[B]Podsufitka-pomysł na MOD

Wszystko o karoserii na zewnątrz i wnętrzu (naprawy blacharskie, szyby, fotele, tapicerka, plastiki, bagażniki dachowe itp.)

Moderatorzy: Mariusz, Tazz

Wiadomość
Autor
billi_

#31 Post autor: billi_ »

Dobry temat żeby poczytać nowe pomysły na dodatkowe schowki we wnętrzu, bo jak na minivana który powinien mieć mnóstwo schowków w szoferce, nasze Zośki wypadają mizernie... ja osobiście myślałem o jakimś dodatkowym w okolicach oświetlenia wnętrza przy lusterku tam gdzie są zaślepki... a może ktoś z Was ma tam coś umieszczone...?

Awatar użytkownika
Mattai
Zafiromaniak
Posty: 786
Rejestracja: 15 lis 2009, 15:23
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Auto: Zafira
Model: C
Oznaczenie silnika: A20DT
Gender:

#32 Post autor: Mattai »

Ktoś może demontował słoneczniki? Bo nie mogę sobie bez zniszczeń poradzić z tymi mocowaniami... jest jakiś patent na to? Śrób nie widzę
Scorpio I Lift-back 2.0(OHC)>VW Golf III Variant 1.9TDI(ALE)> ZA 2.0(Y20DTH)>ZC 2.0 (A20DT)

rafi.zafi

#33 Post autor: rafi.zafi »

Jedną strone odkręcasz normalnie sruba. Druga strona jest tam taki jakby bolec ktory trzeba wyciagnac jak sie dobrze przyjrzysz to go zobaczysz on jest w tej samym kolorze co mocowani tylko nie pamiętam z ktorej strony ale wydaje mi sie ze od strony jak patrzysz na wprost ciagniesz go do siebie . Najlepszy do tego noz maly albo srubokrecik jak wyjdzie bolec to ciagniesz na dól mocowanie i tyle. Mam nadzieje ze wyjasniłem i sie zrozumiemy :mrgreen:
A to sie tyczy zafci B. Ale pewnie podobne rozwiazanie.

Awatar użytkownika
Mattai
Zafiromaniak
Posty: 786
Rejestracja: 15 lis 2009, 15:23
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Auto: Zafira
Model: C
Oznaczenie silnika: A20DT
Gender:

#34 Post autor: Mattai »

Tak jest tam takie coś, wszystko z nim próbowałem , ale do głowy by mi nie przyszło ze trzeba wyciągnąć.
Na żadnym zdjęciu nie było wyraźnie widać jak to jest w środku, więc nie ryzykowałem demolki na siłę.
Dzięki, może wreszcie odpalę BT i poskręcam kokpit/schowek :-)
Scorpio I Lift-back 2.0(OHC)>VW Golf III Variant 1.9TDI(ALE)> ZA 2.0(Y20DTH)>ZC 2.0 (A20DT)

wiesiek74

#35 Post autor: wiesiek74 »

to jest taki klin trzeba go małym płaskim śrubowkrętem zahaczyć i wysunąć do szyby, jeśli masz problem z rozbieraniem podsufitki to pisz do mnie ja to robię na codzień, to pomogę

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karoseria i wnętrze”