Opel Zafira B 1,7 CDTI 2008 z salonu Opla

Moderator: Tunio999

Wiadomość
Autor
luki50

Opel Zafira B 1,7 CDTI 2008 z salonu Opla

#1 Post autor: luki50 »

Witam kolegów,
Szukam Zafirki z roku 2008 lub 2009, chcę żeby było to auto pewne, bez niespodzianek i nie planowanych wydatków na naprawy.

Znalazłem takie coś:
http://www.g2.pl/samochod.php?idsamochodu=75154

Co o tym sądzicie? Czy myślicie, że auta z Autoryzowanego salonu są pewniejsze? W końcu udzielają na nie gwarancji. A komisy i inne firmy sprowadzające to chyba nie zawsze.

Dzięki za pomoc

Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 paź 2012, 22:08 przez luki50, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Posty: 16394
Rejestracja: 17 paź 2010, 12:28
Imię: Bodek
Lokalizacja: Polska B
Auto: Zafira_B_Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:
Kontakt:

#2 Post autor: Bodek »

Uważa, że oferta jest bardzo przyzwoita, zdjęcia kiepskie, więc pozostaje obejrzeć na żywo i sprawdzić czy jest OK.

Myślę, że papiery wszystkie ma. :D
:lis:

"NADZIEJE LUDZI MĄDRYCH SĄ PEWNIEJSZE NIŻ BOGACTWO NIEUKÓW" - DEMOKRYT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bogusław Kuduk, ps. Bodek + 30.11.2020. R.I.P.

adasko

#3 Post autor: adasko »

Komisy przy salonowe tez mają rozne auta :D nie zawsze pewne.. a gwarancje masz dopoki nie zechcesz z niej skorzystac i się okazuje ze tego i tamtego ona nie obejmuje :lol: DO tej ofertyt trzeba podejść jak do kazdej innej czyli na spokojnie i dobrze obejrzyj autko. Czy mi sie wydaje czy ona powinna miec biale lampy przednie :?:

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Posty: 16394
Rejestracja: 17 paź 2010, 12:28
Imię: Bodek
Lokalizacja: Polska B
Auto: Zafira_B_Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:
Kontakt:

#4 Post autor: Bodek »

adasko pisze:....Czy mi sie wydaje czy ona powinna miec biale lampy przednie :?:
Nie koniecznie - z lampami bywało różnie, mogą być jasne i czarne.
adasko pisze:..... DO tej ofertyt trzeba podejść jak do kazdej innej czyli na spokojnie i dobrze obejrzyj autko....
Pamiętaj - nie napalaj się - bo ci wcisnął co będą chcieli, idź z kimś komu nie zależy, niech oglądnie "spokojnym okiem"
:lis:

"NADZIEJE LUDZI MĄDRYCH SĄ PEWNIEJSZE NIŻ BOGACTWO NIEUKÓW" - DEMOKRYT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bogusław Kuduk, ps. Bodek + 30.11.2020. R.I.P.

yach

#5 Post autor: yach »

"
Bodek pisze:
adasko pisze:....Czy mi sie wydaje czy ona powinna miec biale lampy przednie :?:
Nie koniecznie - z lampami bywało różnie, mogą być jasne i czarne."

2008 rocznik nowe lampy z tyłu, a stare z przodu, przy "nowym" zderzaku coś nie halo. Ale mogę się mylić. :>

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Posty: 16394
Rejestracja: 17 paź 2010, 12:28
Imię: Bodek
Lokalizacja: Polska B
Auto: Zafira_B_Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:
Kontakt:

#6 Post autor: Bodek »

yach pisze: 2008 rocznik nowe lampy z tyłu, a stare z przodu, przy "nowym" zderzaku coś nie halo. Ale mogę się mylić. :>
Może ktoś chciał czarne, a nie srebrne.
Ostatnio zmieniony 07 mar 2012, 21:27 przez Bodek, łącznie zmieniany 1 raz.
:lis:

"NADZIEJE LUDZI MĄDRYCH SĄ PEWNIEJSZE NIŻ BOGACTWO NIEUKÓW" - DEMOKRYT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bogusław Kuduk, ps. Bodek + 30.11.2020. R.I.P.

yach

#7 Post autor: yach »

Wszystko fajnie ale to jest poliftowe auto ze starymi lampami, czyli działanie zupełnie odwrotne od Twego. A to już może wskazywać raczej na ograniczanie kosztów naprawy nadwozia, na zasadzie mniej wydam na naprawę więcej zarobię. A to już najlepiej o sprzedawcy nie świadczy. :lol:

Chyba że fotka jest tak fatalna że mamy do czynienia ze "w pełni" srebrnymi lampami, na na zdjęciu tego nie widać ;) Różne są trendy w motoryzacji, ale z reguły do auta montowane są podzespoły wskazujące na to że mamy do czynienia z nowszym modelem, a nie odwrotnie... Tym bardziej że tu stylizacja na starsze i tak jest bezcelowa, bo silnik jest, zdaje się 1.7, wcześniej w ZB nie montowany.

tradelux

#8 Post autor: tradelux »

Zbyteczne gadanie. Trzeba wziąć VIN i zdekodować.
Często widywałem ZB po lifcie z lampami przedliftowymi z przodu - wszystko zależy od wyposażenia auta - i tak opuszczały fabrykę!

Awatar użytkownika
Tunio999
Zafiromaniak
Posty: 5256
Rejestracja: 15 gru 2011, 21:09
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Auto: ex ZB 1.8 SPORT
Model: 2008
Oznaczenie silnika: Z18XER
Gender:
Kontakt:

#9 Post autor: Tunio999 »

Zgodnie z regulaminem pkt 5 temat zostaje zamknięty i wędruje do archiwum - Tunio999
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."
- Albert Einstein

<<< Pozdrawiam Tunio999 >>>

Zablokowany

Wróć do „Archiwum ogłoszeń - Zafira B”