Mapy Navteq do nawigacji Opel

Car Audio + navi - tematy dotyczące Zafiry B

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
marrybus

#121 Post autor: marrybus »

twardypt91 pisze:Jest jakaś większa różnica pomiędzy EE i CE? Na mapie Polski mi zależy tylko :>
Central Europe - CE - A, CH, D, FL, I
East Europe -EE - BG, CZ, EST, H, HR, LT, LV, PL, RO, SK, SLO

Anony Mous

#122 Post autor: Anony Mous »

ehh.. :lol: KOL. Twardy..skopiuj tylko link , bez komentarza ..czyli ....... /K8Y0Q5VYC0
Pozdrowienia

smaru

#123 Post autor: smaru »

u mnie tez smiga...
dzieki za linki - tez na poczatku kopiowalem z opisami ale po chwili zalapalem ;)

kamol

#124 Post autor: kamol »

tEREk wielkie dzięki za linki u mnie śmiga (sprawdzałem 09. East Europe) :D dodatkowo spolszczenie navi od Wołka nic tylko śmigać :lol:
Autko z początku 2008 CD 70 GID i miałem soft z 04/04/07 więc wersja od Wołka spokojnie weszła 10/10/07 :D i teraz miły kobiecy głosik prowadzi mnie przez świat :>

buszmen72

#125 Post autor: buszmen72 »

chłopaki dajcie też linka na priv dla buszmenka plisssssss ;)

[ Dodano: Wto Cze 28, 2011 16:16 ]
czy będzie smigać na dvd 90 i jak to wypalić i czym :piwo:

smaru

#126 Post autor: smaru »

przeciez linki sa w tym temacie - chyba zakladka 7 - post kol. Terek

Anony Mous

#127 Post autor: Anony Mous »

buszmen72 pisze:czy będzie smigać na dvd 90 i jak to wypalić i czym :piwo:
To co jest powyżej od tEREka, to łącznie ci nie podejdzie. Musiałbys poszukać w necie obrazu płyty DVD dla nowych map 2011/2012. Lub ewentualnie wypalić powyższe obrazy na płyty CD i żonglowac płytami, ale nie po to masz DVD90... :idea:
A wypalić :?: Nero, alkohol, ...
Oooo, może tutaj, ostatnia pozycja ważąca 3278,8 MB, to może być obraz płyty DVD.

jacek171177

#128 Post autor: jacek171177 »

Witam szanownych kolegów ,mam dwa tytanka .
Czy mapa East Europe podana dędzie hulać w ZB z roku 2006 i czy to gada lub pisze po pl, i drugie pytanko cz nagram to na Cyberlink Power2go czy śćągnąć nero 10 . Dzięki za pomoc wszystkim z góry
Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, 21:34 przez jacek171177, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MieHor
Zafiromaniak
Posty: 2915
Rejestracja: 26 kwie 2009, 16:07
Imię: Mieczysław
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Auto: Zafira
Model: B
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#129 Post autor: MieHor »

jacek171177, napisałeś tylko dwa niecałe wiersze tekstu a błędów - szkoda gadać :oops: :roll:

jacek171177

#130 Post autor: jacek171177 »

sorki jak jest coś żle napisane .
Mam CD 70 w zafirze 2006 r a pytanie jest takie, jak ściągnę mapę [ Easty europe] czy po nagraniu na programie Cyberlink power2go będzie hulać w zofi i czy da się połączyć dwie mapy na jedną płytkę niemcy i polskę i czy jest tam język polski ( czy musi być nero 9 lub 10 )
sorki za błędy

Piotrek413

#131 Post autor: Piotrek413 »

Wątpię aby dwie mapy zmieściły się na jednej CD ;) Musisz nagrać każdą na innej płytce i będzie działać. Polecam program który podał terek :piwo: - IMAGEBURN
Po nagraniu nawigacja śmiga aż miło :D

Jeżeli chcesz mieć lektora i menu od nawigacji po polsku to musisz poprosić wolka z forum http://projektnavi.pl/ o wersję testową ;)

jacek171177

#132 Post autor: jacek171177 »

Dzienki kolego Piotrek413 teraz już powoli kumam co i jak
Jak piszesz to pod tym adresem trzeba się logować i szuka wolka i on dalej pokieruje i pomorze .. Dżienki

kamol

#133 Post autor: kamol »

Jestem po testach navi (09. East Europe) wszystko OK
Ostatnio zmieniony 03 sie 2011, 05:32 przez kamol, łącznie zmieniany 1 raz.

kuband

#134 Post autor: kuband »

Czy może mi ktoś pomóc w zdobyciu mapy Polski do CD70? Proszę o jakiś link do pobrania. Ten co podał terek EE, jakoś nie może u mnie zaskoczyć. Dzięki :(

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Posty: 16394
Rejestracja: 17 paź 2010, 12:28
Imię: Bodek
Lokalizacja: Polska B
Auto: Zafira_B_Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:
Kontakt:

#135 Post autor: Bodek »

kuband pisze:Czy może mi ktoś pomóc w zdobyciu mapy Polski do CD70? Proszę o jakiś link do pobrania. Ten co podał terek EE, jakoś nie może u mnie zaskoczyć. Dzięki :(
Poszło na PW
:lis:

"NADZIEJE LUDZI MĄDRYCH SĄ PEWNIEJSZE NIŻ BOGACTWO NIEUKÓW" - DEMOKRYT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bogusław Kuduk, ps. Bodek + 30.11.2020. R.I.P.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira B”