Problemy dotyczące CD70 Navi _ DVD90

Car Audio + navi - tematy dotyczące Zafiry B

Moderator: Sebu$

Wiadomość
Autor
mario1910
Przeglądacz
Posty: 69
Rejestracja: 24 lis 2009, 11:22
Lokalizacja: lodz
Model:

#316 Post autor: mario1910 »

mam cd70 Nawi-dvd90 czy ktos łodzkiego pomoze wgrac spolszczenie bo cos sie zawiesza oraz oraz jakas nowa aktulną mape bo moj jest 3 lat wstecz z gory dzieki

maxber

#317 Post autor: maxber »

Witam
W moim Cd 70 dzieją się ostatnio ciekawe rzeczy : mruga wyświetlacz, gaśnie i włącza się radio , a ostatnio przestała całkowicie działać nawigacja. tzn. działają : radio, Telefon i komputer pokładowy natomiast w zakładce navi czysty ekran i nie chce oddać płyty mimo wielu prób z bezpiecznikami guzikami itp. Czy ktoś ma na to jakiś pomysł? Nie chcę żeby w serwisie zaczęli od opcji wymiany polowy samochodu ;) , a tak było przy przerwanych przewodach od głośników. :lol:

Awatar użytkownika
KIT GTO
Mieszkaniec
Posty: 412
Rejestracja: 10 cze 2011, 21:57
Lokalizacja: lbn
Model:

#318 Post autor: KIT GTO »

padł moduł gps

dampat
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: 04 sie 2013, 13:43
Imię: Damian
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Auto: Opel Zafira B 1.9 CDTI Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#319 Post autor: dampat »

Cześć ma ktoś spolszczenie do dvd90 i może podesłać na maila lub link skąd można pobrać

Zdenek2007
Zafiromaniak
Posty: 853
Rejestracja: 08 lip 2010, 08:51
Lokalizacja: śląskie[SGL]
Model:

#320 Post autor: Zdenek2007 »

dampat pisze:Cześć ma ktoś spolszczenie do dvd90 i może podesłać na maila lub link skąd można pobrać
Wpisz w google projekt_navi.

jupi

#321 Post autor: jupi »

Witam

Mam 2 pytania w sprawie CD70 i funkcji tel po BT.

1. Nie mogę wpisywać nr przyciskami (cyferkami). Po wcisnieciu jakiegokolwiek przycisku cyfrowego zmienia sie stacja radiowa z pamieci. Czy da sie to jakoś ustawić? Dużo wygodniej byloby w ten sposób wpisywac nr telefonu.

2. Sparowany tel z Androidem. W zakładce "Call list" powiela każdą pozycję x4 :/ Strasznie to denerwujące gdy po kilku tel. trzeba leciec na koniec listy...

dampat
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: 04 sie 2013, 13:43
Imię: Damian
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Auto: Opel Zafira B 1.9 CDTI Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:

#322 Post autor: dampat »

Witam czytam trochę o zmianie języka na pl znalazłem coś takiego
spróbój na innych kodach, u mnie podłaczał komputer "Tech II" (czy coś takiego :drunk:) i najpierw wisał kod coś chyba "04" i nie było Tureckiego było około 13 jezyków, potem wisał "03" i wyskoczyło 10 jezyków min Polski i Turecji. Jak podświetlił Polski to komp. samoch. gadał nie po naszemu (trudno mi było zidentyfikować czy to np. turecki) ale jak podświetlił turecki i zatwierdził to autko zaczeło gadać po Polsku
co wy na to?

Awatar użytkownika
Bodek
Zafiromaniak
Posty: 16394
Rejestracja: 17 paź 2010, 12:28
Imię: Bodek
Lokalizacja: Polska B
Auto: Zafira_B_Cosmo
Model: ZB
Oznaczenie silnika: Z19DT
Gender:
Kontakt:

#323 Post autor: Bodek »

dampat pisze:Witam czytam trochę o zmianie języka na pl znalazłem coś takiego
spróbój na innych kodach, u mnie podłaczał komputer "Tech II" (czy coś takiego :drunk:) i najpierw wisał kod coś chyba "04" i nie było Tureckiego było około 13 jezyków, potem wisał "03" i wyskoczyło 10 jezyków min Polski i Turecji. Jak podświetlił Polski to komp. samoch. gadał nie po naszemu (trudno mi było zidentyfikować czy to np. turecki) ale jak podświetlił turecki i zatwierdził to autko zaczeło gadać po Polsku
co wy na to?
z tego co rozumiem to chodzi o komputer, a nie nawigację

temat z forum:

http://www.zafiraklub.pl/viewtopic.php?t=49
:lis:

