post autor: kamol »

no tak ale jeśli "przeprogramujesz" BC techem lub op-com(em) na datę nie będzie możliwości przełączenia z powrotem na opcje typu Śr. spalanie, chwilowe spalanie, śr. prędkość... :/ też niedawno aktywowałem BC :P

tico0

#5 Post autor: tico0 »

kamol pisze:jeśli "przeprogramujesz" BC techem lub op-com(em) na datę nie będzie możliwości przełączenia z powrotem na opcje typu Śr. spalanie, chwilowe spalanie, śr. prędkość... też niedawno aktywowałem BC
Albo rybki albo akwarium....
Poważnie - mając któreś z tych narzędzi pod ręką, jak nam się znudzi dana opcja możemy zaprogramować drugą.... ;)

dino70

#6 Post autor: dino70 »

jak przeprowadzić deaktywację BC techem lub op-com(em)?

Skasowany użytkownik 6483

#7 Post autor: Skasowany użytkownik 6483 »

Panowie , żeby nie zakładać nowe wątku poproszę o podpowiedź. Mam od niedawna Zafirę B i raz, jedyny raz udało mi się ustawić godzine tak aby była zsynchronizowana z radiem i DRS. Teraz odłączyłem aku i mam kompletnie nie to co było wcześniej. Czy ktoś potrafi (jak krowie na rowie) napisać mi , co i gdzie trzeba zrobić by wejść w te ustawienia godziny by pokazywało mi zawsze aktualną? Siedziałem długi czas i ni cholery , nie moge odnaleźć ani uruchomić tego menu :cry: . Plis....

Skasowany użytkownik 6483

#8 Post autor: Skasowany użytkownik 6483 »

Oj widzę ,że temat nie do opanowania... :/

Zdenek2007
Zafiromaniak
Posty: 853
Rejestracja: 08 lip 2010, 08:51
Lokalizacja: śląskie[SGL]
Model:

#9 Post autor: Zdenek2007 »

jarecki69 pisze:Oj widzę ,że temat nie do opanowania... :/
Nie wiem jakie masz radio ani wyświetlacz ale u mnie robi sie to tak:
Przeciskam "settings" i w wyświetlonym menu jest między innymi zakładka "Time, Date" wchodzę w tą zakładkę i jest następne menu a w nim "Synchron. clock automatical", musi być zaznaczona.

Skasowany użytkownik 6483

#10 Post autor: Skasowany użytkownik 6483 »

Temat opanowałem dzisiaj. Odnalazłem brakujące menu dotyczące wyboru języka i daty tyle ,że godzine musiałem ustawić ręcznie a data sama mi sie ustawiła prawidłowo. Nie wiem dlaczego tak jest ale trudno..mam teraz juz odpowiednią godzine i date i jest ok :piwo:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira B”