Problemy dotyczące użytkowania CD 30 _ CD30 MP3

Car Audio + navi - tematy dotyczące Zafiry B

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
FuCzang

#181 Post autor: FuCzang »

Telefon radia nie znajduje i nic nie daje się przełączyć. Przedpiścom pięknie dziękuję za pomoc. :-)
Jeszcze jedno pytanie - czy jeśli wymienię radio na jakieś lepsze (teoretycznie z bluetoothem), to trzeba dokupować moduł UWA?
Pozdrawiam!

drahe
Mieszkaniec
Posty: 449
Rejestracja: 09 sie 2012, 09:13
Lokalizacja: Gliwice
Model:

#182 Post autor: drahe »

Niestety tak.Żadne fabryczne radio montowane w ZB nie obsługuje BT :( , po to jest moduł UWA.
Diagnostyka komputerowa.Odzyskiwanie kodu security (Opel carpass). Rozszerzanie funkcji komputera pokładowego - wszystkie modele Opla.Dokładanie tempomatu i inne mody.Wymiana modułu CIM.

FuCzang

#183 Post autor: FuCzang »

Ech, to szkoda... :-(
No nic, zainwestuję sobie w jakiś inny zestaw głośnomówiący. Wielkie dzięki za pomoc! :-)
Pozdrawiam!

organista15

#184 Post autor: organista15 »

Witajcie! Mam problem z moim radiem CD 30 MP3. Zauważyłem, że radio coraz częściej wywala błąd Error CD i nie odtwarza coraz to większej ilości płyt. Pomyślałem, że jako płyty kilkuletnie mają prawo nie grać i sprawdziłem ja na innych odtwarzaczach w domu i tam normalnie działały. Potem nagrałem dwie płyty z piosenkami i też radio nie chce czytać płyt. Próbowałem nagrać z jak najwolniejszą prędkością i również nic. Czy da się w tych radiach zmienić czytnik ? Osobę, która na tym się zna znam, ale czy te radio nadaje się do wszelkich napraw ? Może jest jednorazowe ?

Awatar użytkownika
SD72
Zafiromaniak
Posty: 5940
Rejestracja: 18 lip 2017, 18:21
Imię: Sylwek
Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
Auto: Zafira A 1.8 Elegance automatic
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Z18XE
Gender:
Kontakt:

#185 Post autor: SD72 »

Moze jakis dysk czyszczacy na poczatek :mysli:
bazyliszek72

organista15

#186 Post autor: organista15 »

Nie przyszło mi to do głowy :) poszukam w sklepach lub kupię na allegro jak nie będą mieli. Na ci zwrócić uwagę by kupić odpowiednią płytę czyszczącą ? Zaobserwowałem, że są do CD i DVD to do Zosi muszę kupić do DVD tak?

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Posty: 16394
Rejestracja: 17 paź 2010, 12:28
Imię: Bodek
Lokalizacja: Polska B
Auto: Zafira_B_Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:
Kontakt:

#187 Post autor: Bodek »

organista15 pisze:Nie przyszło mi to do głowy :) poszukam w sklepach lub kupię na allegro jak nie będą mieli. Na ci zwrócić uwagę by kupić odpowiednią płytę czyszczącą ? Zaobserwowałem, że są do CD i DVD to do Zosi muszę kupić do DVD tak?
Jak masz CD30 - to tylko CD, CD i DVD jest w DVD90
:lis:

"NADZIEJE LUDZI MĄDRYCH SĄ PEWNIEJSZE NIŻ BOGACTWO NIEUKÓW" - DEMOKRYT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bogusław Kuduk, ps. Bodek + 30.11.2020. R.I.P.

organista15

#188 Post autor: organista15 »

To dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu. A pomyśleć, że mi się zdawało iż płyty DVD też odtwarzał :piwo:

promiteusz

#189 Post autor: promiteusz »

Hej, mam radio CD30, do którego podłączyłem kabel AUX - nie działa. Uruchomiłem funkcję AUX przez TECH2 (TECH2 mówi, że z powodzeniem), ale nadal nie działa. Jakie mam najtańsze alternatywy? Jaki model radia będzie miał AUX lub USB lub będzie kompatybilny z takimi wejściami?

hrw

#190 Post autor: hrw »

CD30 MP3... Tylko co z tego MP3 jak płyta nie jest wciągana do napędu :(

Ktoś coś zasugeruje może?

sebadelta

#191 Post autor: sebadelta »

witam mam problem z wyjęciem radia cd mp3 z zafira b 2006 rok mam klucze ale nic nie dają oddałem auto do servisu opla też nie wyjeli muwia ze pokrzywiona blokada jest jak dostac sie do radia??

Awatar użytkownika
Flora
Zafiromaniak
Posty: 3178
Rejestracja: 14 paź 2013, 11:46
Imię: Marcin
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: Zafira
Model: B
Oznaczenie silnika: Z19DTH
Gender:

#192 Post autor: Flora »

sebadelta pisze:witam mam problem z wyjęciem radia cd mp3 z zafira b 2006 rok mam klucze ale nic nie dają oddałem auto do servisu opla też nie wyjeli muwia ze pokrzywiona blokada jest jak dostac sie do radia??
Spróbuj zdjąć górny panel z nawiewami oraz wyciągnąć panel z pokrętłami od klimy. Pod każdym znajdują się 2 śruby. Po ich odkręceniu powinno się udać wyciągnąć radio razem z panelem środkowym.

Awatar użytkownika
DzidekGb
Bywalec
Posty: 182
Rejestracja: 20 wrz 2014, 08:55
Imię: Dzidek
Lokalizacja: Repty Sląskie/UK
Auto: Opel Zafira
Model: ZB
Oznaczenie silnika: z18xer

#193 Post autor: DzidekGb »

Pewnie już gdzieś było :lol:
Co zrobić żeby przestawić tak radio żeby włączało się kiedy ja chce a nie za każdym razem jak właczę zapłon... Brrrr.... wkurza mnie to coraz bardziej :? :? :?

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Posty: 16394
Rejestracja: 17 paź 2010, 12:28
Imię: Bodek
Lokalizacja: Polska B
Auto: Zafira_B_Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:
Kontakt:

#194 Post autor: Bodek »

W ustawieniach "Settings"

Obrazek
:lis:

"NADZIEJE LUDZI MĄDRYCH SĄ PEWNIEJSZE NIŻ BOGACTWO NIEUKÓW" - DEMOKRYT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bogusław Kuduk, ps. Bodek + 30.11.2020. R.I.P.

Awatar użytkownika
DzidekGb
Bywalec
Posty: 182
Rejestracja: 20 wrz 2014, 08:55
Imię: Dzidek
Lokalizacja: Repty Sląskie/UK
Auto: Opel Zafira
Model: ZB
Oznaczenie silnika: z18xer

#195 Post autor: DzidekGb »

Dzięki
...zmienione i teraz jest cisza.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira B”