UBEZPIECZENIE do Zafiry - jakie, gdzie?

Czy to auto warto kupić? Co o nim sądzą inni forumowicze? Tutaj możecie się do woli pytać o auta z ogłoszeń.

Moderator: Tunio999

Wiadomość
Autor
Szymon78

#166 Post autor: Szymon78 »

wlasnie dostalem nową umowe -przedłużenie w LD - zniżki OC +AC 60%

kwota 1545pln na kolejny rok... bez wkłądu własnego w AC
wycena auta 28 200pln

cos podorzały te stawki bo w zeszłym roku podobnie płaciłem a wartośc auta była duzo wyższa.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2011, 22:12 przez Szymon78, łącznie zmieniany 1 raz.

Woytas

#167 Post autor: Woytas »

od zeszłego roku skoczyło o prawie 20% i po nowym roku znowu pójdzie :(

Szymon78

#168 Post autor: Szymon78 »

acha.... to juz wiem dlaczego.

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Posty: 16394
Rejestracja: 17 paź 2010, 12:28
Imię: Bodek
Lokalizacja: Polska B
Auto: Zafira_B_Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:
Kontakt:

#169 Post autor: Bodek »

Ja w tym roku lekko zmodyfikowałem swój pakiet, zamiast ubezpieczać szyby, co kosztuje już 90zł wybrałem "ubezpieczenie zniżki".
Polega to na tym, że nawet gdy walnę z mojej winy (mówimy o AC) nie tracę swojej zniżki - dotyczy to pierwszej stłuczki, przy następnej warunki pozostają na dotychczasowych zasadach.
Ma to swoje dobre strony, przy założeniu, że (odpukać) nic się złego nie stanie przez cały okres ubezpieczenia, to pod koniec jego trwania zawsze można sobie coś odremontować.

Polecam, bo nie każdy ubezpieczyciel o tym mówi, a podobno jest to już powszechne.

Koszt 81zł.
:lis:

"NADZIEJE LUDZI MĄDRYCH SĄ PEWNIEJSZE NIŻ BOGACTWO NIEUKÓW" - DEMOKRYT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bogusław Kuduk, ps. Bodek + 30.11.2020. R.I.P.

Szymon78

#170 Post autor: Szymon78 »

ja właśnie sie zdecydowałem LD 1406,55pln
OC+AC Premium+ NNW
500pln udział własny
także lekko zmodyfikowałem AC ze standard na premium.

pozostaje tylko wyczyścić kieszenie i opłacić.

fabidan

#171 Post autor: fabidan »

Myślę, że aby lepiej porównać ze sobą oferty należało by dodać jeszcze swój wiek i okres posiadania prawa jazdy.
W moim przypadku:
Wiek: rocznikowo 25 lat
Prawko od: 2005
Zniżka: na ostatnim OC -60%
Składka podstawowa: 1077zł
Składka do zapłaty 532zł
NW kierowca na 10.000 15zł
NW pasażerów na 10.000 4x10zł
Razem 587zł
Ubezpieczyciel BTA (łotewski)

Anony Mous

#172 Post autor: Anony Mous »

Witam jedna promocja w Liberty Direct zakończona , ale jest już nowa :D

Komunikat o zakończeniu Promocji „Poleć sprawdzone ubezpieczenie”

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że z dniem 28.11.2011 roku promocja „Poleć sprawdzone ubezpieczenie” została zakończona.

Wszelkie uprawnienia nabyte przez Klientów i Nowych Klientów przed datą zakończenia Promocji, przede wszystkim prawo do otrzymania Nagrody lub Zniżki, będą realizowane aż do ich pełnego wykorzystania.

Jednocześnie informujemy, że od dnia 29.11.2011 r. wprowadzamy nową promocję pod nazwą „Podaruj znajomemu zniżkę”, w ramach której Twoi znajomi będą mogli kupić ubezpieczenie komunikacyjne ze zniżką. Zapraszamy do udziału w nowej promocji!

Podaruj znajomemu zniżkę

Chcesz umożliwić znajomym skorzystanie ze zniżki? Przystąp do programu i przekaż im numer swojej polisy, a będą oni mogli podając go przy zawieraniu umowy kupić ubezpieczenie komunikacyjne ze zniżką:
- 50 zł przy zakupie pakietu OC,
- 100 zł przy zakupie pakietu OC+AC.
To mój numer polisy 90663194 :lol: :piwo:
Sprawdź swoją składkę zadzwoń pod nr tel: 22 589 91 91 lub
https://www.libertydirect.pl/ - przy robieniu kalkulacji wpisz kod

robpiwcio
Bywalec
Posty: 102
Rejestracja: 06 lut 2011, 22:27
Imię: Robert
Lokalizacja: Namysłów - Opolskie
Auto: Zafira
Model: B
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#173 Post autor: robpiwcio »

Witam!!!
Właśnie zapłaciłem kolejny rok, od kupna do teraz jeździłem na ubezpieczeniu sprzedającego'
I tak:
Liberty Direct -Namysłów - Opolskie)
60% + 10% za ING - OC i AC, NNW i Assistans Premium
2005r
pakiet bez wkładu własnego
wartosc 27 tys

1080,08 pln :)
Chyba dobra cena, to jest moje pierwsze w życiu AC, a mam kontynuacje od 18 lat

darkp1

#174 Post autor: darkp1 »

janusz822, a Ty co masz z tego?

