[B]Nakładki na klamki stalowe

Wszystko o karoserii na zewnątrz i wnętrzu (naprawy blacharskie, szyby, fotele, tapicerka, plastiki, bagażniki dachowe itp.)

Moderatorzy: Mariusz, Tazz

Wiadomość
Autor
rafi.zafi

[B]Nakładki na klamki stalowe

#1 Post autor: rafi.zafi »

Jak w pytaniu co sadzicie o nakładkach stalowych na klamki. Moje klameczki sa troche poobijane wiadomo od czego i chciałem je troszke odswieżyc. Nie chce utopic kasy . Może ktoś z forumowiczów ma doswiadczenia w tym temacie. Czy warto.
Ostatnio zmieniony 15 gru 2011, 01:21 przez rafi.zafi, łącznie zmieniany 1 raz.

tico0

#2 Post autor: tico0 »

Masz na myśli takie "chromowe" nakładki na klamki zewnętrzne? . Znajomy miał takie w "octavi" (zamówił w aso) kilka lat wyglądoało to ładnie.... . Po za tym to kwestia gustu.... . Z tymi do astry-zafiry z allegro jak wygląda z trwałością to nie mam pojęcia...

rafi.zafi

#3 Post autor: rafi.zafi »

Dokładnie o takie mi chodzi co do wyglądu ja mam srebrne obramowki i dużo chromu od nowosci , mysle ze nie powinno sie grysc . Zalezy mi na tym czy to nie odstaje i nie haczy np o karoserje przy otwieraniu.

F-19

#4 Post autor: F-19 »

Co do trwałości to trudno mi się wypowiadać, natomiast co do wyglądu to oczywiście kwestia gustu, moim zdaniem takie świecące się całe klamki na tle koloru wygladaja jak dołożone przypadkowo i nie stanowią całości razem z drzwiami. Niezłym i moim zdaniem ładnym rozwiązaniem (jeżeli ktoś chce mieć chrom na klamkach) są klamki z Insigni. Chromowana jest tylko część czołowa klamki natomiast reszta jest w kolorze samochodu. W całości prezentuje się to bardzo ładnie (moje zdanie).

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Posty: 16394
Rejestracja: 17 paź 2010, 12:28
Imię: Bodek
Lokalizacja: Polska B
Auto: Zafira_B_Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:
Kontakt:

#5 Post autor: Bodek »

F-19 pisze:.....Niezłym i moim zdaniem ładnym rozwiązaniem (jeżeli ktoś chce mieć chrom na klamkach) są klamki z Insigni. .....
Czy z Insygni podejdą do Zośki :?: i ile kosztują :?:

Jeżeli chodzi o całe chromowane, to rzecz gustu, ja mam chromowane relingi i listwy boczne z racji wersji Cosmo, ale jak będą w całości chromowane, to mogą wyglądać troszkę za ciężko i obciachowo, fajne byłoby jakieś rozwiązania połowiczne, może nie na całości.
:lis:

"NADZIEJE LUDZI MĄDRYCH SĄ PEWNIEJSZE NIŻ BOGACTWO NIEUKÓW" - DEMOKRYT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bogusław Kuduk, ps. Bodek + 30.11.2020. R.I.P.

Grisza

#6 Post autor: Grisza »

Bodek_K pisze:
F-19 pisze:.....Niezłym i moim zdaniem ładnym rozwiązaniem (jeżeli ktoś chce mieć chrom na klamkach) są klamki z Insigni. .....
Czy z Insygni podejdą do Zośki :?: i ile kosztują :?:

Jeżeli chodzi o całe chromowane, to rzecz gustu, ja mam chromowane relingi i listwy boczne z racji wersji Cosmo, ale jak będą w całości chromowane, to mogą wyglądać troszkę za ciężko i obciachowo, fajne byłoby jakieś rozwiązania połowiczne, może nie na całości.
nowy komplet w ASO coś około 800 zł z tego co pamiętam.
Poza tym trochę wątpię czy podejdą (do VC / Signum nie pasują)

Awatar użytkownika
Krzysztof
Debiutant
Posty: 30
Rejestracja: 04 kwie 2009, 23:05
Imię: KRZYSZTOF
Lokalizacja: Lędziny
Auto: Zafira
Model: C
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#7 Post autor: Krzysztof »

Witam
Z Insignii podchodzą po małej przeróbce.
Kris

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karoseria i wnętrze”