"NADZIEJE LUDZI MĄDRYCH SĄ PEWNIEJSZE NIŻ BOGACTWO NIEUKÓW" - DEMOKRYT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bogusław Kuduk, ps. Bodek + 30.11.2020. R.I.P.

jaxx

#324 Post autor: jaxx »

Witam,

możne ktoś wie gdzie w Warszawie zrobię zablokowane radio cd70, problem jak u większości chcących sobie spolszczyć menu, non stop świeci, nie gra, musiałem wyjąc radio żeby dostać się do płytki

WojtekJ

#325 Post autor: WojtekJ »

Witam serdecznie.
Mój problem polega na tym iż w mojej okolicy niem mądrego i chyba chętnego warsztatu .chciałbym mieć w autku polskie menu. Próbowałem ściągać nagrywać płyty itd. Lecz nic z tego .Może ktoś w okolicy szczecina zna kogoś kto to zrobi.Ewentualnie ma płytkę do spolszczenia. I jeśli może ją mi wysłać ,(oczywiście nie za darmo)
Odwdzięczę się .
Pozdrawiam

bulas5

#326 Post autor: bulas5 »

witam mam problem z dvd 90 nie moge włorzyć płyty do navi przedtem było wszystko dobrze po włączeniu nawi brzęczy coś tam w środku się przesówa po chwili cichnie i jak chcę włorzyć płyte to nie idzie jak zostawiłem wyłoczone jakiś czas i zostawiłem płyte włorzoną do połowy jak odpaliłem auto to ją wciągło ale jak wyciągłem to już nie szło włożyć--prosze o pomoc

shaqal
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 02 wrz 2011, 00:01
Lokalizacja: Grudziądz / Gdańsk
Model:

#327 Post autor: shaqal »

WojtekJ pisze:Witam serdecznie.
Mój problem polega na tym iż w mojej okolicy niem mądrego i chyba chętnego warsztatu .chciałbym mieć w autku polskie menu. Próbowałem ściągać nagrywać płyty itd. Lecz nic z tego .Może ktoś w okolicy szczecina zna kogoś kto to zrobi.Ewentualnie ma płytkę do spolszczenia. I jeśli może ją mi wysłać ,(oczywiście nie za darmo)
Odwdzięczę się .
Pozdrawiam
Jeśli byłbyś w Gdańsku to mozesz do mnie podjechać, zrobie w aucie co będziesz chciał :)
!!! Diagnostyka: Opel, Saab, Audi, VW, Seat, Skoda, Citroen, Peugeot, Renault, BMW - 692 226 016 !!!

cyran

#328 Post autor: cyran »

Grisza pisze:a ja mam inny "problem" z DVD90 ;) ,a mianowicie:
jak odpalam auto i zaczyna grać radio (albo CD - nie ważne jakie źródło dźwięku), to dźwięk jest "płaski" (brak basów i sopranów) dopóki nie ruszę pokrętła od głośności (rolki na kierownicy, albo pokrętła na radiu) - wtedy dopiero zaczyna grać tak jak sobie poustawiałem basy i soprany. Też tak macie? I jak wyłączyć to "udogodnienie"? ;)
Trochę odgrzeję kotleta bo post stary.
Mam u siebie takie samo zjawisko w CD70 w Vectrze C.
Czy udało się tobie dojść do tego co jest problemem, że dopiero po podgłośnieniu radia dźwięk jest taki jak powinien?

Hessor

#329 Post autor: Hessor »

Witam
Szukam pełnego spolszczenia dla CD 70 Navi .Próbowałem sam różnych sposobów ale mi się nie udało. Może ma ktoś informacje na temat spolszczenia (radio ,bc , navi ).

Zdenek2007
Zafiromaniak
Posty: 853
Rejestracja: 08 lip 2010, 08:51
Lokalizacja: śląskie[SGL]
Model:

#330 Post autor: Zdenek2007 »

Hessor pisze:Witam
Szukam pełnego spolszczenia dla CD 70 Navi .Próbowałem sam różnych sposobów ale mi się nie udało. Może ma ktoś informacje na temat spolszczenia (radio ,bc , navi ).
Można spolszczyć tylko nawigację, i radio musi mieć software 2007 lub starsze.
Spolszczenie stworzył kolega Wołek z forum "projekt navi" ale teraz tematu już nie rozwija, a forum pomału umiera :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zafira B”