[A] - Kabat - 2.0 T OPC, 200 KM, 2004

Moderatorzy: Tunio999, Tazz

Wiadomość
Autor
pitbull601

#46 Post autor: pitbull601 »

super zosieńka

zUla

#47 Post autor: zUla »

I Zosieńka piękna i podobają mi się same w sobie ujęcia. Dobry z Ciebie fotograf :)

Kabat

#48 Post autor: Kabat »

Bodek pisze:Możesz zdradzić ile czasu na to poświęciłeś, nie wspomnę już o $$ :lol:
Zajelo mi to prawie 11 godzin, nie bylo latwo bo wszystko recznie, bez zadnej mechaniki :D Ale powiem Wam ze sama przyjemnosc, zobaczyc koncowy efekt, oraz to jak pieknie woda kropelkuje na lakierze :D Bodku co do $$ to jezeli jestes zainteresowany to, moge wyslac Ci na PW info odnosnie tego.....

Archi moje rejony to Canning Town :D

Dziekuje za slowa uzania, mam nadzieje ze w moich rekach to auto dlugo wytrzyma, bo mam zapedy upalatorskie, a ze astra zostala w PL to ciagnie mnie zeby czyms poszalec :D

Arczi

#49 Post autor: Arczi »

Kabat pisze:Zajelo mi to prawie 11 godzin, nie bylo latwo bo wszystko recznie, bez zadnej mechaniki Ale powiem Wam ze sama przyjemnosc, zobaczyc koncowy efekt
Dokladnie. Tez to bardzo lubie : zarowno samo pucowanie jak i fekt koncowy :)
Kabat pisze:Archi moje rejony to Canning Town
Uuuu to po 2-giej stronie... Moje to KT1 EE :)
Kabat pisze:Bodku co do $$ to jezeli jestes zainteresowany to, moge wyslac Ci na PW info odnosnie tego.....
Ja tu robie zakupy EOT

cris559

#50 Post autor: cris559 »

śliczności :D
ale brakuje mi lotki z tyłu :P

Awatar użytkownika
jozek
Mieszkaniec
Posty: 414
Rejestracja: 18 paź 2010, 10:51
Lokalizacja: OPOCZNO(woj.łódzkie)
Model:
Kontakt:

#51 Post autor: jozek »

piękna Zosieńka
tylko pozazdrościć
bezawaryjności życzę
takich trzech jak nas dwóch nie ma ani jednego

Obrazek Obrazek
Obrazek

Kabat

#52 Post autor: Kabat »

jozek pisze:ale brakuje mi lotki z tyłu
no wlasnie z checia bym przygarnal taka, z dostepnoscia tej lotki nie mialbym problemu, ale ciekawi mnie jedno "ale" jak ona jest oryginalnie montowana

vide84

#53 Post autor: vide84 »

Zosieńka prezentuje się zacnie
miliona kilometró bezawaryjnej jazdy :)

Luis
Świeżak
Posty: 24
Rejestracja: 19 lut 2013, 08:16
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Stawiski [BKL]
Auto: Opel Zafira OPC Line
Model: ZA
Oznaczenie silnika: Z18XE
Gender:

#54 Post autor: Luis »

Kabat, Już pisałem na ATT, że na razie to mój typ na następny samochód. Kolor Arden Blau robi robotę, poza tym to wnętrze, jak przystało na OPC oczywiście. Nic dodać, nic ująć. No moze brakuje lotki. Ale to tylko dopełnienie całości :P
TYLKO OPC... LINE :)

Kabat

#55 Post autor: Kabat »

No to Mykkkk !! :hyhy: Jutro polerka, w poniedzialek nowe czarne silikony i nowe opaski :D

Obrazek


Obrazek

Lelu172

#56 Post autor: Lelu172 »

ajajajjajaaaajjj !!!! aleeee cudooo ! :D :lol: Pozdrawiam ! szerkosci ! :piwo:

Kabat

#57 Post autor: Kabat »

Co do rury, to miała być polerka, ale rura okazała sie być stalowa, a nie ameliniowa, także stwierdzilem ze czarny mat bedzie ładnie wyglądał pod maska, niestety nie udało mi sie kupic na miejscu złączek w kolorze czarnym, dlatego chwilowo wsadzilem niebieskie... Trzeba bedzie zamówic na necie nowe, bo jak dla mnie niebieski pod maską pasuje jak pięść do nosa, jutro montaż i może jakis filmik sie nakręci :mrgreen:

Obrazek[/b]
Ostatnio zmieniony 30 mar 2013, 23:18 przez Kabat, łącznie zmieniany 1 raz.

tr3h4

#58 Post autor: tr3h4 »

Czekam na efekty Twojej pracy. :D

Kabat

#59 Post autor: Kabat »

Osprzęt pod maską już siedzi, seryjne DV w turbinie zaślepione, tak aby BOV mogł sobie oddychać pełnią życia, dzis byla piekna pogoda to umyłem cale auto, i ponownie nalożylem na nie wosk Colliego, zostalo troche wolnego czasu to pozdejmowałem koła i idealnie wyszyściłem nadkola, także teraz wszystko wygląda jak z fabryki :D Wpadły też spryski z insigni, mgłowe, a na sam koniec nałozyłem na szyby niewidzialną wycieraczke RAINOX'a, szkoda, że nie używałem tego preparatu wczesniej, podczas deszczu powyzej 50 km/h nie potrzeba wycieraczek, tak pieknie spływają krople po szybie

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2013, 00:10 przez Kabat, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Posty: 16394
Rejestracja: 17 paź 2010, 12:28
Imię: Bodek
Lokalizacja: Polska B
Auto: Zafira_B_Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:
Kontakt:

#60 Post autor: Bodek »

No nie powiem lakierek wygląda jak świeżo nałożony, miło popatrzeć jak ktoś włoży troszkę pracy, a efekt jest piorunujący :!:
:lis:

"NADZIEJE LUDZI MĄDRYCH SĄ PEWNIEJSZE NIŻ BOGACTWO NIEUKÓW" - DEMOKRYT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bogusław Kuduk, ps. Bodek + 30.11.2020. R.I.P.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira A”