Grisz

#175 Post autor: Grisz »

Wiesz co ja jestemkierowca prawie bez znizek i musialem na siebie ubezpieczyc :/ patrzylem na oferty ubezpieczycieli i zonk normalnie. Za namowa kolegi skorzystalem z uslug brokera i jestem mega zadowolony:
- nic im nie placisz
- wyszukuja najtansza oferte na rynku lub najkorzystniejsza w Twojej kombinacji pakietow
- co roku sami dzwonia i przypominaja o uplywie i organizuja nowa oferte
- oczywiscie papierkowa robota jest ich ciebie interesuje tylko przyjscie do nich podpisanie i oplacenie oc/ac.
Polecam ;)
Sorry za literowki ale pisze z telefonu

ldawid

#176 Post autor: ldawid »

Libery Direct :?: :idea:
broń boże - nie chcę robić antyreklamy - nie jestem w żadnym calu tym zainteresowany - ale ;)
czy każdy przeczytał warunki szczególne ubezpieczenia tegoż :?:
Czy nie jest tak, że szkoda jest likwidowana od pewnego pułapu? powiedzmy 5 tyś PLN-ów?
Ja niestety w styczniu br. miałem szkodę z AC w PZU- przysłowiowy :shock: "słupek" z reklamy TV. Likwidacja szkody
szybka i bezbolesna tyle że, składka nowego podskoczyła mi o 360 PLN-ów. Muszę powiedzieć, że mam dobrego agenta, wychwyci wszystkie możliwe upusty i tak mijająca polisa -suma gwarancyjna 36tyś zł, ubezpieczenie OC, AC, NNW, szyby wycenili mi w ub. roku na 1890 zł. W tym roku uwzględniając szkodę własną stawka poszła do 2250. No cóż, chciało się "pukać" :shock: to się ma :cry: .
Byłem już prawie prawie u gąseczki Libery Direct z wyceną polisy ok. 1750 PLN-ów kuszące no nie?
No ale ..... ktoś mnie w ostatniej chwili naprostował :D
Pozostaję mimo wszystko na razie przy PZU.

A tak coby nie było:
Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze ...... od Ldawid z TrzyMiasta dla wszystkich Forumowych kolegów i przyjaciół.

Arturo

#177 Post autor: Arturo »

darkp1 pisze:janusz822, a Ty co masz z tego?
100 PLN dla Ciebie i 100 PLN PLN janusza ;)

Jeśli ktoś będzie ubezpieczał się w LD to ja również podaję swój numer polisy: 2012-102843045

Anony Mous

#178 Post autor: Anony Mous »

darkp1 pisze:janusz822, a Ty co masz z tego?
Witam szkoda że zadajesz pytanie gdy nie mam możliwości odpowiedzi , chyba że nie widziałeś tego czerwonego paska :>

Już odpowiadam - w poprzedniej promocji taka sama nagroda jak i zniżka dla nowego klienta minus podatek który trzeba odprowadzić do U.Skarbowego.
Ale to sie skończyło pisałem powyżej i teraz zniżkę otrzymuje tylko nowy klient. Tak jest w regulaminie i nie piszą nic o nagrodach Regulamin

Podając mój numer nawet naginam regulamin ale robię to dla znajomych :D &3 pkt2

Arturo pisze:
darkp1 pisze:janusz822, a Ty co masz z tego?
100 PLN dla Ciebie i 100 PLN PLN janusza ;)

Jeśli ktoś będzie ubezpieczał się w LD to ja również podaję swój numer polisy: 2012-102843045
Kolego chyba piszesz głupoty poczytaj nowy regulamin :P

Awatar użytkownika
vertal
Debiutant
Posty: 36
Rejestracja: 29 gru 2011, 16:42
Lokalizacja: Łowicz
Model:

#179 Post autor: vertal »

Panowie w Liberty Direct zapłaciłem 1600 zł po roku chcę przedłużyć u nich i wyliczają mi 1560 zł ....wszedłem na ich stronę i w kalkulacji obliczeniowej wpisałem wszystkie te same dane -oblicz i symulator wyliczył mi 1420 zł --dzwonie do nich i to mówię trochę kombinowali ale zaliczyli mi ta kwotę 1420zł . tak wiec najpierw komputer i wyliczyć sobie samemu ,a potem dzwonić
Inni tobie pomogą jak zobaczą że sam chcesz sobie pomóc

Awatar użytkownika
wolverin
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: 12 mar 2012, 22:06
Lokalizacja: Lubin
Model:

#180 Post autor: wolverin »

Kupiłem Zafirkę i stwierdziłem że czas po raz pierwszy zainwestować w AC. Zniżek na OC mam 30% AC 0%. Ból straszny bo AC bez zniżek swoje kosztuje. No ale od czego internet i telefon zacząłem szukać, robić symulacje. Najkorzystniej wyszło w AXA Direct. Już miałem z nimi podpisać umowę, wyszło jednak tak że zadzwoniłem do Liberty Direct. Okazało się że przepiszą mi zniżki ojca z którym mam drugie auto na współwłasność. W ten sposób dostałem 60% zniżki na OC. Przepisali też 60% z OC na AC do tego dostałem jeszcze 5% zniżki za płatność kartą kredytową no i wyszło 1100pln z hakiem. :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o auta, porady przed zakupem”