[B] - m@@rcin - 1.9 CDTI Cosmo OPC Line,150 KM automat

Moderatorzy: Tunio999, Tazz

Wiadomość
Autor
prymus
Debiutant
Posty: 38
Rejestracja: 16 mar 2011, 18:42
Lokalizacja: Radom
Model:

#91 Post autor: prymus »

pięknieje w oczach ta Twoja Zośka, podpowiedz ile kosztowało przyciemnianie szyb i ile masz procent przepuszczalności światła (czy mniej niż 70%)? oraz jak zamocowałeś z tyłu daszek na klapie?

m@@rcin

#92 Post autor: m@@rcin »

podziekowall :) za szybki dalem 650 zl w lodzi :) jaka maja przpuszczalnosc to nie wiem napewno mniej niz 70%, poniewaz 70% wypuszcza fabryka i kazda ingerencja w przyciemnieniem wiaze sie ze zlamaniem przepisow o przepuszczalnosci :)

zbyszekm80

#93 Post autor: zbyszekm80 »

na zdjęciach wydaje mi się ze przednie szyby boczne też przyciemniłeś. ciekawe gdzie robisz przeglądy :)

Awatar użytkownika
KIT GTO
Mieszkaniec
Posty: 412
Rejestracja: 10 cze 2011, 21:57
Lokalizacja: lbn
Model:

#94 Post autor: KIT GTO »


m@@rcin

#95 Post autor: m@@rcin »

no niestety tak, jesli sie nie uda sprzedac to pozostanie przez jakis czas jeszcze ale i tak jestem zmuszony sprzedac, musze kupic cos tanszego bo potrzebuje kaski na swoje lokum a nie chce sie za duzo zaporzyczac w bankach :/ jesli chodzi o samo auto to jest w jak najlepszym porzadku nie sprzedaje bo zaczyna sie cos psuc czy tym podobne, poprostu zmusza mnie sytuacja

Szymon78

#96 Post autor: Szymon78 »

hmm.. czyżby koledze już się znudziła :mrgreen:

Anony Mous

#97 Post autor: Anony Mous »

nie rozumiem Cię trochę....po co więc inwestujesz w auto, dodając różne zabaweczki skoro ją sprzedajesz?

DaRek7

#98 Post autor: DaRek7 »

kaliope, przecież tutaj masz odpowiedź na swoje pytanie? ;)
m@@rcin pisze: poprostu zmusza mnie sytuacja
m@@rcin pisze: jestem zmuszony sprzedac, musze kupic cos tanszego bo potrzebuje kaski na swoje lokum a nie chce sie za duzo zaporzyczac w bankach

m@@rcin

#99 Post autor: m@@rcin »

dzieki Darek ze wytlumaczyles :) w kwietniu odbieram decyzje o zabudowie i jezeli sie nie uda sprzedac to bede jezdzil jeszcze jakis czas :)

Anony Mous

#100 Post autor: Anony Mous »

Darek, .... ja umiem czytać...i wiem, że kasa potrzebna ale
m@@rcin pisze: co to dalszych zmian to jeszcze nie wiem bo mam maly dylemat ale zobaczymy co wyjdzie :)
i tego nie rozumiem....

m@@rcin

#101 Post autor: m@@rcin »

kaliope pisze:Darek, .... ja umiem czytać...i wiem, że kasa potrzebna ale
m@@rcin pisze: co to dalszych zmian to jeszcze nie wiem bo mam maly dylemat ale zobaczymy co wyjdzie :)
i tego nie rozumiem....
wiec napisze wyrazniej :) co do dylematu to wlasnie tym dylematem jest sprzedaz.

Jezeli trafi sie ktos kto bedzie chcial kupic Zoske to sprzedam, jezeli nie bedzie takiej osoby to beda ja trzymal jeszcze przez jakis czas :) chyba ze ulozy sie wszystko innaczej i nic nie wypali to bede dalej sie cieszyl jazda :) jak narazie czekam na warunki zabudowy z gminy i jesli to nie wypali to bede myslal dalej co zrobic.

co do ostatnio zalozonych rzeczy to je zalozylem bo czekaly na regale i na tym koncze :)

Anony Mous

#102 Post autor: Anony Mous »

ok ...rozumiem....życzę więc powodzenia w papierkach.....odczułem to na własnej skórze.....czekając 2 lata na pozwolenie.....i wydając 10tys na papierki. :)

m@@rcin

#103 Post autor: m@@rcin »

to teraz mnie pocieszyles :) no wiec sam wiesz jak jest ze kaska jest potrzebna zawsze to liepiej na swoim niz komus na glowie ciagle siedziec :)

Grisza

#104 Post autor: Grisza »

weź mnie m@@rcin nawet nie wkurzaj - jak kupowałem swoją, to pytałem czy nie będziesz sprzedawał... :evil:

PS.
zamawiam grill jakby co ;)

Harry200
Zafiromaniak
Posty: 2531
Rejestracja: 15 sty 2009, 19:27
Imię: Henryk
Lokalizacja: Raszyn
Auto: Zafira
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Y22DTR
Gender:

#105 Post autor: Harry200 »

Czy o CB pasażerowie nie zaczepiają nogami,też myślę o zamontowaniu i szukam miejsca...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira B”