Nierównomierne działanie modułu UHP

Car Audio + navi - tematy dotyczące Zafiry B

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
Adasieqq
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2022, 20:31
Imię: Adam
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Auto: Opel Zafira B 1.8 OPC Panorama
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z18XER
Gender:

Nierównomierne działanie modułu UHP

#1 Post autor: Adasieqq »

Witam,
Posiadam Zafirkę B z 2011 z CD70 Navi i modułem BT UHP. Problemem jest rozmowa przez telefon. Tak jak w przypadku mojego starszego telefonu Huawei p smart 2019 i telefonu brata Xiaomi Redmi Note 9 Pro wszystko działa bez najmniejszego problemu, tak przy telefonach Xiaomi Redmi Note 10s czy Redmi Note 8 Pro który został wykorzystany w filmie poniżej rozmawianie przez moduł UHP bez manualnego włączenia opcji FREESPEECH jest niemożliwe. P Smart czy Note 9 włącza tą opcję odrazu i przycisza radio, za to Note 8 Pro tego nie robi i też w aplikacji Telefon nie można zmienić urządzenia wyjściowego na UHP dopiero tak jak mówiłem po zaznaczeniu manualnie opcji FreeSpeech wszystko działa tak jak powinno. Ma ktoś jakieś pomysły? Daje link do filmu o co chodzi dokładniej, niektóre elementy są zamazane wiadomo z jakich przyczyn:
https://www.youtube.com/watch?v=RazhL3F_lZU

Awatar użytkownika
fredas
Zafiromaniak
Posty: 5218
Rejestracja: 30 lis 2014, 12:46
Imię: Ryszard
Lokalizacja: Sypniewo [cse]
Auto: Opel Zafira B
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#2 Post autor: fredas »

Zresetuj ustawienia bt i zacznij wszystko od nowa przechodząc z szajsunga na kota tak miałem. Wszystko wyzerowane i od nowa,i jest ok
Obrazek
Obrazek

Adasieqq
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2022, 20:31
Imię: Adam
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Auto: Opel Zafira B 1.8 OPC Panorama
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z18XER
Gender:

#3 Post autor: Adasieqq »

fredas pisze: 05 maja 2022, 22:25 Zresetuj ustawienia bt i zacznij wszystko od nowa przechodząc z szajsunga na kota tak miałem. Wszystko wyzerowane i od nowa,i jest ok
W jaki sposób to zrobić? Gdzie zresetować ustawienia w Telefonie czy w Radiu? W telefonie sobie poradzę, ale z Radiem może być ciężej mógłbyś powiedzieć jak to się robi?

Awatar użytkownika
fredas
Zafiromaniak
Posty: 5218
Rejestracja: 30 lis 2014, 12:46
Imię: Ryszard
Lokalizacja: Sypniewo [cse]
Auto: Opel Zafira B
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#4 Post autor: fredas »

https://youtu.be/OXDXDvDLzuo
to powinno ci pomóc
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira B”