dvd pod dachem

Car Audio + navi - tematy dotyczące Zafiry B

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
pioter1

#16 Post autor: pioter1 »

a gdyby tak dvb-t dvd i inne bajery miec w cidzie .wystarczy wejscie wejscie video.

banderaz

#17 Post autor: banderaz »

Koledzy co wy z tym zasłanianiem lusterka. Mam taki Autovision pod sufitem oryginalny i nie zasłania mi wstecznego lusterka, odtwarza tylko dvd, ma wejście av, ma dwa wyjścia na słuchawki, i obsługuje słuchawki bezprzewodowe(radiowe). Dzieciaki są zadowolone, podłączyłem je do swojego Kenwooda i mam dwie strefy, z przodu słucham radia a z tyłu dzieciaki oglądają film. PZDR

Awatar użytkownika
BajBus
Zafiromaniak
Posty: 1367
Rejestracja: 16 kwie 2009, 13:11
Lokalizacja: Wrocław
Model:
Kontakt:

#18 Post autor: BajBus »

to ja poproszę o zdjęcie jak to w aucie wygląda...
I miejsce naj-tuning Grotniki 2010
III miejsce najładniejsza ZA Grotniki 2010
I miejsce naj-tuning Rzeczka 2011 (n)
I miejsce najładniejsza ZA Rzeczka 2011 (n)

banderaz

#19 Post autor: banderaz »

Ok pstryknę, tylko napisz mi na pw swój email bo ja nie dam rady wklejić zdjęcie gdyż nie korzystam z serwisów foto a chyba innej możliwości nie ma. PZDR

Zlooty

#20 Post autor: Zlooty »

Panowie odświeżę trochę temat, bo niestety nie miałem czasu ani możliwości by zakończyć sprawę o której myślę od dawna.. czy mógłby ktoś zerknąć na te zagłówki i powiedzieć czy warto , cena jest przystępna ale nie wiem czy jakość sprzętu ok ?. i co najważniejsze nie trzeba się z tym dużo męczyć .

tico0

#21 Post autor: tico0 »

Wszystko w miarę ale jak dla mnie kąty widzenia podane w aukcji: "Kąt widzenia 120 stopni," to za mało.... z praktyki to obraz w miarę dobry będze tylko przy patrzeniu na wprost....

Zlooty

#22 Post autor: Zlooty »

I w praktyce tak właśnie ma być dwójka dzieci , dwa zagłówki i patrzenie praktycznie na wprost ;) patrzyłem na różnych aukcjach to albo mają takie sam kąt widzenia albo sprzedawca w ogóle nie podaje takiej informacji .

GDA

#23 Post autor: GDA »

Jeżeli chodzi o widzenie to naturalnym jest że LCD to patrzenie na wprost, to nie CRT ;-)

bardzo fajna oferta, ale zastanawia mnie co na noc? jakoś maskuje się te zagłówki?

Zlooty

#24 Post autor: Zlooty »

Kupię sobie pokrowce na zagłówki (może ZKP ma coś w ofercie :D) i to raczej na dzień bo w nocy samochód stoi na podwórku przed domem także nie ma problemu . np takie pokrowce

GDA

#25 Post autor: GDA »

Czyli producent tych zagłówków nie zadbał o tą sferę, ale rzeczywiście wyjście jakieś jest. Rozumiem że wymiana tych zagłówków następuje na zasadzie plug&play

tico0

#26 Post autor: tico0 »

GDA pisze:Jeżeli chodzi o widzenie to naturalnym jest że LCD to patrzenie na wprost, to nie CRT ;-)
Guzik prawda tylko w starych i tanich szajsach tak jest jak masz normalny dobry lcd z kątami 176 stopni-poziom i 160 pion to widzisz tak samo jak na crt.....

tradelux

#27 Post autor: tradelux »

Ostatnio montowalem znajomemu 2 x LCD z maskowaniem w zaglowkach z odtwarzaczem DVD + MP3 + transmiter i wyszlo wszystko cos 1tys zl. Efekt - piorunujacy :)

Jacek8870

#28 Post autor: Jacek8870 »

http://allegro.pl/nawigacja-dedykowana- ... 51384.html co powiecie o tym. Na youtubie ciekawie się prezentuje. Tylko cena odstrasza ;D

darkp1

#29 Post autor: darkp1 »

Jacek8870, któryś z kolegów z forum montował takie cudo ściągane skądś, poczytaj forum ;)

tradelux

#30 Post autor: tradelux »

Jesli ktos chce to moge miec dedykowana nawigacje +DVD +divx + USB do Zafiry 2din jak powyzej w cenie:
2100-2200zl w zaleznosci od ilosci chetnych.
Radio sterowane dotykowo, z odblokowana mozliwoscia wgrania Automapy.
Dodatkowo istnieje mozliwosc instalacji radia, monitorow LCD (rowniez na zyczenie w zamawianych Zafirach).
Moim zdaniem fajna alternatywa dla tych co maja CD30. Jesli ktos ma CID'a to raczej gra nie warta swieczki i lepiej dokupic same LCD na tyl lub pod dach.
Wiecej info na pw.

Wieczorem postaram sie zamiescic zdjecia po zamontowaniu LCD 9" z tylu ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira B”