[A] + [B] Zmiana języka w kompie na polski

Posty na tematy techniczne, które nie pasują do żadnego innego działu technicznego, np. HowTo, porady wykonane przez użytkowników.

Moderator: Mariusz

Wiadomość
Autor
Bieniek

#151 Post autor: Bieniek »

Rocznik 2003.Nie ma opcjach wyboru Polskiego.To co mam zrobci,zeby byl?

Mihó

#152 Post autor: Mihó »

Zapraszam do mnie (wysyłkowo również)

[ Dodano: Czw Sie 25, 2011 10:00 ]
Jakie masz radio ? Nie masz czasem CCRT700, albo NDC* ?

artus

#153 Post autor: artus »

Szukam kogoś z okolic Katowic kto zmieni język w menu komputera w Zafirze 2007 dvd90

Awatar użytkownika
MieHor
Zafiromaniak
Posty: 2915
Rejestracja: 26 kwie 2009, 16:07
Imię: Mieczysław
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Auto: Zafira
Model: B
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#154 Post autor: MieHor »

artus, masz dwa wyjścia (pomijam ASO, bo tego w CD 70 Navi_DVD D90 Ci nie zrobią):

- możesz poprosić na stronie www.projektnavi.pl (niestety trzeba być zarejestrowanym) w odpowiednim temacie kolegę Wołka o udostępnienie do testowania Menu Navi PL CD70/DVD90 - dot. tylko spolszczenia nawigacji

- możesz skontaktować sie z kolegą DJ_Tomcat ( www.opel-navi.pl ), który jest autorem całkowitej wersji spolszczenia radia, navi, tel. kom. oraz BC - niestety nie udostępnia oprogramowania do samodzielnej zmiany języka - trzeba pojechać do niego lub wysłać radio (oczywiście wszystko odpłatnie)

m@@rcin

#155 Post autor: m@@rcin »

z tego co sie orjentuje to chyba niema jeszcze spolszczenia BC chyba ze sie myle :?: :/

Awatar użytkownika
MieHor
Zafiromaniak
Posty: 2915
Rejestracja: 26 kwie 2009, 16:07
Imię: Mieczysław
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Auto: Zafira
Model: B
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#156 Post autor: MieHor »

m@@rcin, przecież post wyżej napisałem o tym - w ASO tego nie robią, jest natomiast taka możliwość u wymienionego kolegi

m@@rcin

#157 Post autor: m@@rcin »

MieHor, mi tez chodzilo o kolege Tomka, z tego co kojarze to chyba nie ukonczyl spolszczenia BC, a moze ukonczyl :?: :> a ja nic niewiem :/

[ Dodano: Pią Wrz 16, 2011 15:35 ]
wszystko jasne jest BC po polsku zwracam honor :piwo: :D przegapilem watek ;)

bamber8

#158 Post autor: bamber8 »

Mam pytanie jak wygląda zmiana języka komputera w zośce A z niemeickiego na polski lub gdzie to zrobić?

shaq34

#159 Post autor: shaq34 »

Witam mam Zafire 2000r i jezyk w kompie jest z tego co sie domyśliłem holenderski, nie koniecznie zalezy mi na polskim ale i angielski byłby spoko, ktos wyzej pisal ze mozna to zrobic samemu, czy moze mi ktos pomoc jak to zrobic??

Harry200
Zafiromaniak
Posty: 2531
Rejestracja: 15 sty 2009, 19:27
Imię: Henryk
Lokalizacja: Raszyn
Auto: Zafira
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Y22DTR
Gender:

#160 Post autor: Harry200 »

No niestety zmiana języka w ZA tylko przez serwisowy Tech2,na angielski bez problemu z polskim w autach przed 2002 nieraz jest problem..

Kuniarz

#161 Post autor: Kuniarz »

Dobra, przeleciałem ten wątek od początku ;-)

Mam Zośkę A, język flamandzki, radio CDR500 i wyświetlacz TID - ponoć nie da się tego bezboleśnie przerobić na ojczysty, lub choćby angielski.

Siedzę trochę w mikrokontrolerach, wymyśliłem sobie układ, który mógłby tłumaczyć komunikaty na polski. Mała kostka: odpinasz złącze przy TID, wkładasz urządzenie, podłączasz kabel do niego i... masz język polski.
Czy jest sens takie coś budować, zakładając, że musiałoby kosztować ok. 150 zł ?
Może wala się komuś lekko uszkodzony TID i oddałby go za browary na cel eksperymentów z projektem ? (grunt żeby cokolwiek wyświetlał w górnej linii)

Anony Mous

#162 Post autor: Anony Mous »

Kuniarz pisze:Czy jest sens takie coś budować, zakładając, że musiałoby kosztować ok. 150 zł
Myślę że jest sens, chociaż przyzwyczaiłem się do angielskiego to chętnie zamieniłbym go na ojczysty język.

bamber8

#163 Post autor: bamber8 »

a masz zochę A ja zmieniłem na polisch za 50 zeta,jak chcesz podam ci namiar

Mihó

#164 Post autor: Mihó »

Kuniarz, można zmienić język :)

henkowski

#165 Post autor: henkowski »

witam. gdzie mozna by bylo zmienic jezyk na polski w okolicach sanoka (podkarpackie), Mam zafirę z 2004 r.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna technika”