Test CB radia Opel Zafira B

Tematy dotyczące CB - dla wszystkich modeli aut

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
n3v

#46 Post autor: n3v »

maglo18, a masz możliwość przetestowania Yosan 120 pro z tego co piszą w necie ma i ANL i NB więc może do naszych silników by się nadawało. A i cena i gabaryty są ok, przynajmniej dla mnie ;)

Awatar użytkownika
maglo18
Bywalec
Posty: 106
Rejestracja: 12 gru 2009, 23:10
Lokalizacja: Warszawa
Model:

#47 Post autor: maglo18 »

Atena to odpowiednik tego Yosana. Z tego co pamiętam to słychać było delikatnie pierdy ale manualnie dla mnie radio nie do użycia. Trzy funkcje w jednej gałce to przegięcie.

Awatar użytkownika
dumas
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: 16 wrz 2011, 00:04
Imię: Artur
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Opel Zafira B 1.9 CDTI 120KM
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19CDTI
Gender:

#48 Post autor: dumas »

Witam koledzy
Mój sprzęt Johny II i ML-145 Sirio
W focusie było bez zarzutów.

W ZB 1,9 CDTi niestety podczas jazdy słychać silnik, który przebija wszystkich którzy udzielają się. Jeśli chcę usłyszeć kogokolwiek dobrze muszę zdjąć nogę z gazu lub zatrzymać się. Na ASC znów przez parę godzin wgl radio może się nieodezwać bo cały czas myśli, że są zakłocenia.

Co polecacie? Zasilanie na stałe (nie przez zapalniczkę), filtry, zmiane radia czy anteny??
Pozdrawiam i czekam na podpowiedź od kolegów

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Posty: 16394
Rejestracja: 17 paź 2010, 12:28
Imię: Bodek
Lokalizacja: Polska B
Auto: Zafira_B_Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:
Kontakt:

#49 Post autor: Bodek »

dumas pisze:Witam koledzy
Mój sprzęt Johny II i ML-145 Sirio
W focusie było bez zarzutów.

W ZB 1,9 CDTi niestety podczas jazdy słychać silnik, który przebija wszystkich którzy udzielają się. Jeśli chcę usłyszeć kogokolwiek dobrze muszę zdjąć nogę z gazu lub zatrzymać się. Na ASC znów przez parę godzin wgl radio może się nieodezwać bo cały czas myśli, że są zakłocenia.

Co polecacie? Zasilanie na stałe (nie przez zapalniczkę), filtry, zmiane radia czy anteny??
Pozdrawiam i czekam na podpowiedź od kolegów
Jak to przeczytasz TO - stwierdzisz, że masz problem :D
:lis:

"NADZIEJE LUDZI MĄDRYCH SĄ PEWNIEJSZE NIŻ BOGACTWO NIEUKÓW" - DEMOKRYT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bogusław Kuduk, ps. Bodek + 30.11.2020. R.I.P.

ODPOWIEDZ

Wróć do „CB Radio”