Zafira B z Elbląga, 64 tys. przebieg za 30900?

Moderator: Tunio999

Wiadomość
Autor
concrete_cap

Zafira B z Elbląga, 64 tys. przebieg za 30900?

#1 Post autor: concrete_cap »

Witam wszystkich,
czy mogę prosić o ocenę wiarygodności tej oferty:
http://allegro.pl/opel-zafira-1-8ecotec-140km-10-alu16-klima-oplaty-i2633601759.html

Cena wydaje mi się za niska, ale proszę o opinie.
Czy ktoś zna tego sprzedawce? Konto nowe na allegro - AutoGieldaElblag, zero komentarzy, ale może ktoś kojarzy? Nowe konta i kwieciste opisy zawsze budzą moje podejrzenia... choć auto wygląda fajnie...

PiterG
Przeglądacz
Posty: 74
Rejestracja: 27 paź 2011, 11:57
Imię: Piotr
Lokalizacja: Bełchatów
Auto: Opel Zafira1.9
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT

#2 Post autor: PiterG »

Szczerze mówiąc za te pieniądze raczej nie jest to realne (moim zdaniem). Ja bym odpuścił. Mimo, że benzyna i wyposażenie (dość ubogie). Opis pojazdu trochę różni się od tego co widzimy na zdjęciach (mam na myśli wyposażenie), podłokietnik (jest tylko z tyłu), komputer pokładowy (podstawowy), parktronic (nieoryginalny), lusterko nie jest fotochromowe. Może ktoś z tamtych stron ją obejrzy i napisze jak karoseria i stan techniczny.

tradelux

#3 Post autor: tradelux »

Przeciez to jest w ogole nie realna oferta.
Za taka ZB w Niemczech trzeba zaplacic ponad 9tys Euro i liczyc sie z tym, ze szybko moze zniknac z oferty.

Andrzej2503
Zafiromaniak
Posty: 678
Rejestracja: 05 sty 2010, 22:59
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. [FG]
Auto: Zafiry
Model: wszystkie
Oznaczenie silnika: różne
Gender:

#4 Post autor: Andrzej2503 »

Jakiś kosmiczna oferta :lol: - chyba że w kredycie 50% na 50%
Mam bardzo podobną do sprzedaży - ale i przebieg większy :!: , i cena większa :!: .
Ale przynajmniej auto prawdziwe i pewne. ;)

PS. gdybym widział tu szansę zakupu dobrego auta to sam bym po nie pojechał :piwo: i sprzedawał dalej.
A do sprzedawcy i tak nie można się dodzwonić :mrgreen:
Już ktoś licytował to auto ale oferta została odrzucona.
sklepik z Zafirami B i C

concrete_cap

#5 Post autor: concrete_cap »

Dzięki za odpowiedzi. Zrobię tak, że zadzwonię do AutoHaus Dechent i poproszę o potwierdzenie info z książki serwisowej. Coś muszą o tej Zafirce wiedzieć - w końcu serwisowali.

Andrzej2503
Zafiromaniak
Posty: 678
Rejestracja: 05 sty 2010, 22:59
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. [FG]
Auto: Zafiry
Model: wszystkie
Oznaczenie silnika: różne
Gender:

#6 Post autor: Andrzej2503 »

a masz numer nadwozia? jeśli tak to wrzuć tutaj
sklepik z Zafirami B i C

jarocar

#7 Post autor: jarocar »

cena jest bardzo zaniska!!!!!!
wygląda na "nigeryjski przekręt" czyli niska cena i ładne autko ,żeby znależc jak najwięcej klijentów którzy wyślą zaliczkę na poczet zakupu autka ,którego w ogóle niema.!!!!!!!niby firma bo gościu pisze że cyt"cechą charakterystyczną oferowanych przezemnie aut "a podaje tylko jeden numer telefonu komórkowego i żadnego adresu!!!!!!!!!!!!!
zaklina że ma wyposażenie takie jak podaje a kłamie jak z nut.np.piszę ża ma alufelgi a to sa kołpaki strukturalne,podłokietnik a niema go wcale,welurowej tapicerki tez brak!!!najwidoczniej wszytkie jego slogany mają za zadanie uśpienie potencjalnych klijentów i w ten oto sposób gościu zarobi fajną sumke z tylko wysłanych zaliczek!!!!!!!!!!!!

shaqal
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 02 wrz 2011, 00:01
Lokalizacja: Grudziądz / Gdańsk
Model:

#8 Post autor: shaqal »

Jak byś czasem jechał obejrzeć to moge podjechać z Gdańska i pomóc w zakupie. Mam opcoma i miernik lakieru.
!!! Diagnostyka: Opel, Saab, Audi, VW, Seat, Skoda, Citroen, Peugeot, Renault, BMW - 692 226 016 !!!

kubala2313

#9 Post autor: kubala2313 »

Po prostu śmieszne ogłoszenie

concrete_cap

#10 Post autor: concrete_cap »

Dzięki wszystkim za pomoc :) nie zdołałem połączyć się ze sprzedającym. Topik można uznać za zamknięty.

Awatar użytkownika
Tunio999
Zafiromaniak
Posty: 5256
Rejestracja: 15 gru 2011, 21:09
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Auto: ex ZB 1.8 SPORT
Model: 2008
Oznaczenie silnika: Z18XER
Gender:
Kontakt:

#11 Post autor: Tunio999 »

Więc zamykam - Tunio999
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."
- Albert Einstein

<<< Pozdrawiam Tunio999 >>>

Zablokowany

Wróć do „Archiwum ogłoszeń - Zafira B”